24.4.2017 | GetTheLouk

Kamufláž

Nejúspěšnější fashion blogerka světa? Italská kráska Chiara Ferragni, která je nyní maminkou!

26.3.2018

Je jí 30, pochází z italského Milána a Forbes ji v loňském roce označil za nejúspěšnější a nejvlivnější fashion blogerku světa! Chiara Ferragni si svůj blog TheBlondeSalad.com založila v roce 2009 a od té doby ušla neskutečnou cestu. Spolupracuje s předními značkami jako Guess nebo Gucci a zároveň sama stvořila úspěšnou módní značku oblečení, doplňků a obuvi a už dávno není "pouze" blogerkou, ale jednou z nejvlivnějších osobností módního světa. Teď se ale zhostila zcela nové role! Chiara se totiž stala maminkou. Před několika dny porodila syna Leoncina. Gratulujeme! ;-)

Jak je vidět na Instagramu této blogerské hvězdy, porod syna jí změnil život. V těhotenství jsme ji mohli vídat na jejím profilu v řadě inspirativních těhotenských outfitů, v nichž nastávajícím maminkám dokazovala, že i s těhotenským bříškem můžeš být krásná a šik, teď ale fashion inspiraci jednoznačně převálcoval malý Leoncino. I v jeho případě se ovšem drží fashion trendů, takže její schopnosti inspirovat proniká také do světa dětské módy.

Foto: INST @chiaraferragni

Chiara má na Instagramu více než 12,3 milionů fanoušků a její posty běžně likuje kolem milionu sledujících. Aktuálně ale už nežije v rodné Itálii, svou rodinu založila v Los Angeles, kde její inspirace dál obdivuhodně vzkvétá. Její styl, odhodlání a píle ji vynesly až na samotný fashion vrchol a na titulní stránky mnoha předních módních časopisů. Je příkladem obdivuhodných žen, které ani na vrcholu slávy neusínají na vavřínech, ale dál tvrdě pracují a investují energii do svého úspěšného byznysu. A jak je vidět, intenzivní práce se vyplácí.

Její famózní úspěch stvrdila před třemi lety dokonce studie vypracovaná na Harvardu, která se zaměřila na úspěch jejího webu. Podle ní měla milánská blogerka spolu se svým týmem v té době roční výnosy z blogu Blonde Salad přinejmenším 9 milionu dolarů!

Foto: INST @chiaraferragni

Skvěle vystihla dobu, tehdy se fashion blogování teprve rozjíždělo. Spolupracovala na placených reklamních kampaních s designovými značkami, ale vždycky chtěla mít svou vlastní. Věděla, co chce a také si za tím šla! Začala s obuví a teď jsou její produkty k dispozici v 350 obchodech, včetně Milána a Šanghaje. Spolu s ní blogují také další členové její rodiny – mladší sestra Valentina, ale i maminka. ;-)

Pro inspiraci určitě mrkni na její Instagram. Pro srovnání tady je ukázka z jejího feedu - jak vypadaly její posty ještě před pát týdny a jak vypadají teď. :-)

Foto: Instagram @chiaraferragni
Foto: Instagram @chiaraferragni

BLOG: https://www.theblondesalad.com/
E-SHOP: https://shop.theblondesalad.com/ue_en
INST: @chiaraferragni
FB: The Blonde Salad by Chiara Ferragni

Komentáře

Žádné komentáře, buďte první, kdo okomentuje tento článek.

Pro přidání odpovědi se musíte přihlásit či registrovat. Zaregistrovat se

KURÝR 6 - "HOGGY" PETR LEXA

AVON S PETROU LOVELY HAIR, LÍČENÍ ČTENÁŘKY ADÉLKY

PROMĚNA S TERRY MAKEUP TUTORIALS

KURÝR 1 - SHOPAHOLIC NICOL

CHUTNÁ TO? KAČÍ - MY COOKING DIARY A JEJÍ NEJLEPŠÍ KUŘECÍ KŘÍDLA

ANNA SULC - PROMĚŇ MĚ!

Největší inspirace pro krásné bydlení Vše pro vaše útulné bydlení :-)

Moderní portál o bydlení, největší inspirace pro interiéry a exteriéry.