24.04.2017 | GetTheLouk

Kamufláž

Navrhni svůj vlastní design ponožek! Pojď a zapoj se do výzvy s CRAZY SOCKS!

07.12.2017

Ačkoli si s výběrem oblečení dáváme hodně záležet, pečlivě volíme jednotlivé kousky a snažíme se najít kombinace, které se k sobě hodí, často zapomínáme na jednu důležitou věc: ponožky!

Většina z nás jejich výběru nevěnuje tolik pozornosti a považuje je za samozřejmost. Jasně - ponožky nosíme denně. A vlastně by to bez nich ani nešlo, ne?

A co ty? Napadlo tě někdy zamyslet se nad designem tvých ponožek? Vybíráš si podle materiálu, barvy nebo máš ráda ponožky s výrazným vzorem? Možná sis někdy říkala, že tě současná nabídka neuspokojuje, a kdybys měla příležitost, udělala bys to mnohem lépe. A víš co? Teď k tomu máš ideální příležitost!

Staň se módní návrhářkou a ukaž svůj talent!

Máš dost odvahy ukázat svůj talent? Pokud ano, neváhej a zapoj se do výzvy s Bellindou! Právě teď můžeš popustit uzdu fantazii a navrhnout design pro ponožky CRAZY SOCKS! Jedná se o novou kolekci ponožek a první vzory jsou od října k dostání v prodejnách drogerií dm, Baťa, Globus apod. Na e-shopu jsou i ve speciálním balení v krabičce, kde se prodávají v setu po 3 ks, v partnerských prodejnách se prodávají jako single pack.

5 z vás dostane čistě bílé ponožky společně s barvami na textil. Na tobě bude vymyslet design, který dokáže zaujmout již na první pohled. A kdo ví - možná právě tvůj nápad bude ten vítězný, který se dočká nejen vlastních ponožek v následující sezoně, ale i voucheru v hodnotě 1000 Kč!

Jaká jsou pravidla?

  1. Od 7.12.2017 do 14.12.2017 nám do komentářů napiš, jestli jsi kreativní duše a proč by ses chtěla do výzvy zapojit. K tomu přidej odkaz na tvůj blog.
  2. Do 17.12.2017 uvedeme jména 5 vybraných blogerek, kterým zašleme balíček ponožek společně s barvami na textil.
  3. Do 17.1.2018 nám vybrané blogerky napíší článek nebo natočí video o tom, jak se s výzvou popraly. Ukážou nám svůj navržený designový set ponožek (set = 3 vzory) a řeknou pár slov o tom, co je k tomu vedlo. Ve svém článku odkážou na blogerky.cz a odkaz vloží opět do komentářů.

Nejlepší, nejzajímavější a nejvtipnější design bude odměněn voucherem v hodnotě 1000 Kč. Blogerka, která výzvu vyhraje, se pak bude moci těšit, až se její ponožky objeví na pultech obchodů na jednom ze setů v následující sezoně podzim/zima 2018!

Jdeš do toho? Máš odvahu a dřímá v tobě kreativní duše? V tom případě neváhej a zapoj se!

Komentáře

Lenush8 07.12.2017 12:50

Do výzvy bych se ráda zapojila, protože ve mne ta kreativní duše je, dokonce mám uzavřený první cyklus základní umělecké školy. Dlouho jsem ale tuto uměleckou duši nenechala promluvit a to asi i díky škole, která mi bere veškerý čas a když už si nějaký najdu, tak se radši válím. Proto bych byla šťastná, kdyby mne právě něco takového "donutilo" tu svou uměleckou duši v sobě zase probudit.

www.littledreamer.cz
koubovalenka8@gmail.com

Skarkis-ka 08.12.2017 14:04

Tak to je výzva, zajímalo by mě zda bych uměla vytvořit. Každý z rodiny mi říká, že jsem šikovná na ruční práce a že dokážu i z věci na vyhození krásnou a novou věc. Ráda se tak do výzvy zapojím a zkusím zda by mě šlo i tohle.
Šárka z blogu skarkiska.cz
wolfovasari@email.cz

Elizabeth Lore 08.12.2017 19:08

Do výzvy se ráda zapojím, a to hlavně proto, že jsem studovala textilku, umělecko průmyslovou školu umění a designu. Textilní výroba, návrhy a malba, to byl můj život, moje životní etapa. Mýt takový článek na blogu, to určitě chci. A nejen to, mít svůj návrh na prodejních pultech, bylo by super, kdyby se mi to povedlo. Návrhů mě napadá hned několik, tak třeba to výjde.

Děkuji za super výzvu, tahle je snad nejlepší ze všech, které se tu tento rok objevily.

www.elizabethlore.cz
elizabethlore@seznam.cz

Katalin 08.12.2017 23:07

Ak hľadáte kreatívnu dušu so srdcom, potom ste našli toho pravého človeka. Nie len moja izba, ale aj môj lifestyle korešponduje s mojim kreatívnym duchom, či už ide o maľovanie, kreslenie, písanie blogu či básní. Najnovšie som až po uši zahĺbená do Čínskej tematiky, a tak si myslím, že by prípadné ponožky mohli vystihnúť to, čo vystihne moje srdce najlepšie. Kto by pri sebe nechcel mať niečo, čo absolútne vystihuje jeho dušu. Niekto si dáva tetovanie, iní nosia prívesok. A my, kreatívne duše si môžeme navrhnúť ponožky podľa vlastného želania a vlastných pocitov. Ja osobne by som išla do Čínskej tematiky, ktorá ma nesmierne vystihuje, a ktorá by mi pri každom obúvaní a chodení v nich dávala pocítiť: Nevzdávaj sa. Aj keď môžeš mať ťažký deň, všetko robíš preto, aby si si uskutočnila svoj sen. A ten môj sen by mohol byť napísaní napríklad v čínskych znakoch, poprípade vyjadrený čínskou tematikou, ktorej porozumie iba človek, čo naozaj chce rozumieť a jeho srdce je plné lásky A nakoľko si po všetkých zošitoch píšem symbol lásky - ktorý ma vystihuje zo všetkého najviac - nakoľko sa chcem vždy riadiť svojim srdcom a mojim cieľom v živote je láska, určite by ma tieto ponožky vystihli najlepšie, ako by sa to len dalo.
Ak ste teda zvedaví ako sa Slovenka popasuje s touto tematikou a prenesie nás okrajovo do krajiny, kde je všetko možné, potom som tá pravá.

Katka z blogu www.lifi.sk

Katalin 08.12.2017 23:08

Ešte by som rada dodala, že milujem zimu, a tak by som rada išla aj do tejto tematiky Nie však iba s vločkami, no o tom, čo to bude sa nechajte prekvapiť

Růžová rtěnka 10.12.2017 7:35

Hezkou adventní neděli,
Za celkem kreativní duši se požaduji, protože jako budoucí kadeřnice kousek kreativity bych v sobě mít měla tuhle výzvu bych ráda vyhrála, protože ponožky miluji, miluji různě barevné a originální.

Nela z blogu Růžová rtěnka!
www.nela-prochazkova.blogspot.cz
cumanelka@gmail.com

Jenovéfa E 10.12.2017 11:35

Óóó, no to je krásná výzva. Troufám si tvrdit, že pro mne jako dělaná...
Zatím jsem malovala jen na trička a bodýčka... ( některá jsou k vidění tady https://www.fler.cz/zbozi?ucat=177826 ) ...malovat na ponožky mne zatím nenapadlo... To chci zkusit. Takovej článek pro svůj blog chci .
Kreativní duše bych měla být, když už mne nechali vystudovat tu návrhařinu a pak ještě výtvarku... Jééé, já bych si tak ráda zase jednou pořádně "zanávrhařila"... Ty ponožky jsou fakt zajímavá výzva

Zdraví natěšená čtyřmatka Jenovéfa z blogu Ze života čtyřmatky
https://ctyrmatka.blogspot.cz/
P.Janka@seznam.czRozianne Fantagiro 10.12.2017 21:36

Výzva jako stvořená pro mou kreativní duši, už jako malá holčička jsem zbožňovala maminčin šicí stroj a sledovala jsem s nadšením jak se tvoří jednotlivé kousky oblečení. Listovala ve starých burdach a prohlížela jsem si obrázky oblečení, protože tenkrát jsem ještě neuměla číst a i kdybych uměla, nejspíše bych ani nerozuměla, protože mamka tyto časopisy objednávala z Německa. Teď když jsem vyrostla, miluji jakékoliv tvoření a obzvláště navrhování designu oblečení se v poslední době stává mým velkým koníčkem, ať už jsou to potisky na trička, nebo třeba samotné návrhy originálních střihů oblečení od šatů až po kabáty. Jsem ráda vzorem pro druhé, aby si našli svůj vlastní osobitý styl.

musicalismydream.blogspot.com
rozianne.fantagiro@gmail.com

Trimaliny 11.12.2017 10:00

Zdravím,

patřím mezi tu skupinu lidí, co musí neustále přemýšlet, zda-li se bude ten den někde na návštěvě zouvat, či neladící pár ponožek zůstane ukryt v botě po celý čas. Problém s ponožkami, přesněji řečeno s jejich párováním, bych jednou provždy chtěla ukončit návrhem sady ponožek, které by k sobě ladily nehledě na to, jestli jeden z páru byl třeba sežrán pračkou nebo domácím miláčkem.
A hlavně - výběr ponožek je jednou z těch nudných aktivit, které nedělám příliš ráda už proto, že jednak se mi málokteré vzory líbí, a také proto, že ponožky považuji za "nutnost", která mě až tolik nebaví nakupovat... Pokud by tato nutnost ovšem nabrala trochu jiný rozměr, tzv. dostala zcela nový, unikátní kabát, možná by to šlo o trochu snadněji.

Pěkný den

trimaliny.blogspot.com

Petra T. 11.12.2017 20:38

Ahoj, tak to je výzva přímo dělaná pro mě! Já jsem kreativní duše už odmalička, hrozně ráda kreslím, maluji, píšu a tvořím! Všechno mě moc baví a naplňuje a nejraději právě takovými dárky obdarovávám své okolí! Když jsem byla malá, tak o mě rodiče ani nevěděli, jelikož jsem si v rohu kreslila a dnes? Vyrábím lapače snů, kreslím obrazy do domů, mám spoustu nápadů na povídky a knihy! Občas sama nedokážu uvěřit tomu, co všechno pod mojí rukou vznikne. Tuhle výzvu bych ráda vyzkoušela, protože na textil jsem ještě nemalovala, kord na ponožky, to zní fakt zajímavě! Určitě bych se s výzvou poprat uměla a ponožky by si pak nakoupila celá rodina
Můj blog: http://mygoldenmind.blogspot.cz/

Petra T. 17.12.2017 19:07

zapomněla jsem e-mail: mygoldenmind@seznam.cz

Jenovéfa E 20.12.2017 11:41

Zatim pořád nic?
Jsem napjatá jak kšandy a "skenuju" to tu pětkrát denně

Elizabeth Lore 20.12.2017 12:52

Já už mám ponožky a barvy doma.

Skarkis-ka 20.12.2017 14:39

Ja uz je mam take doma

Trimaliny 20.12.2017 19:14

dobrý for, prý uvedeme
Jsem na vaše výtvory zvědavá, jen teda škoda, že se dozvím až výherce...leda, že bych lustrovala, komu že ty ponožky takhle natajňačku přistály....

Jenovéfa E 20.12.2017 22:59

Jéé... tak to jsem vážně zklamaná... No nezbejvá než doufat, že se brzo objeví nějaká další kreativní výzva, v který snad budu mít při výběru účastnic větší štěstí

Růžová rtěnka 23.12.2017 5:59

Já už mám ponožky i barvy na textil doma

Lenush8 29.12.2017 11:27

Dobrý den,
přidávám článek o svém návrhu ponožek

http://www.littledreamer.cz/2017/12/me-vlastni-ponozky.html

Skarkis-ka 09.01.2018 9:27

Zdravím, zde je odkaz na článek. Mějte se krásně.
Šárka

http://skarkiska.cz/mir-stesti-a-laska-aneb-muj-navrh-ponozek/

Katalin 13.01.2018 18:18

Krásny deň Posielam článok o mojej kreatívnej výzve, do ktorej sa rovno pustila celá moja rodina - http://lifi.sk/2017/12/kreslime-si-na-ponozky/

Růžová rtěnka 14.01.2018 10:40

Krásnou neděli přeji,
tak už i já si dovoluji přidat svůj článek s vlastním designem ponožek - http://nela-prochazkova.blogspot.cz/2018/01/vlastni-design-ponozek.html.

Děkuji za poskytnutí ponožek a že jsem si mohla užít chvilky kreativity
Nela z blogu Růžová rtěnka!

Elizabeth Lore 16.01.2018 18:41

Tak už zbývám jen já, dnes jsem článek konečně dokončila.

Odkaz tu http://www.elizabethlore.cz/2018/01/moje-navrhy-pro-bellindu.html?m=1

Pro přidání odpovědi se musíte přihlásit či registrovat. Zaregistrovat se

Czech Social Awards 2019

Global Social Awards

Czech Social Awards 2018

Největší inspirace pro krásné bydlení Vše pro vaše útulné bydlení :-)

Moderní portál o bydlení, největší inspirace pro interiéry a exteriéry.