24.4.2017 | GetTheLouk

Kamufláž

Dopřej si opravdu luxusní kávu

13.3.2018

Jen málokdo by nemiloval kafe! Nemáme pravdu? Samozřejmě je zde řeč o kvalitní kávě s původem, nikoli o levných břečkách, které svou chutí připomínají spíše vodu od vyvařených ponožek. Fuj. Ne, my se zde bavíme o opravdu luxusní kávě, jejíž chuť i samotná vůně tě dokonale ohromí a tvoje chuťové pohárky přivede do stavu nekontrolovatelné rozkoše!

Fajn, vrať se zase chvilku na zem. Možná ses teď zasnila a už sis představovala, jak ti lahodný nápoj naladí všechny smysly. Nebo jak ti kvalitní kafe klouže do krku, zahřeje v žaludku a přivodí pocit maximálního uspokojení. Souhlasíme s tebou - zní to opravdu božsky! Nechceš se teď dozvědět, jak si tohle pomyšlení dopřát?

Automat, který vyslyší tvoje potřeby

Určitě víš, co je to automat na kávu. Takový kávový automat ti během několika málo vteřin dokáže nabídnout šálek horkého kafe, které tě po ránu postaví na nohy, po obědě příjemně zahřeje a kdykoli během dne zlepší náladu. Pokud přesně takhle vnímáš roli kávy, pak pro sebe určitě chceš jen to nejlepší. A my víme, kde to najdeš.

Slyšela jsi někdy o Nápojové Ambulanci? Ještě než si začneš v hlavě domýšlet nejrůznější definice, trochu ti to usnadníme: Nápojová Ambulance je firma s 25. letou působností na českém trhu. Za ta léta si dokázala vydobýt čestné místo a především vybudovat slušnou základnu spokojených zákazníků. A mezi ně teď můžeš patřit i ty.

Od Prahy až po Ostravu

Firma Nápojová ambulance působí po celé České republice. Zaměřuje se především na službu zvanou office coffee-service, kterou nabízí nejen do firem, ale i do výrobních linek, restaurací, hotelů, kanceláří ale i do domácností. V rámci těchto služeb jako jediná společnost na českém trhu dokáže poskytovat servis po celé ČR bez ohledu na to, kde se jejich zákazník nachází.

Předností Nápojové ambulance je především kvalita kávy. Zde totiž nemusíš hledat levné kafe, které nemá vůni ani chuť - hledala bys zbytečně. Firma se specializuje na kvalitní kávu, mezi níž patří například výběrová zrnková káva Löfbergs, ale i mnoho dalších.

Jak to vlastně funguje?

Nápojová ambulance nabízí celkem dvě možnosti pro pořízení kávového automatu. První z nich je přímý nákup, kdy lze vybraný automat pořídit skrze jejich e-shop nebo prostřednictvím domluvy přímo s Nápojovou ambulancí. Druhou možností, která je velice oblíbená a stále častěji vyhledávaná, je moderní financováno nápojového automatu, jež se v mnoha ohledech podobá operativnímu leasingu u auta.

Nápojová ambulance má ve svém sortimentu kávové automaty na zrnkovou kávu, nechybí oblíbené automaty na kapsle nebo instantní produkty. Mimo jiné v sortimentu najdeš i automat na čerstvou vodu, se kterou si dle libosti můžeš připravit vodu studenou či teplou, dokonce i perlivou. 

Komentáře

Žádné komentáře, buďte první, kdo okomentuje tento článek.

Pro přidání odpovědi se musíte přihlásit či registrovat. Zaregistrovat se

Nové blogy

KURÝR 6 - "HOGGY" PETR LEXA

AVON S PETROU LOVELY HAIR, LÍČENÍ ČTENÁŘKY ADÉLKY

PROMĚNA S TERRY MAKEUP TUTORIALS

KURÝR 1 - SHOPAHOLIC NICOL

CHUTNÁ TO? KAČÍ - MY COOKING DIARY A JEJÍ NEJLEPŠÍ KUŘECÍ KŘÍDLA

ANNA SULC - PROMĚŇ MĚ!

Největší inspirace pro krásné bydlení Vše pro vaše útulné bydlení :-)

Moderní portál o bydlení, největší inspirace pro interiéry a exteriéry.