24.4.2017 | GetTheLouk

Kamufláž

WhatsApp spustil očekávanou novinku: skupinové videohovory

5.9.2018

Foto: WhatsApp
Podle informací WhatsAppu stráví jeho uživatelé denně více než 2 miliardy minut vzájemným voláním. Každý měsíc ho přitom využije více než 1,5 miliardy lidí. To jsou pozoruhodná čísla, která tvůrce této aplikace přiměla vyjít nám uživatelům vstříc, a proto během prázdnin spustili očekávanou funkci - skupinové hovory a videohovory.

"Jednoduše začněte hovor nebo videohovor a klepněte na nové tlačítko Přidat účastníka v pravém horním rohu. Takto můžete přidat k hovoru další kontakty,“ uvádí tvůrci na blogu WhatsAppu. Jednotlivé účastníky tedy budete přidávat postupně, a to jakmile se zvolený příjemce připojí.

Službu můžete využít, pokud máte v telefonu operační systém Android nebo iOS. Od WhatsAppu je to dlouho očekávaný tah, kterým využívá svých možností a reaguje na služby konkurence.

"Jako vždy v aplikaci WhatsApp, i skupinové hovory jsou chráněny koncovým šifrováním. Funkce byla pečlivě naprogramována tak, aby spolehlivě fungovala v různých podmínkách připojení po celém světě,“ uvádí dále WhatsApp.

Pokud byste se skupinovým videohovorem měli potíže a nešel by spustit, nezapomeňte si aplikaci aktualizovat. Novinka je totiž k dispozici pouze v nejnovější verzi WhatsAppu. 😊

Komentáře

Žádné komentáře, buďte první, kdo okomentuje tento článek.

Pro přidání odpovědi se musíte přihlásit či registrovat. Zaregistrovat se

Nové blogy

KURÝR 6 - "HOGGY" PETR LEXA

AVON S PETROU LOVELY HAIR, LÍČENÍ ČTENÁŘKY ADÉLKY

PROMĚNA S TERRY MAKEUP TUTORIALS

CHUTNÁ TO? KAČÍ - MY COOKING DIARY A JEJÍ NEJLEPŠÍ KUŘECÍ KŘÍDLA

ANNA SULC - PROMĚŇ MĚ!

Největší inspirace pro krásné bydlení Vše pro vaše útulné bydlení :-)

Moderní portál o bydlení, největší inspirace pro interiéry a exteriéry.