24.04.2017 | GetTheLouk

Kamufláž

Summer Mckeen: Snažím se nebýt někdo anonymní, ale ukázat své pravé já

26.11.2018

Foto: @summermckeen 
Summer Mckeen vytvořila své první youtube video před 8 lety. Tenkrát nejspíš vůbec netušila, že ji jednoho dne budou přesně taková videa živit. A co víc, že ji bude živit její největší koníček – móda, make-up a všechny ty holčičí věci, které běžně probírá spolu se svými kamarádkami. Teď je sdílí s téměř dvěma miliony lidí a všechny je považuje za své skutečné přátele, před kterými se rozhodně nechce přetvařovat. :-)

YT: Summer Mckeen
IG: @summermckeen 

Foto: @summermckeen / Summer se svým příteleDylanem Jordanem.

Summer Mckeen je devatenáctiletá Američanka, která se rozhodla světu poodkrýt klasický život dnešních teenagerů, ve svých videích ukazuje dívkám, jak se správně načesat, namalovat a obléct do školy i k jiným příležitostem. Přestože má přes 1,7 milionů odběratelů, stále svou práci nebere jako práci, ale zkrátka, že dělá něco, co ji baví. A to i přesto, že každý týden musí vytvořit jedno video. K jejím nejznámějším videím patří například tutorial o přírodním make-upu z drogerie do školy, nebo o tom, co běžně denně jí a jak cvičí. 

A co fanoušci obdivují na Summer nejvíce? Především to, že je velmi interaktivní a velmi otevřená ve svém osobním životě. Zkrátka jí přijde fér, aby ji její fanoušci poznali co nejvíce, proto sdílí detaily ze svého každodenního života, stejně jako fotky se svým přítelem Dylanem Jordanem, který je rovněž hvězdou social světa. "Snažím se nebýt někdo anonymní, ale ukázat své pravé já a sdílet online cokoliv chci…na své odběratele a sledující se dívám jako na své skutečné přátele. Opravdu si užívám úpravu videí a jsem hrdá v momentě, kdy se video na netu objeví,“ popsala Summer v jednom rozhovoru.

Kromě toho, že se Summer věnuje natáčení videí, vytvořila pro dívky také kolekci vlastních šperků Summer´s signiture, takže pokud se vám její styl líbí, můžete směle nakupovat. 

Na Summer jde poznat, že dělání videí zkrátka miluje a vy se můžete těšit každý pátek na nový příspěvek. ;-)

A kdo ze zahraničních osobností inspiruje tebe? Máš svoje oblíbence? Poděl se o ně s námi v komentářích. ;-)

Komentáře

Žádné komentáře, buďte první, kdo okomentuje tento článek.

Pro přidání odpovědi se musíte přihlásit či registrovat. Zaregistrovat se

Czech Social Awards 2019

Global Social Awards

Czech Social Awards 2018

Největší inspirace pro krásné bydlení Vše pro vaše útulné bydlení :-)

Moderní portál o bydlení, největší inspirace pro interiéry a exteriéry.