24.04.2017 | GetTheLouk

Kamufláž

Obchod, kde je vše v souladu s přírodou

12.06.2017

Nakupování po internetu je pro mě doslova vytrhnutím trnu z paty. Ne, že by mě nákupy nebavily, ale svůj čas se snažím využívat smysluplně. Takže mám jen pár oblíbených pár e-shopů, kam se ale ráda a s důvěrou vracím. 

Nakupovat nechodím, když se dá dělat něco jiného – například je venku krásně nebo v době, kdy se můžu věnovat příteli či kamarádce. Z toho mi jasně vyplývají omezené hodiny, během kterých mi nákupy nevadí – většinou to je ve všední den brzy ráno anebo večer. Než ale jezdit někam do večerky nebo nonstop sámošky, vše raději objednávám z pohodlí své postele. A ještě se nemusím otravovat protivnou prodavačkou, se kterou sice soucítím, že musí být v tyto hodiny v práci, ale odsud posud...

Klid na nákupy?

Jedině doma Virtuální místo, kde nakoupím, nevybírám podle nejlevnějšího zboží, ale podle toho, jak na mě stránka působí. Máte to podobně? Když na mě někde neustále bliká „SLEVA“, prchám, stejně jako při rádobyvtipných sloganech („Naše matrace vás uspokojí lépe než sebelepší milenec“ – ano, i toto jsem nedávno zahlédla). Obchod na mě musí působit hlavně klidem, který mi v nákupních centrech tak chybí.

Jedním z takových e-shopů, kde je pro mě radost nakupovat, je obchod s podtitulem Cesta k přírodě, www.MAUR.cz. Zabývá se prodejem přírodní bio kosmetiky, ekodrogerie a zdravé výživy, ale vybrat si zde můžete třeba i něco ekologického do šatníku.

Francouzska prirodni kosmetika

Čím mě obchod dostal? Už svým zelenobílým prostředím, které mě uklidňuje. Širokou nabíd-kou přírodní kosmetiky a ekodrogerie. A baví mě také název záložky „Trápí mě“ – úplně mám pocit, jako by tady někoho skutečně zajímalo, že mám nějaké trable  . A díky věr-nostnímu programu mám na každý nákup slevu. A při prvním nákupu a registraci mi hned dali dárek, to mě potěšilo. Aktuálně novým zákazníkům dávají přírodní zelený doplněk stravy v hodnotě 169 Kč.

Úžasná značka, ale nechtějte po mně ji vyslovit

Nedávno jsem se nadchla pro sprchový krém Lait d`Anesse od značky originální přírodní kosmetiky La Maison du Savon de Marseille. Název značky trošku krkolomný, ale to je to jediné, co se jí dá vytknout. Je pro mě důležité, že kosmetika není testovaná na zvířatech, neobsahuje žádné parabeny, silikony ani jiné zbytečné chemické látky a zároveň ji snese i má citlivá pokožka. Sprchový krém má stejně jako další přípravky této řady hlavní účinnou složku čerstvé organické oslí mléko, získané z francouzské certifikované ekologické farmy. Nevím, zda díky tomu budu tak krásná jako Kleopatra, která si prý oslím mlékem udržovala mladistvý vzhled, ale každopádně mám po sprše na pokožce příjemný pocit.

sprchovy krem Lait d`Anesse

Mým dalším úžasným objevem je krém na ruce HUILE D`ARGAN, jehož účinky jsou založeny na originálním oleji z Maroka. Ruce mám díky krému i v těchto mrazech krás-ně jemné.

krem na ruce HUILE D`ARGAN

Líbí se mi také originální marseillská mýdla s původní recepturou bez přidaných živočišných složek a syntetických látek.

marseillska mydla

Jsou tak krásné, že jsem jich pár ovázala provázkem a pověsila v koupelně okolo zrcadla a pár kamarádek obdarovala dárkovým setem. Škoda jen, že Váno-ce jsou jen jednou v roce a narozeniny také, když jde najít tolik krásných a voňavých dárků…

Komentáře

Bluebunny 12.06.2017 7:00

Tak mýdlo vypadá vážně báječně i jako dekorace!

Terezah 19.06.2017 15:22

Děkuji za odkazy na stránky s přírodní kosmetikou, vůbec jsem o ní nevěděla a teď koukám co zde mají krásných věcí

Pro přidání odpovědi se musíte přihlásit či registrovat. Zaregistrovat se

Populární blogy

Czech Social Awards 2019

Global Social Awards

Czech Social Awards 2018

Největší inspirace pro krásné bydlení Vše pro vaše útulné bydlení :-)

Moderní portál o bydlení, největší inspirace pro interiéry a exteriéry.