24.04.2017 | GetTheLouk

Kamufláž

Sukně Akari. Tu musíte mít!

10.10.2014

Co je to Akari? Přeci originální sukně, které lichotí každé postavě, a které si můžete dovolit nosit v každém věku. Pokud 360 dní v roce chodíte v kalhotách, protože se v sukni necítíte dobře, s tím je teď konec!  
 

Škoda nenosit sukně
Je krásný den, máte skvělou náladu. Tak proč si neobléknout místo kalhot sukni, řeknete si. Skvělý nápad. Až do chvíle, kdy Vám zrcadlo Vaši volbu nekompromisně zkritizuje. Vystouplé bříško, širší boky nebo silnější stehna vykukující z pod látky, to jsou nejčastější důvody, proč se raději nasoukáme zpátky do kalhot. Není to ale škoda?

Sukně? Proč ne!

Originální a rafinované
Samozřejmě, že je. Přesně tentýž názor sdílí kreativní tým navrhující a vytvářející originální sukně rozmanitých střihů - Akari. Rafinované střihy, které zamaskují všechny nedostatky, umožňují pohodlné nošení při zachování vysokého sebevědomí. Krásné barvy a stylové detaily pak zaujmou každého.

originální sukně rozmanitých střihů - Akari

TUTU pro každou ženu i příležitost
Oblíbenou favoritkou mezi sukněmi Akari je přitom zavinovací a velikostně univerzální sukně TUTU. Mezi její hlavní přednosti patří schopnost opticky zeštíhlit pas a prodloužit nohy. Další velká výhoda spočívá v její variabilitě, TUTU je totiž oboustranná a skvěle se kombinuje, takže z ní můžete vykouzlit model pro všechny příležitosti.

variabilní sukně TUTU

Jedinečná sukně: LOLA
Ovšem to nejlepší, učiněnou lahůdku v rodině sukní Akari, jsme si schovali nakonec. Nový střih LOLA složený z okvětních plátků, který působí neobyčejně žensky, dodá Vašemu outfitu romantický look. A stejně jako všechny ostatní sukně od Akari dokáže zdůraznit naše přednosti, a zároveň rafinovaně zakrýt případné nedostatky.

Jedinečná sukně LOLA

Nemůžete se rozhodnout, zda dáte přednost LOLE nebo TUTU? Nebo zda zvolíte jiný z lichotivých střihů sukní Akari? Klidně si objednejte sukně dvě. Na všechny totiž máte doživotní záruku.

Svou sukni si můžete objednat na www.fler.cz/akari.

Komentáře

Žádné komentáře, buďte první, kdo okomentuje tento článek.

Pro přidání odpovědi se musíte přihlásit či registrovat. Zaregistrovat se

Czech Social Awards 2019

Global Social Awards

Czech Social Awards 2018

Největší inspirace pro krásné bydlení Vše pro vaše útulné bydlení :-)

Moderní portál o bydlení, největší inspirace pro interiéry a exteriéry.