24.04.2017 | GetTheLouk

Kamufláž

Tipy na vánoční dárky pro partnera, pro tátu i pro bráchu

30.11.2016

Také si každý rok lámete hlavu s tím, co koupit tátovi, manželovi nebo bráchovi k Vánocům? Nejste sami. Je to oříšek, letos vám s ním ale pomůžeme. Čtěte a inspirujte se. :)

Dárek pro tátu

Každý tatínek je jiný. Některý vstává už v 5 hodin ráno, aby vyrazil na ryby. Některý se raduje, když dá jeho oblíbený tým gól. A jiný je nejšťastnější na kole. Jedno mají ovšem všichni společné - milují své děti. Nás. A my jim každé Vánoce chceme za jejich lásku poděkovat. Udělat jim radost. Ale čím?

Pořiďte jim něco praktického, něco originálního a něco, co jim usnadní život - sadu ponožek pro každou příležitost. Muži obecně tápou v módních trendech a často netuší, co si obléknout. Ukažte jim to. Nakupte různé druhy ponožek a napište jim, kam by je měli nosit - na sport, k obleku, pro volný čas. Hezky je zabalte a přidejte originální popisky. Budou nadšení. Uvidíte.

Dárek pro přítele nebo manžela

Tady se trošku odvážeme. Každého partnera potěší, když pod stromečkem najde něco vzrušujícího a zároveň praktického. Samozřejmě. Řeč je o pánském spodním prádle. Jaké vybrat? Držte se jednoho pravidla: Experimentování povoleno. Nosí váš miláček trenky, ale vám by se líbil v sexy boxerkách? Vánoce jsou ideální příležitostí, jak mu to naznačit. Inspirujte se například v e-shopu Bellinda.cz. Najdete zde hodně žhavé a hlavně kvalitní kousky. Objednejte pro něj jeho oblíbené spodní prádlo a přidejte jeden druh toho, pro který máte slabost vy. Co třeba říkáte na novinku BMEN BOXER? Až je bude pod stromečkem rozbalovat, šibalsky na něj mrkněte. Pochopí.

Dárek pro bráchu

Jaký pořídíte dárek svému bratrovi, záleží především na tom, jaký spolu máte vztah. Jste odmalička jako kočka a myš? Pošťuchujete se, ale ve skutečnosti byste jeden za druhého dýchali? Klidně mu také pořiďte pánské spodní prádlo a přihoďte bambusové ponožky. Jsou prodyšné a úžasně jemné. V případě, že je váš vztah chladnější, zvolte třeba pánský nátělník. Basic oblečení není totiž nikdy dost. Nátělník ochrání bratrova záda proti ofouknutí, nebo ho využije pod košili, aby zabránil prosáknutí potu. Užitečná věcička za pár korun.

A to nejlepší nakonec

Teď vám dáme jeden tip, kterým potěšíte snad každého muže ve svém okolí. Jedná se o speciální službu, kterou poskytuje Bellinda.cz:

  • Na e-shopu vyberete produkty, které chcete, aby vašemu muži pravidelně chodily - pánské spodní prádlo, ponožky a podobně.
  • Nastavíte interval, za jak dlouho mu má balíček dorazit.
  • Odešlete informace a zaplatíte příslušnou částku.

Hotovo. Váš partner, tatínek nebo brácha nemusí třeba celý rok myslet na své spodky ani ponožky. Vždy mu přijde to, co potřebuje. O nic se nestará. A právě to mají muži nejraději. Tedy alespoň, co se týká pánského spodního prádla.

Komentáře

Žádné komentáře, buďte první, kdo okomentuje tento článek.

Pro přidání odpovědi se musíte přihlásit či registrovat. Zaregistrovat se

Czech Social Awards 2019

Global Social Awards

Czech Social Awards 2018

Největší inspirace pro krásné bydlení Vše pro vaše útulné bydlení :-)

Moderní portál o bydlení, největší inspirace pro interiéry a exteriéry.