24.04.2017 | GetTheLouk

Kamufláž

Světově uznávanou fotografku proslavily její selfie. Teď Rosie Hardy fotí pro Maroon5 i Microsoft

26.02.2018

Foto: http://www.rosiehardy.com
Rosie Hardy je sedmadvacetiletá fotografka na volné noze a zkušená freelancerka. Žije v Manchesteru ve Velké Británii, kde také tvoří své originální fotografie. K focení se dostala už v 16 letech a od té doby se ho drží a neustále se v něm rozvíjí. S oblibou dělá selfie, kterým přidává speciální barevnost i lehce fantastické kompozice. A právě selfies odstartovaly její slibnou kariéru. Její fotky jsou originální, lehce fantastické, za hranicemi konformního myšlení. A právě díky tomu si získala pozornost také známých osobností i velkých firem. Teď je se z ní světově známá a žádaná fotografka. Nech se inspirovat jejím příběhem. ;-)

Pozornost upoutala ve chvíli, kdy na Flickru zveřejnila svůj projekt 365 Days. Každý den jedno její originální selfie. Za nejdůležitější přitom považuje to, na kterém zachytila svoje onemocnění alopecii, když vyrůstala, spojené s pocitem, že je ošklivá. Tenhle projekt jí ale vysloužil zájem větších klientů i celebrit. Fotila třeba pro populární skupinu Maroon5 a jejich album Hands All Over, pro Geri Halliwell, ale třeba také pro Samsung, Huawei, Microsoft, Elle Magazine, pro knižního vydavatele Penguin Book Publishers a další.

Foto: http://www.rosiehardy.com

Na Instagramu má přes 151 tisíc sledujících, na FB přes 32 tisíc. A rozhodně to je dáma, u které se můžeš pro svou tvorbu bohatě inspirovat. Její pozoruhodnou fantazií, se kterou vytváří kompozice svých fotografií, jí může závidět leckterý tvůrce na Instagramu. Díky své nápaditosti dává vzniknout velice zajímavým a originálním fotkám. A evidentně jí nechybí odvaha – některé pózy, které po svých klientech vyžaduje, a místa, kam je přiměje vstoupit, jsou neobyčejné a často za hranicemi konformního myšlení. Právě proto je zřejmě známá a žádaná po celém světě!

Foto: http://www.rosiehardy.com

Svou inspiraci prý čerpá z toho, co vidí kolem sebe, v časopisech, na jiných blozích. V podstatě odkudkoliv, co ji zaujme, a to všechno propojuje s tím, co během focení přijde. Pokud fotí osobnosti, snaží se inspirovat také tím, co dělají.  Sama o sobě říká, že její školou fotografování je metoda pokus omyl a tím získané zkušenosti. S fotkou si dokáže vyhrát a věnuje se jí i několik hodin. Co na její tvorbu říkáš ty?

Foto: http://www.rosiehardy.com

Mrkni na její blog http://www.rosiehardy.com
Facebook Rosie Hardy 
Instagram georgiarosehardy 

A kdo ze zahraničních osobností, blogerů a influencerů inspiruje tebe? Poděl se s námi, budeme rádi. ;-)

Komentáře

Žádné komentáře, buďte první, kdo okomentuje tento článek.

Pro přidání odpovědi se musíte přihlásit či registrovat. Zaregistrovat se

Czech Social Awards 2019

Global Social Awards

Czech Social Awards 2018

Největší inspirace pro krásné bydlení Vše pro vaše útulné bydlení :-)

Moderní portál o bydlení, největší inspirace pro interiéry a exteriéry.