24.4.2017 | GetTheLouk

Kamufláž

Top influenceři z Amsterdamu, které si nesmíš nechat ujít!

13.3.2018

To nejzajímavější, co nabízí blogerská scéna v Amsterdamu, vystihla čtveřice blogerek a jeden výjimečný fotograf, které jsme vybrali jako holandské influencery. Jejich fotky na Instragramu rozhodně stojí za pozornost. Nenech si je ujít, možná se stanou tvou každodenní inspirací. ;-)

Andy Torres – Style Scraper Book

Andy na svém blogu přináší skutečnou mexickou atmosféru do ulic Amsterdamu. Svůj blog si založila před více než deseti lety a brzy se stala jednou z předních módních blogerek na světě. Je originální, přináší nejnovější módní trendy, spolupracuje s několika časopisy a v podstatě patří k průkopnicím blogového fashion průmyslu v Amsterdamu, kde tahle původem Mexičanka žije. Podle ní samotné je jádrem jejího úspěchu fakt, že vždy zůstává sama sebou a sdílí jen to, v co sama věří a miluje. Stala se také mediální tváří mnoha značek a spoluautorkou projektů u firem jako Canon, Nike, Dior, Luis Vuitton, Max Mara nebo L'Oreal. Na Instagramu má úžasných 829 tisíc followerů!

BLOG: http://stylescrapbook.com/
INST: @stylescrapbook 
YT: StyleScrapbook  

Foto: INST: @stylescrapbook 

Levi alias Tlnique

Levi patří v Amsterdamu k nejúspěšnějším fashion blogerkám. Má vietnamské kořeny a její fotky na Instagramu srší stylem, elegancí a osobitostí. Na svém blogu vás provede světem módy, krásy, nákupy a vydáte se s ní i na zajímavé cesty. Blog si založila na konci roku 2012. Nejprve sdílela jen své postřehy a inspiraci, až se z něj později stala práce na plný úvazek. Jako úspěšná influencerka spolupracuje se značkami jako Samsung, Patrizie Pepe nebo Calvin Klein

BLOG: http://www.tlnique.com/
INST: @tlnique 

Iris Dijkers alias A Dash of Fash 

Její Instagram tě zaujme na první pohled! Září krásnými barvami a na první pohled prozradí, že tahle fashion blogerka miluje růžovou barvu. Vytváří unikátní kompozice barev i vzorů, které působí velice optimisticky. Blogovat začala v roce 2013, když končila studium. Pracovala tehdy jako grafická designérka a ilustrátorka a v tu dobu se rozhodla vytvořit svůj vlastní projekt. Na svém blogu Dash Of Fash sdílí vše, co ji baví, od nejhezčích kabelek, až po své zážitky z cest. Na Instagramu má 191 tisíc followerů. Pokud chceš potěšit své smysly estetickým zážitkem, určitě si nenech ujít jeho návštěvu!

BLOG: http://www.adashoffash.com/
INST: @adashoffash 
YT: Dash Of Fash

Foto: INST: @adashoffash 

Polina – Polabur

Poliny blog je plný její vášně pro cestování. Vlastně ani není Holanďanka. Pochází z Ruska a v současnosti žije v Amsterdamu. Dělí se zejména o fotky ze svých cest po celém světě, přináší doporučení na nespočet míst, která procestovala, a stejně tak v Holandsku. Také ona vsází na působivé barvy, krásné věci a zejména květiny. Na Instagramu ji sleduje 315 tisíc fanoušků!

BLOG: http://www.polabur.com/
INST: @polabur 
YT: Polabur 

Eelco Roos – Croyable 

Jakmile navštívíš jeho Instagram, pochopíš, proč patří k nejsledovanějším influencerům ve své zemi! Jeho fotky přináší perfektní oddech a pohled do všech koutů světa! Býval ajťákem v IBM, pak se ale po 10 letech téhle práce vzdal, aby si splnil svůj sen. Začal fotit po cestě do práce, pak cestovat po světě a fotit naplno. Brzy ho začaly oslovovat velké firmy a obchodní značky. Pořádá workshopy, vytváří on-line kampaně pro velké elektronické korporace jako Sony nebo Samsung a nepřetržite svůj profil zásobuje působivými fotografiemi a dechberoucí inspirací. ;-) Na Instagramu má přes 439 tisíc fanoušků z celého světa!

BLOG: http://croyable.com/
INST: @croyable 
Foto: INST: @croyable 

Komentáře

Žádné komentáře, buďte první, kdo okomentuje tento článek.

Pro přidání odpovědi se musíte přihlásit či registrovat. Zaregistrovat se

KURÝR 6 - "HOGGY" PETR LEXA

AVON S PETROU LOVELY HAIR, LÍČENÍ ČTENÁŘKY ADÉLKY

PROMĚNA S TERRY MAKEUP TUTORIALS

KURÝR 1 - SHOPAHOLIC NICOL

CHUTNÁ TO? KAČÍ - MY COOKING DIARY A JEJÍ NEJLEPŠÍ KUŘECÍ KŘÍDLA

ANNA SULC - PROMĚŇ MĚ!

Největší inspirace pro krásné bydlení Vše pro vaše útulné bydlení :-)

Moderní portál o bydlení, největší inspirace pro interiéry a exteriéry.