24.04.2017 | GetTheLouk

Kamufláž

O čem právě píší a točí zajímaví blogeři? Mapa snů, wishlist i Disneyland

16.01.2018

Inspirace i oddechovka, výzva i zábava, ale také vyvracení mýtů! Máme pro tebe ochutnávku několika domácích blogů, na kterých se aktuálně dějí zajímavé věci. Vybrali jsme několik nápaditých příspěvků od pětice blogerů a youtuberů a věříme, že ti přinesou inspiraci, úsměv na tvář, ale také zajímavý tip, koho třeba začít sledovat. ;-)

Jak si udělat mapu snů? To je téma blogerky Sylvy, nadšené cestovatelky, ženy činu i snílka. A samozřejmě propagátorky aktivního životního stylu. Kdo jiný může radit, jak si sestavit mapu snů a uskutečnit to, o čem si necháváte zatím jen v noci zdát, než ten kdo věří, že všechno je možné? "Zapomeňte na všechny obavy, strachy či nesplněné sny a nechte svobodně pracovat vaši představivost s fantazií, zkrátka se vším, co byste si přáli ve svém životě změnit nebo do svého života přitáhnout. V klidu se posaďte a sepište si svoje sny, ať jsou jakkoliv veliké. Pamatujte, že velikost vašich snů, je jen vaše vnitřní míra. Dejte to všechno na papír,“ tak na úvod motivuje Sylva ve svém článku. Zajímá vás, jak pokračovat? Navštivte její blog Chilli&Chocolate

A pak tu máme wishlist. Proč? Vždyť přece každý po něčem touží. A co ty, znáš vůbec svá přání? A zkoušela sis je někdy sepsat na papír? A třeba přání, která by sis chtěla splnit v tomto novém roce? Blogerka Lucka ti na svém blogu El Beauty Blog přináší inspiraci, jak si ve svých přáních i životě udělat pořádek. Ačkoliv tady představuje své wishlisty zaměřené především na kosmetiku a lifestylové trendy, lze tento princip hravě uplatnit v jakékoliv oblasti tvého života. Lucčin Wishlist 2018 najdeš zde. 

"Většinou vše zlé je pro něco dobré.“ To je motto další sympatické blogerky Anety, která má co říct jak na svém blogu, tak především na Instagramu. Někdy může všechno vypadat ze začátku šíleně a tragicky, ale kdo ví – nakonec z toho může být něco úžasnýho! Aneta Synková sdílí svoji cestu od anorexie k sebelásce, od úrazu až po okamžiky, kdy si užívá život. A to je slušná dávka inspirace. ;-) Dej si ji s ní, možná ukáže směr i tobě. Jak být aktivní, motivovaná a šťastná. Mrkni na její Instagram. 


A teď skočíme rovnýma nohama do úplně jiných vod. Vyrazíme do Disneylandu s Denisem a jeho babičkou. :-) Cože? Ne, to není vtip. Youtuber DenisTV vyrazil do Paříže a vzal s sebou svoji babičku, aby si společně užili Disneyland. Prostě oddechovka, ale taky fajn tip na výlet – třeba právě s tvojí babičkou. :-)  

A do pětice všeho dobrého. Tentokrát o mléce. A taky se Zuzkou Hejnovou, dvojnásobnou mistryní světa na trati 400 metrů překážek a Andy Pavelcovou, tanečnicí a autorkou fitness blogu. Kromě sportu milují vaření a dobré jídlo, takže neodolají žádné dobrotě. A teď si na svém blogu Zdravě bez překážek posvítily na mléko, protože o něm koluje spousta legend a mýtů, ale jak je to ve skutečnosti? Holky na to mají svůj názor a na svém blogu vyvrací mýty o mléku – čtěte zde. A pro ty z vás, kdo si taky rádi něco zdravého a výživného ukuchtíte, píší o receptech ze sezonních potravin.

Byla pro tebe pětice těchto názorů zajímavá? O kom by sis rád/a přečetl/a příště? Napiš nám do komentářů. ;-)

Komentáře

Žádné komentáře, buďte první, kdo okomentuje tento článek.

Pro přidání odpovědi se musíte přihlásit či registrovat. Zaregistrovat se

Nové blogy

Populární blogy

Czech Social Awards 2019

Global Social Awards

Czech Social Awards 2018

Největší inspirace pro krásné bydlení Vše pro vaše útulné bydlení :-)

Moderní portál o bydlení, největší inspirace pro interiéry a exteriéry.