24.4.2017 | GetTheLouk

Kamufláž

Procestujte svět s přírodní kosmetikou Weleda

25.8.2017

Milujete cestování a poznávání nových míst, tak jako my? Rádi fotíte a foťák je váš nejlepší přítel? Zajímá vás svět přírodní kosmetiky, její výroby a získávání surovin? Baví vás seznamovat se s lákavými a nevšedními projekty? Pak pro vás máme skvělý tip, který si určitě nesmíte nechat ujít! 

Co byste řekli na cestu kolem světa? Zaujala nás soutěž s předním světovým výrobcem přírodní a BIO kosmetiky Weleda, který vás zve na netradiční a ne jen tak ledajakou cestu po 11 státech světa od Argentiny přes Itálii, Švédsko až po Nový Zéland. Je to jedinečné pozvání, tak proč se do něj nezapojit…

Nová místa, nové zkušenosti, nová dobrodružství
Celkem 16 zemí světa včetně naší krásné České republiky se zapojí do národních soutěžních kol. Vítězové z jednotlivých zemí budou pozváni na společný pobyt do Schwäbisch Gmündu v Německu, kde navštíví organické, biodynamicky obdělávané zahrady Weleda a dostanou příležitost zapojit se do sklizně. Mimo to se setkají s expertkou na krásu Lilith Schwertle. Tato zajímavá zkušenost možná čeká na vás. Stačí se zapojit do soutěže, zatočit kolem osudu a zkusit štěstěnu. Kdo ví - možná se usměje právě na vás!

Z vítězů národních kol odborná porota Weledy vybere jednoho šťastlivce, který si sbalí svých „pět švestek“, zamává rodině a s úsměvem na tváři vyrazí na neuvěřitelnou cestu po jedenácti pobočkách Weledy:
• Sydney / Austrálie
• Havelock / Nový Zéland
• Buenos Aires / Argentina
• Sao Paulo / Brazílie
• Zoetermeer / Nizozemsko
• Ilkeston / Spojené království
• Arlesheim / Švýcarsko
• Huningue / Francie
• Stockholm / Švédsko
• Praha / Česká republika
• Toskánsko / Itálie

Vyhrát můžete i vy!
Zaujala vás vidina lákavé cesty kolem světa? Nechcete si nechat ujít příležitost, která může přijít jen jedinkrát za život? Pak určitě na nic nečekejte a probuďte v sobě soutěživého ducha! Na stránce www.weledaglobalgarden.com/cze založte svůj profil a zapojte všechny své síly, abyste získali co možná největší počet hlasů. Z šesti kandidátů s největším počtem hlasů vybere porota Weledy vítěze, který se stane národním finalistou. Budete to právě vy? Uvidíme!

Svět vám bude ležet u nohou
Štěstí chodí dokola, občas sedne na… a co třeba na vás?! Pokud v sobě máte talent na fotografování, foťák nedáte z ruky, umíte psát, nechybí vám komunikační schopnosti a zajímáte se o jiné kultury, pak jste ideálním kandidátem. Proč to nezkusit? Nic nemůžete ztratit, naopak můžete hodně získat!

Přihlásit se můžete do 10. září 2017, ale pamatujte, čím dříve, tím lépe!

Komentáře

TerriP 25.8.2017 21:16

Vidím Buenos Aires a přihláška už je tam

Maria11 21.10.2017 8:09

Závažná nabídka půjčky a financování.


Já jsem bankou v důchodu, který tvrdě pracuje s mou bankou. Mám velkou částku v mém účtu a můj zájem je pomoci lidem, kteří si nemohou dovolit realizovat svůj projekt, pomáhám vážným lidem a upřímně, kteří mohou tento úvěr splácet v běžném čase. Moje nabídka se pohybuje od 5000 do 500.000 € a dále. Moje creep se děje s 2% zájem.
Mail: ragoofinanciacion@yahoo.com

Pro přidání odpovědi se musíte přihlásit či registrovat. Zaregistrovat se

KURÝR 6 - "HOGGY" PETR LEXA

AVON S PETROU LOVELY HAIR, LÍČENÍ ČTENÁŘKY ADÉLKY

PROMĚNA S TERRY MAKEUP TUTORIALS

KURÝR 1 - SHOPAHOLIC NICOL

CHUTNÁ TO? KAČÍ - MY COOKING DIARY A JEJÍ NEJLEPŠÍ KUŘECÍ KŘÍDLA

ANNA SULC - PROMĚŇ MĚ!

Největší inspirace pro krásné bydlení Vše pro vaše útulné bydlení :-)

Moderní portál o bydlení, největší inspirace pro interiéry a exteriéry.