24.4.2017 | GetTheLouk

Kamufláž

Chceš se potkat s modelkou a youtuberkou Jitkou Nováčkovou? Přihlas se do nového Kurýra!

25.4.2018

Natáčení nového dílu Kurýra je na spadnutí a jeho exkluzivním hostem tentokrát bude sympatická modelka a youtuberka Jitka Nováčková! Chceš se s ní potkat a nahlédnout do zákulisí natáčení? Zažij výjimečné setkání – stačí se přihlásit, napsat nám a Kurýr může tvou oblíbenou hvězdu přivést právě za tebou. ;-)

Jitka je nejen krásná a úspěšná modelka, ale také talentovaná youtuberka, moderátorka a cestovatelka. V roce 2011 zvítězila v soutěži Česká Miss, v roce 2015 jsme ji viděli jako moderátorku SuperStar a vloni se už jako začínající youtuberka umístila v anketě Czech Blog Awards 2017 na druhém místě v kategorii Cosmo Objev roku. A jejímu YouTube kanálu se daří – za 11 měsíců si získal přes 74 tisíc fanoušků. Jitka ráda natáčí vlogy, vtipná videa, beauty, lifestyle nebo DIY...


Určitě si přečti také rozhovor (ZDE), který jsme s Jitkou udělali letos v lednu. Stojí za to. ;-)

Natáčení nového dílu talkshow Kurýr s Jitkou Nováčkovou se chystá na čtvrtek 3. května a místem činu bude Praha! Chceš se s Jitkou potkat a zažít neopakovatelné setkání spolu s Kurýrem?

V posledním díle jste mohli vidět skvělou tanečnici, zpěvačku, herečku a youtuberku Veroniku Spurnou. Jak už je zvykem, Ondra Vodný ji důkladně vyzpovídal, došlo i na řadu osobních témat a zavezl ji přímo za jejími fanynkami!

Takže pokud si chceš splnit svůj sen, stačí se přihlásit na e-mailu kuryr@blogtv.cz a napsat nám, proč bychom měli přijet právě za tebou a kam. Pokud jsi z Prahy nebo okolí a vyhovuje ti čtvrtek 3. května, pak neváhej! Rádi přivezeme Jitku právě za tebou! 

Pokud tě vybereme, přijedeme za tebou domů, do školy nebo do práce. ;-)

 

Komentáře

Žádné komentáře, buďte první, kdo okomentuje tento článek.

Pro přidání odpovědi se musíte přihlásit či registrovat. Zaregistrovat se

KURÝR 6 - "HOGGY" PETR LEXA

AVON S PETROU LOVELY HAIR, LÍČENÍ ČTENÁŘKY ADÉLKY

PROMĚNA S TERRY MAKEUP TUTORIALS

KURÝR 1 - SHOPAHOLIC NICOL

CHUTNÁ TO? KAČÍ - MY COOKING DIARY A JEJÍ NEJLEPŠÍ KUŘECÍ KŘÍDLA

ANNA SULC - PROMĚŇ MĚ!

Největší inspirace pro krásné bydlení Vše pro vaše útulné bydlení :-)

Moderní portál o bydlení, největší inspirace pro interiéry a exteriéry.