24.04.2017 | GetTheLouk

Kamufláž

WhatsApp spustil očekávanou novinku: skupinové videohovory

05.09.2018

Foto: WhatsApp
Podle informací WhatsAppu stráví jeho uživatelé denně více než 2 miliardy minut vzájemným voláním. Každý měsíc ho přitom využije více než 1,5 miliardy lidí. To jsou pozoruhodná čísla, která tvůrce této aplikace přiměla vyjít nám uživatelům vstříc, a proto během prázdnin spustili očekávanou funkci - skupinové hovory a videohovory.

"Jednoduše začněte hovor nebo videohovor a klepněte na nové tlačítko Přidat účastníka v pravém horním rohu. Takto můžete přidat k hovoru další kontakty,“ uvádí tvůrci na blogu WhatsAppu. Jednotlivé účastníky tedy budete přidávat postupně, a to jakmile se zvolený příjemce připojí.

Službu můžete využít, pokud máte v telefonu operační systém Android nebo iOS. Od WhatsAppu je to dlouho očekávaný tah, kterým využívá svých možností a reaguje na služby konkurence.

"Jako vždy v aplikaci WhatsApp, i skupinové hovory jsou chráněny koncovým šifrováním. Funkce byla pečlivě naprogramována tak, aby spolehlivě fungovala v různých podmínkách připojení po celém světě,“ uvádí dále WhatsApp.

Pokud byste se skupinovým videohovorem měli potíže a nešel by spustit, nezapomeňte si aplikaci aktualizovat. Novinka je totiž k dispozici pouze v nejnovější verzi WhatsAppu. 😊

Komentáře

Žádné komentáře, buďte první, kdo okomentuje tento článek.

Pro přidání odpovědi se musíte přihlásit či registrovat. Zaregistrovat se

Czech Social Awards 2019

Global Social Awards

Czech Social Awards 2018

Největší inspirace pro krásné bydlení Vše pro vaše útulné bydlení :-)

Moderní portál o bydlení, největší inspirace pro interiéry a exteriéry.