24.04.2017 | GetTheLouk

Kamufláž

Známe vítězku výzvy s FURminatorem! Která recenze zvítězila?

22.11.2018

Devět blogerek mělo za úkol otestovat novinku od firmy FURminator. Každá z nich dostala na vyzkoušení produkt z řady FURflex speciálně pro jejich čtyřnohé miláčky. Jak dopadly jejich recenze a která blogerka získala balíček FURminator v hodnotě 1.500 Kč dle vlastního výběru?

Produkty z řady FURflex jsou určeny jak pro psy, tak i kočky. Pokud i vy máte svého čtyřnohého mazlíčka doma, pak víte, že jejich srst se bez pravidelné péče neobejde. Tato vyčesávací hrabla jim příjemně a hladce pomohou zbavit se staré srsti a vám zase předejít nepříjemnému hromadění chlupů všude, kam se podíváte.

Vítězkou se stala blogerka Jane' s moments s recenzí Čivavák Bibi testuje furminátor. Gratulujeme!

"Zástupci "Furminátoru" mi nakonec doporučili zvolit standardní hrablo FURminator XS short hair, protože čivava je přeci jen malý hafan a tento model si s jeho srstí poradí lépe. V čem jsou "furminátory" jiné než "obyčejné" kartáče? Máte možnost volby velikosti a typu! Ať už malej čivavák, buldoček, velká doga, či dlouhosrstý jezevčík, každý si vybere. Protiskluzová rukojeť skvěle padne do ruky a dobře se s ní manipuluje."

Foto: www.janesmoments.com

Všem ostatním blogerkám děkujeme za jejich recenze a cenné zkušenosti! Prohlédnout si vybrané recenze můžete i vy - odkazy najdete níže. Těšíme se na vás při další výzvě. ;-)

Elizabeth LoreRECENZE Furminator 

SkarkiskaVÝZVA S FURMINATOREM 

Nela ProcházkováDenisek vyzkoušel novinku od FURminator!

Pawsitive NotesRECENZE: FURflex™

Demons Paws: FURMINATOR

Komentáře

Žádné komentáře, buďte první, kdo okomentuje tento článek.

Pro přidání odpovědi se musíte přihlásit či registrovat. Zaregistrovat se

Czech Social Awards 2019

Global Social Awards

Czech Social Awards 2018

Největší inspirace pro krásné bydlení Vše pro vaše útulné bydlení :-)

Moderní portál o bydlení, největší inspirace pro interiéry a exteriéry.