24.4.2017 | GetTheLouk

Kamufláž

Senzační Eva Gutowski: aby doporučila to nejlepší oblečení, začala navrhovat vlastní kolekci

10.9.2018

Foto: @mylifeaseva 
Cestování a móda – to jsou dvě největší vášně čtyřiadvacetileté Američanky Evy Gutowski, která na svém kanálu My Life as Eva získala 9 milionů odběratelů. Jelikož je stále na cestách, chce mít k dispozici co nejvíce univerzálních trendy kousků. Nejdřív si je složitě hledala na různých e-shopech, pak se ale rozhodla vytvořit vlastní kolekci.

E-shop: Itsallwild.com
IG: @mylifeaseva 
YT: MyLifeAsEva 
FB: MyLifeAsEva 

Americká youtuberská senzace Eva Gutowski pochází z Orange Country v Kalifornii a jako malá holčička toužila po kariéře herečky, později se však rozhodla pro studium žurnalistiky. Ve svých videích na youtube a instagramu tak spojuje obojí.

Foto: @mylifeaseva 

Na youtube je od roku 2012, kde na svém kanálu MyLifeAsEva ukazuje vtipné scénky z každodenního života nebo radí dívkám, jak vypadat co nejvíc trendy. Její kanál má už 9 milionů odběratelů a jejich počet stále roste. Po právu je tedy označována za nejrychleji rostoucí youtuberskou senzaci. A neméně úspěšný je také její instagram, kde má přes 5,6 milionu sledujících. Kromě módy a líčení se zde věnuje také vaření, životnímu prostředí nebo cestování. Prohlídnout si zde můžete i video a fotky, kde si Eva užívá krásy vánoční Prahy. 😉Aktivní je také na twitteru, facebooku či pinterestu.

Foto: @mylifeaseva / Eva při návštěvě vánoční Prahy. :-)

Vzhledem k tomu, že chce dívkám doporučovat jen to skutečně nejlepší, rozhodla se, že si založí vlastní módní značku - I.A.W. (It is all wild). "Jelikož jsem neustále na cestách, potřebuju praktické kousky, které jsou zároveň in i nadčasové, sexy i pohodlné. Dalo mi vždy zabrat, abych nějaké takové sehnala, a když už se to podařilo, během týdne se mi oblečení rozpadlo. Neustále jsem přemýšlela nad tím, proč nikdo nevyrábí oblečení, které bych chtěla nosit, a proto jsem se rozhodla, že navrhnu vlastní kolekci, a ulehčím tak život mnohým dívkám, “ popisuje Eva, jak došlo ke vzniku její značky, kterou teď propaguje také na svém instagramu. Pokud jsi i ty propadla kouzlu Evina šatníku, můžeš si její originální kousky objednat na e-shopu Itsallwild.com.

Foto: @mylifeaseva 

Kromě slibné youtuberské kariéry si Eva splnila svůj sen a zahrála si také v několika filmech. Vidět jste ji mohli například ve snímcích Escape the Night (2016) nebo All Night (2018). Navíc se pravidelně objevuje ve své vlastní YouTube Red show – v seriálu Me and My Grandma. Její žurnalistické znalosti jí zase pomohly při sepsání knihy My Life as Eva - The Struggle is Real, která obsahuje rady a lifestylové tipy pro dnešní mladou generaci. Chceš si ji přečíst? To není problém, najdeš ji také ve většině českých knihkupectví, ale budeš potřebovat znalost angličtiny, v české verzi prozatím nevyšla.

A jak vypadá Evin soukromý život?  Nedávno se rozešla s fotografem Adamem Bartoshesky, který mimo jiné fotí také pro pánský časopis Playboy. Jejich zamilované fotky ze soukromého života Eva často sdílela na instagramu a "biblický pár“ Adam a Eva si tak získal spoustu fanoušků, bohužel jejich láska dlouho nevydržela.

Foto: @mylifeaseva / Eva a Adam

Zda Eva najde svého vysněného prince, je zatím ve hvězdách, stejně jako to, zda to bude muž. Před dvěma lety se totiž na svém twitteru veřejně přiznala k bisexuální orientaci. "Od dvanácti let čekám, že najdu někoho, do koho se skutečně zamiluju, a je mi to jedno, zda to bude kluk nebo holka.“ 

Komentáře

Žádné komentáře, buďte první, kdo okomentuje tento článek.

Pro přidání odpovědi se musíte přihlásit či registrovat. Zaregistrovat se

KURÝR 6 - "HOGGY" PETR LEXA

AVON S PETROU LOVELY HAIR, LÍČENÍ ČTENÁŘKY ADÉLKY

PROMĚNA S TERRY MAKEUP TUTORIALS

CHUTNÁ TO? KAČÍ - MY COOKING DIARY A JEJÍ NEJLEPŠÍ KUŘECÍ KŘÍDLA

ANNA SULC - PROMĚŇ MĚ!

Největší inspirace pro krásné bydlení Vše pro vaše útulné bydlení :-)

Moderní portál o bydlení, největší inspirace pro interiéry a exteriéry.