24.04.2017 | GetTheLouk

Kamufláž

NA PRÁZDNINOVÉ OPALOVÁNÍ PŘIPRAVENÁ? ANO, DÍKY NAŠÍ VÝZVĚ S AVIVIR!

07.06.2017

Tentokrát pro tebe máme připravenou velice aktuální výzvu! Máš možnost vyzkoušet přípravky s vysokým obsahem BIO Aloe Vera a vyhrát opravdu velkorysou a lákavou cenu! 

Kosmetika AVIVIR Aloe Vera obsahuje vysokou koncentraci ekologické, aktivní Aloe (až 99,5 %). Navíc je zcela bez parfémů, parabenů, barviv, alkoholu a minerálních olejů! Oba výrobky k testování jsou označeny ekologickou značkou Severské labutě, která značí ekologicky šetrné výrobky vysoké kvality. Pro tvojí pokožku na léto zcela ideální! 

HOŘÍŠ NEDOČKAVOSTÍ, CO ŽE TO BUDEŠ MOCI TESTOVAT? 

AVIVIR Aloe Vera opalovací mléko SPF 30 (BIO Aloe)
Všechny složky v AVIVIR Aloe Vera opalovacím mléku SPF 30 splňují nejnovější standardy pro ochranu před slunečním zářením. Dlouholeté zkušenosti na trhu v Dánsku i v zahraničí, reference a pozitivní ohlasy od distributorů a zákazníků říkají, že AVIVIR ochranné přípravky proti slunci předchází sluneční vyrážce a pečují o pokožku.

Obsahuje pouze organické sluneční filtry, rostlinné oleje, vitamin E a mimořádně vysokou koncentraci ekologické Aloe Vera (70 %) ACTIValoe®, která zvyšuje přirozenou obranyschopnost vaší pleti a podporuje její regeneraci. Tato kombinace ingrediencí poskytuje ochranu před UVA a UVB zářením a minimalizuje riziko poškození kůže v pozdějším životě.

AVIVIR Aloe Vera After Sun (BIO Aloe)
Díky vysoké koncentraci ekologické Aloe Vera posiluje přirozenou obranyschopnost pokožky, která je negativně ovlivněna slunečními UV paprsky.  AVIVIR Aloe Vera After Sun chladí, zjemňuje a osvěžuje pokožku. Pečuje, regeneruje a zároveň snižuje zarudnutí pokožky.

Obsahuje optimalizátor opálení a se svým jedinečným obsahem sacharidů zvyšuje tvorbu melaninu a vytváří opálení s lepšími výsledky. S 89 % ACTIValoe®.

Léto už je tu, není na co čekat :-) Tahle výzva čeká právě na Tebe!

JAKÁ JSOU PRAVIDLA A JAKÁ CENA ČEKÁ NA TU NEJLEPŠÍ?

1) Napiš nám do komentářů, proč bys chtěla produkty AVIVIR vyzkoušet, a kde se budeš v létě opalovat

2) Do 16.6.2017 vybereme 10 z vás, kterým zašleme opalovací mléko a after sun k vyzkoušení

3) Vybrané blogerky napíší článek o svých pocitech z kosmetiky a umístí odkaz na něj opět dolů do komentářů a to do 7.7.2017

4) V článku musí být odkaz na www.zdravinadzlato.cz a zmíněno, že je výzva pro portál blogerky.cz, opět s odkazem

VÍTĚZKA vyhraje voucher do e-shopu zdravinadzlato.cz v hodnotě 3 000,- !!!

Snad ani není potřeba psát, neváhej. Kdo by u této výzvy váhal, no ne? :-)

Komentáře

Marblog 07.06.2017 7:03

Ahoj! Moc ráda bych vyzkoušela tuto opalovací sadu, protože jsem značku neměla nikdy možnost vyzkoušet a ráda bych o si ji otestovala a zároveň o ní dala vědět mým čtenářům.
Při mém častém cestování, jsou opalovací prostředky (i ty poopalovací základ, protože jako blondýna, si asi dokážete představit, jak po delší době na sluníčku vypadám

Fairychain 07.06.2017 7:22

Tak tohle je parádní letní výzva! Já letos plánuji Bulharsko, kde sluníčko v sezóně pálí jako o život. Myslím si, že opalování v kombinaci s produktem z Aloe vera je skvělý nápad, neboť samotnou rostlinkou potírám své popáleniny už pár let. Navíc čtu, že produkt obsahuje optimizátor opálení? Kdo z nás nechce v létě nachytat co nejvíce shnědého opálení, avšak zároveň být před nebezpečným zářením chráněný! Ráda tedy vyzkouším pro mě tuto novinku.

http://fairychain.blogspot.cz

style-and-smile 07.06.2017 7:22

Značka je pro mě zcela neznámá a tak bych byla velice ráda, kdybych ji mohla vyzkoušet a zároveň dát o této značce vědět mým čtenářům. Jelikož by jsme rádi jeli na nějakou dovolenou k moři, takže tyto opalovací prostředky bych plně využila a kdyby jsme nejeli, tak na zahradě máme plno místa, kde budu moct relaxovat na sluníčku. )

Blog - http://style-and-smile15.blogspot.cz/
E-mail - misa.pavlikova15@gmail.com

TerriP 07.06.2017 10:40

Ahoj, já bych ráda vyzkoušela tyto přípravky hlavně z toho důvodu, že se za chvíli chystám na dovolenou k moři a myslím si, že kvalitní opalovák je nutností. Moje pokožka je velmi citlivá a rychle na slunci zčervená, proto si myslím, že aloe vera je pro mojí pleť nejvhodnější. Navíc každoročně píšu příspěvek o tom, jak se chránit před sluncem a jaké nezbytnosti si vzít s sebou na pláž nebo k vodě a ráda bych vyzkoušela něco nového, hlavně kvůli tomu, že značku Avivir neznám

www.terripeterk.com

Nicole Blog 07.06.2017 11:08

Ráda bych tyto přípravky vyzkoušela proto, protože já, dcera i přítel trávíme přes léto na sluníčku nejvíce času, prostě co to jen, jde. Opalujeme se především na zahradě u bazénu, nebo zajedeme někam k vodě, na koupaliště.Ráda bych tyto produkty vyzkoušela, protože se všichni vždy spálíme, hlavně na ramenou a zádech a to není zrovna příjemné, hlavně pro dcerku. Navíc tuto značku a jejich produkty na opalování neznám, tak bych ráda vyzkoušela i kvůli tomu

www.nicolepicknmix.blogspot.cz (Nicole Blog)
okruhlicova.n@seznam.cz

Beauty by K. 07.06.2017 11:41

Krásný den,
skvělá výzva, miluji léto a opalování u vody! Letos zatím nevím jestli pojedeme k moři, ale určitě se těším na skvělé chvíle u bazénu a na zahradě . Miluji opalování a zvládnu na sluníčku vydržet klidně celý den a aby byla moje pokožka chráněná, určitě bych využila produkty, které ve výzvě nabízíte. O produktech slyším poprvé a tak bych je moc ráda vyzkoušela!
http://blogbeautybyk.blogspot.cz/
blogbeautybyk@gmail.com

3dmama 07.06.2017 11:59

Zdravím, vyzkoušela bych společně s dětmi během našeho dobrodružství ve Švýcarsku, které je na přelomu června a července. Namazat opalovacím krémem 3 děti je pro změnu dovolenková výzva pro mě. Třeba to letos konečně bude bez přemlouvání.
www.3dmamablog.cz
info@3dmamablog.cz

Elizabeth Lore 07.06.2017 12:51

Články o opalování píšu ráda, moc jich bohužel na blozích není. Zajímám se o samoopálování, o přírodní opalovací produkty, o téma ohledně ochranných faktorů a samozřejmě také o běžné opalování na slunci, kterému se stejně nic nevyrovná, natož u moře. Sluníčko je silné a zrádné, nevyplatí se mu vystavovat bez použití nějakých produktů/pomocníků. Hlavně se málo ví o after sun produktech, které já uznávám. Kolikrát jsem ze sluníčka a koupání neskutečně vysušená, mnohem víc než ze zimy a mrazu v zimním období. Proto bych produkty ráda vyzkoušela a zrecenzovala je. Opalovat se tento rok budu zřejmě jen v ČR, což bohatě stačí. K moři se ale chystáme, tak se uvidí, co nám čas dovolí.

elizabethlore@seznam.cz

www.elizabethlore.cz

simonetablog 07.06.2017 14:21

Přírodní kosmetiku naprosto miluju a tuto značku kosmetiky vůbec neznám a proto ji chci vyzkoušet. Oba výrobky mě hodně zaujaly hlavně díky obsaženému Aloe vera.
Opalovat se budu na moravě u bazénu a při jízdě na kole. Během léta mám velkou spotřebu opalovacích výrobků, takže by přišly určitě vhod.

www.simonetablog.blogspot.cz
email: simonetablog@seznam.cz

Katalin 07.06.2017 14:45

Tak ako každé leto, aj toto budem tráviť na záhrade. Teda väčšinu času,. Na dovolenku sa však chystám do Číny, kde je naozaj dusno a 40 stupňov na bežnom poriadku. A ešte by som rada išla aj niekde do Tatier. Keďže som ale naozaj veľmi bledá, bez opaľovacie krému si nemôžem dovoliť vyjsť ani pred dom, takže by sa mi takáto kozmetika naozaj zišla. Každoročne som spálená a červená ako rak, tak možno by som s touto kozmetikou a týmito prípravkami konečne vyzerala naozaj dobre. A nie ako prasiatko. Navyše, aj keby boli výsledky rovnaké ako pri ostatných produktoch, stále tu ide o ten pocit, že moje telo dostane iba naozaj prospešné látky. Keďže ide o prírodnú kozmetiku. A používanie takýchto prípravkov je pre mňa viac ako potrebné. Taký pomocník 2 v 1 - iba prírodné látky žiadna chemikálie a ochrana pred slnkom.

Www.lifi.sk

Lavandula Diary 08.06.2017 19:35

Mám hodne citlivú pokožku na slnko, dá sa povedať až alergiu (rýchlo sa spálim a robia sa mi malinké fľaky po rukách čo svrbia) takže cez leto , keď idem von ,musim byť stále niečím namazaná. Skúšala som už bio opaľovací od Alverde ,ale ten robil biely povlak, čo nebolo moc pekné + sa samozrejme zašpinilo oblečenie. Aj lavera robila biely povlak, tak by som rada vyskúšala ďalšiu alternatívu s organickými filtrami

http://lavanduladiary.blogspot.sk/

All my cosmetics 09.06.2017 4:03

Letos zatím moře naplánované nemáme, takže budeme léto trávit u nás v ČR. Ale i v našich končinách je třeba se chránit před škodlivostí sluníčka a spálit se můžeme i na delší cestě do práce. Proto bych ráda opalovací mléko vyzkoušela a porovnala ho, v čem je tak vyjímečné v porovnání s běžnými opalovacími přípravky z drogerie, které používám

http://www.allmycosmetics.cz/

Kristýna Davidová 09.06.2017 16:29

Jelikož letíme s přítelem poslední týden v červnu na dovolenou (ještě nevíme jestli do Bulharska nebo do Řecka), tak bych chtěla abychom byli před sluníčkem co nejlépe chráněni. Já se sice opaluji poměrně dobře, ale přítel je více náchylný na slunce. A tyto přípravky se zdají být daleko kvalitnější než ty které běžně používáme.

Baruš Hanzlová 09.06.2017 18:03

Ahoj, tato výzva zní velice lákavě. Vždycky jsem ráda, pokud jde o testování nějaké přírodní kosmetiky nebo dokonce o BIO produkty. Ráda bych tyto produkty vyzkoušela i z toho důvodu, že jsou bez parfémů, parabenů, barviv, alkoholu a minerálních olejů a to je skvělé. Opalování naprosto miluji, nevím jestli se tomu u mě nedá říkat spíše smažení. Ráda napíšu článek o těchto produktech a myslím si, že budou čtenáře velmi zajímat právě díky jejich šetrnému složení. Stále je ještě mnoho lidí, kteří nepoužívají při opalování žádnou ochranu a proto je velice důležité, dát tímto způsobem lidem vědět o tom, že by o svoji pokožku měli při opalování více pečovat. Opalovat se toto léto budu nejspíše u nás na zahrádce, nebo někde u vody.

Přeji krásný den

barbora.hanzlova@humanitas.cz
https://barushanzlova.wixsite.com/caleidoscopio

Teres 12.06.2017 9:12

Vzhledem k tomu, že jsem na rizikovém těhotenství budu se opalovat maximálně u domu, na nějakou dovolenou můžu letos zapomenout. Na druhou stranu o to víc se snažím používat opalovací a poopalovací kosmetiku, jelikož spálit se teď opravdu nehci. Navíc pokud člověk nemůže ležet na břiše, tak o to víc si záda spálit nepotřebuje

natalunka@centrum.cz
http://moje-male-radosti.blogspot.cz/

Handa 12.06.2017 12:19

Krásný den,

letos vyrážíme s přítelem za sluníčkem do našeho oblíbeného Španělska. U moře vždy používám SPF 30 a na obličej SPF 50. Dávám přednost produktům, které neobsahují parabeny, barviva a jiné látky, které pokožku dráždí a jsou zdravotně diskutabilní. Letos jsem ještě nákup opalovacích přípravků neudělala, stále vyhlížím, co nového bych vyzkoušela. Na dovolenou vyrážíme hned na začátku prázdnin, takže bych mohla produkty vyzkoušet i přímo u moře.

http://mojekosmetika.blogspot.cz/

Veronique beauty 13.06.2017 10:13

Jelikož velice dobře vím, jak je ochrana pokožky důležitá, moc ráda bych tyto přípravky vyzkoušela. Moje pokožka se opaluje rychle, ale bohužel ne zcela rovnoměrně, takže doufám, že by tyto přípravky dopomohly ke krásnému opálení

www.veroniquebeauty.cz

Vea 13.06.2017 17:03

Na začátku léta jsem usla na sluníčku (se slunečními brýlemi) a to den před zkouškou na vysoké škole. Spálila jsem se a následky si nesu ještě teď po skoro měsíci. Proto nechci už nic riskovat a když už, tak získat jen hezké opálení. Možná by mi tyto produkty pomohly

www.veass.blogspot.cz

Růžová rtěnka 15.06.2017 17:34

Krásný večer,
letos poprvé jsem před létem začala chodit do solárka, abych chytla aspoň trošku nějaké té barvičky, než se budu slunit a chytat bronz na dovolené, také i kvůli tomu, abych se hned na silném sluníčku nespálila. Já se letos na začátku července chystám letět do slunného Tuniska, takže tam bude opravdu sluníčko krásně pražit. Proto by se mi hodil mléko od značky Avivir, které je pro mě neznámá vyzkoušet A třeba i porovnat s ostatními mléky, které mám koupené a na dovolené je plánuji používat

www.nela.prochazkova.blogspot.cz

S pozdravem,
Procházková Nela

TerriP 27.06.2017 11:48

Ahoj, přidávám odkaz na článek:
http://www.terripeterk.com/2017/06/protect-your-skin-with-avivir.html

Elizabeth Lore 05.07.2017 10:05

Posílám odkaz na článek http://www.elizabethlore.cz/2017/07/opalovani-s-avivir.html?m=1

Beauty by K. 06.07.2017 5:18

Krásný den, posílám odkaz na svoji recenzi: http://blogbeautybyk.blogspot.cz/2017/07/avivir-opalovaci-pece-s-aloe-vera.html.
Kačka

Růžová rtěnka 06.07.2017 8:36

Nádherný den,
také si dovolím přiložit odkaz na recenzi produktů od Avivir (http://nela-prochazkova.blogspot.cz/2017/07/pred-slunickem-je-potreba-se-chranit.html).

Mockrát děkuji za poskytnutí produktů k testování!
S pozdravem,
Nela z blogu Růžová rtěnka

3dmama 06.07.2017 11:48

Zdravím, díky za příležitost, odkaz na článek: http://3dmamablog.cz/2017/07/06/eko-pripravky-na-opalovani/

Vendelin 07.07.2017 6:56

Výrobky bych chtěla vyzkoušet z toho důvodu, že na mne působí opravdu kvalitně a kvalitní péče o naši pokožku je v letních měsících opravdovou nutností . Navíc se před létem často podobám řediteli vápenky, tak by mi takoví opalovací pomocníci rozhodně bodly (kdo by se chtěl spálit). Čeká mě navíc několik cestovatelských výletů (Rhodos, Barcelona), tak bych alespoň Avivir mohla vyvézt s sebou a následovně zábavnou recenzí informovat i čtenáře. Přeji krásné prosluněné léto, Vendula

Veronique beauty 07.07.2017 9:25

Ahoj. Děkuji za výběr do výzvy. Recenze je již na blogu
http://www.veroniquebeauty.cz/2017/07/avivir-pece-pro-opalovani.html?m=0

Fairychain 07.07.2017 9:44

Dobrý den,

zasílám odkaz na recenzi. Za mě nejlepší opalovací produkty, které nesmrdí, nelepí, nezanechávají žádné bílé fleky skvěle se rozmazávají a fungují. Děkuji za možnost je vyzkoušet!

http://fairychain.blogspot.cz/2017/07/avivir-sun-lotion-after-sun.html

Baruš Hanzlová 07.07.2017 11:34

Krasný den,
Jsem velice ráda, že jsem byla vybrána do této výzvy. Děkuji za krásnou příležitost vyzkoušet zase něco nového.
Také přidávám odkaz na můj článeček
https://barushanzlova.wixsite.com/caleidoscopio/single-post/2017/07/05/P%25C5%2599%25C3%25ADpravky-na-opalov%25C3%25A1n%25C3%25AD-AVIVIR

Přeji hezký den

Kristýna Davidová 10.07.2017 7:49

Moc moc moc moc se omlouvám za zpoždění a připojuji svojí recenzi.

http://wildlife-reserve.blogspot.cz/2017/07/avivir-recenze.html

Pro přidání odpovědi se musíte přihlásit či registrovat. Zaregistrovat se

Czech Social Awards 2019

Global Social Awards

Czech Social Awards 2018

Největší inspirace pro krásné bydlení Vše pro vaše útulné bydlení :-)

Moderní portál o bydlení, největší inspirace pro interiéry a exteriéry.