24.4.2017 | GetTheLouk

Kamufláž

Shannon Harris: Na Novém Zélandu nikdo YT netočil, tak začala sama. Teď ji sledují milióny!

30.4.2018

Kdo je internetová hvězda z Nového Zélandu známá pod přezdívkou Shaaanxo? Na svém youtube kanále se těší pozornosti více než 3 milionů odběratelů a její social media příběh začal už v roce 2009. Milovala youtubery z USA, ale problém byl v tom, že z Nového Zélandu nebo Austrálie nikdo videa netočil. Byla jedna z prvních, kdo to změnil, a teď má svou vlastní beauty značku xoBeauty s e-shopem a patří k nejvlivnějším osobnostem internetu vůbec. Forbes Shannon Harris zařadil mezi TOP10 beauty influencerů světa.

Shannon se podařilo zaplnit takříkajíc díru na trhu, která na Novém Zélandu před 9 lety byla. Využila příležitost, začala natáčet svoje vlastní videa věnovaná beauty tématům. Poté přibyl také Instagram @shaaanxo, v červenci 2011 další kanál na YT známý jako Shaaanxo Vlogs a vlastní značka kosmetiky a kosmetických štětců xoBeauty.

 

Každý týden přináší 2 až 3 nová videa. Její poslední video je recenzí nejprodávanější korejské kosmetiky, kde testuje jednotlivé produkty pro tvorbu make-upu.


Svoje nejúspěšnější video ale natočila už před 3 roky a získalo si přes 7,8 milionu zhlédnutí! Jak získat dokonalé a plné rty bez chirurgických zákroků a zázračných injekcí? Mrkni na její video Does This Really Work?! ♡ Full Lips w/ No Injections!


Je ale také milovnicí módy, takže u ní najdeš také různé fashion hauly a další tipy.


A kromě toho si nenech ujít její osobní vlogový kanál, kde ti umožní nahlédnout do svého soukromého života od natáčení, vaření, stravování, přes nakupování, pracovní záležitosti a různé radosti i strasti života. :-) Svoje vlogy si čísluje – mrkni na ten poslední číslo 494! 

Pokud miluješ beauty trendy, pak určitě oceníš její profil na Instagramu @shaaanxo, kde ji sleduje 1,5 milionu fanoušků. Kosmetické tipy, zejména z její kosmetiky, videa, trendy a inspirativní looky. ;-)

Foto: INST @shaaanxo

Zaujala tě youtuberka Shannon Harris? Koho dalšího ze světových influencerů sleduješ Ty, kdo Tě inspiruje? Napiš nám do komentářů. ;-)

Komentáře

Žádné komentáře, buďte první, kdo okomentuje tento článek.

Pro přidání odpovědi se musíte přihlásit či registrovat. Zaregistrovat se

Nové blogy

KURÝR 6 - "HOGGY" PETR LEXA

AVON S PETROU LOVELY HAIR, LÍČENÍ ČTENÁŘKY ADÉLKY

PROMĚNA S TERRY MAKEUP TUTORIALS

KURÝR 1 - SHOPAHOLIC NICOL

CHUTNÁ TO? KAČÍ - MY COOKING DIARY A JEJÍ NEJLEPŠÍ KUŘECÍ KŘÍDLA

ANNA SULC - PROMĚŇ MĚ!

Největší inspirace pro krásné bydlení Vše pro vaše útulné bydlení :-)

Moderní portál o bydlení, největší inspirace pro interiéry a exteriéry.