24.04.2017 | GetTheLouk

Kamufláž

Senzační Eva Gutowski: aby doporučila to nejlepší oblečení, začala navrhovat vlastní kolekci

10.09.2018

Foto: @mylifeaseva 
Cestování a móda – to jsou dvě největší vášně čtyřiadvacetileté Američanky Evy Gutowski, která na svém kanálu My Life as Eva získala 9 milionů odběratelů. Jelikož je stále na cestách, chce mít k dispozici co nejvíce univerzálních trendy kousků. Nejdřív si je složitě hledala na různých e-shopech, pak se ale rozhodla vytvořit vlastní kolekci.

E-shop: Itsallwild.com
IG: @mylifeaseva 
YT: MyLifeAsEva 
FB: MyLifeAsEva 

Americká youtuberská senzace Eva Gutowski pochází z Orange Country v Kalifornii a jako malá holčička toužila po kariéře herečky, později se však rozhodla pro studium žurnalistiky. Ve svých videích na youtube a instagramu tak spojuje obojí.

Foto: @mylifeaseva 

Na youtube je od roku 2012, kde na svém kanálu MyLifeAsEva ukazuje vtipné scénky z každodenního života nebo radí dívkám, jak vypadat co nejvíc trendy. Její kanál má už 9 milionů odběratelů a jejich počet stále roste. Po právu je tedy označována za nejrychleji rostoucí youtuberskou senzaci. A neméně úspěšný je také její instagram, kde má přes 5,6 milionu sledujících. Kromě módy a líčení se zde věnuje také vaření, životnímu prostředí nebo cestování. Prohlídnout si zde můžete i video a fotky, kde si Eva užívá krásy vánoční Prahy. 😉Aktivní je také na twitteru, facebooku či pinterestu.

Foto: @mylifeaseva / Eva při návštěvě vánoční Prahy. :-)

Vzhledem k tomu, že chce dívkám doporučovat jen to skutečně nejlepší, rozhodla se, že si založí vlastní módní značku - I.A.W. (It is all wild). "Jelikož jsem neustále na cestách, potřebuju praktické kousky, které jsou zároveň in i nadčasové, sexy i pohodlné. Dalo mi vždy zabrat, abych nějaké takové sehnala, a když už se to podařilo, během týdne se mi oblečení rozpadlo. Neustále jsem přemýšlela nad tím, proč nikdo nevyrábí oblečení, které bych chtěla nosit, a proto jsem se rozhodla, že navrhnu vlastní kolekci, a ulehčím tak život mnohým dívkám, “ popisuje Eva, jak došlo ke vzniku její značky, kterou teď propaguje také na svém instagramu. Pokud jsi i ty propadla kouzlu Evina šatníku, můžeš si její originální kousky objednat na e-shopu Itsallwild.com.

Foto: @mylifeaseva 

Kromě slibné youtuberské kariéry si Eva splnila svůj sen a zahrála si také v několika filmech. Vidět jste ji mohli například ve snímcích Escape the Night (2016) nebo All Night (2018). Navíc se pravidelně objevuje ve své vlastní YouTube Red show – v seriálu Me and My Grandma. Její žurnalistické znalosti jí zase pomohly při sepsání knihy My Life as Eva - The Struggle is Real, která obsahuje rady a lifestylové tipy pro dnešní mladou generaci. Chceš si ji přečíst? To není problém, najdeš ji také ve většině českých knihkupectví, ale budeš potřebovat znalost angličtiny, v české verzi prozatím nevyšla.

A jak vypadá Evin soukromý život?  Nedávno se rozešla s fotografem Adamem Bartoshesky, který mimo jiné fotí také pro pánský časopis Playboy. Jejich zamilované fotky ze soukromého života Eva často sdílela na instagramu a "biblický pár“ Adam a Eva si tak získal spoustu fanoušků, bohužel jejich láska dlouho nevydržela.

Foto: @mylifeaseva / Eva a Adam

Zda Eva najde svého vysněného prince, je zatím ve hvězdách, stejně jako to, zda to bude muž. Před dvěma lety se totiž na svém twitteru veřejně přiznala k bisexuální orientaci. "Od dvanácti let čekám, že najdu někoho, do koho se skutečně zamiluju, a je mi to jedno, zda to bude kluk nebo holka.“ 

Komentáře

Žádné komentáře, buďte první, kdo okomentuje tento článek.

Pro přidání odpovědi se musíte přihlásit či registrovat. Zaregistrovat se

Czech Social Awards 2019

Global Social Awards

Czech Social Awards 2018

Největší inspirace pro krásné bydlení Vše pro vaše útulné bydlení :-)

Moderní portál o bydlení, největší inspirace pro interiéry a exteriéry.