24.04.2017 | GetTheLouk

Kamufláž

TOP 5 blogerek měsíce července 2015

31.07.2015

Kromě Kate's cuisine, která se stala vítězkou pro červenec v soutěži o objev měsíce, jsme vybrali ještě 5 finalistek. Tyto blogerky soupeřily o první místo, a proto jsme se rozhodli věnovat pozornost i jim. Položili jsme každé z nich tři stejné otázky, abychom Vám umožnili je lépe poznat a třeba také navnadit, proč se kouknout právě na jejich blog.

Svatava Vašková s blogem Coolinářka

Svatava Vašková - CoolinářkaCo pro Vás znamená blogování?
Zatím jsem pořádně ani blogovat nezačala... Coolinářka byla zatím jen stránkou na FB a během pár měsíců si ji našlo docela dost čtenářů. Proto jsem povýšila :-) a založila teď v červenci samostatný blog. Právě teď mě to, hned vedle mateřských radostí, absolutně naplňuje. Jsem moc ráda, když mi čtenáři napíší nebo dokonce pošlou fotku, jak se jim povedl recept ode mně. Každá takový zpětná vazba je úžasnou motivací! 

Jaký máte jako blogerka cíl?
Myslím, že cíl každé blogerky je těšit svými příspěvky co nejvíce čtenářů. To přeji nejen svému blogu, ale obecně českému bloggingu. Věřím, že tento fenomén se i u nás stane tak oblíbeným jako na západě. No a za sebe? Chci dál pilovat jak techniku fotografování, tak vaření, abych své čtenáře nezklamala.

Čím je Váš blog netradiční a proč bychom se na něj měli podívat?
Co do obsahu, tak si troufám tvrdit, že mé recepty zvládne opravdu každý. Jde o každodenní rychlé vaření z běžně dostupných surovin, zároveň ale snad povýšené o atraktivní fotografii. A co do formy, tak je můj foodblog opravdu jedinečný, jedinečný tím, že jako první používá nový český editační program Naomi, který by mohl být alternativou k běžným blogerským šablonám. Blog díky tomu vypadá jinak, než ostatní a mně jako autorce velmi vyhovuje jednoduché intuitivní ovládání přímo z uživatelského rozhraní.

Káťa Šugárková s blogem Touch of beauty

Katka Šugárková - Touch of beautyCo pro Vás znamená blogování?
Opravdu hodně. Jako malá jsem chtěla být módní návrhářka, ale později jsem zjistila, že mě baví i psát a odezvy lidí okolo na mé povídky nebyly zrovna negativní, takže jsem spojila mé dva největší zájmy a vznikl můj blog. Několikrát jsem změnila jeho design a vůbec obsah než jsem se dostala k dnešní podobě. Vkládám do něj opravdu hodně času a neumíte si představit, jak mě potěší každý nový pravidelný čtenář, každý komentář nebo alespoň "like". 

Jaký máte jako blogerka cíl?
Zajímavá otázka, asi jsem o tom ještě ani pořádně nepřemýšlela. Zatím mě blogování hodně baví, seznámila jsem se díky tomu se spoustou lidí. Prozatím to beru spíš jako koníček, který mě naplňuje a nechci si jej kazit tím, že by se pro mě stal jen "výdělkem" a tím pádem by se stal povinností. To ne! Takže, odpověď na otázku bude asi jen- doufám, že mi to nadšení a chuť se s vámi o mé zážitky a myšlenky vydrží ještě hodně, hodně dlouho. :)

Čím je Váš blog netradiční a proč bychom se na něj měli podívat?
Blogy sleduji už celkem dlouho a vím, že jich je vážně spoustu. Většina stojí i na stejném základě a to už člověka možná může trochu nudit. Snažila jsem se najít něco, co jen tak někdo nedělá (teda alespoň jsem na to ještě nenarazila) a jelikož se pohybuji i v okolí velmi nadaných lidí v mém věku, říkala jsem si, že by nebylo špatné s nimi udělat menší interview, které by mohlo čtenáře třeba inspirovat nebo jen rozšířit obzor o něco navíc. Dělala jsem třeba rozhovor se slečnou z Filipín nebo s mou kamarádkou, která dost ráda a krásně fotí. Hledám lidi všeho druhu, kteří jsou něčím výjimeční.

Lucie Klečková s blogem Luu over the ocean

Lucie Klečková - Luu over the ocean

Co pro Vás znamená blogování?
Prvotně jsem blogování brala jako skvělý nástroj, jak i přes velkou vzdálenost a časový rozdíl zůstat v téměř každodenním kontaktu s rodinou a přáteli, které jsem zanechala doma v České republice. Postupem času a s přibývajícími čtenáři začalo ale mé blogování nabírat mnohem větší a hlubší význam. Vzhledem k tématickému zaměření je blog skvělým způsobem jak poznat lidi ze všech koutů světa, kteří mají stejné zájmy a podobný životní styl. Abych se dostala zpět k otázce - blogování je pro mě skvělý způsob, jak lidi v určitém smyslu obohacovat a naopak jak si najít cestu k lidem, kteří nějakým způsobem mohou obohatit mě. Inspirace není nikdy dost a v blogovém světě má velmi vysokou koncentraci.

Jaký máte jako blogerka cíl?
Hlavním cílem mého blogu je ukázat mladým lidem, že sbalit si kufry a odjet žít do zahraničí vlastně není zase tak složité, jak se může zdát. Pokaždé když mi někdo napíše, že se částečně i díky mému blogu rozhodl zkusit své štěstí ve světě, mám ohromnou radost. Sama si dobře pamatuji, jak jsem před svým odjezdem pátrala po podobném blogu, ideálně psaném z Kanady - bohužel marně a tak jsem si řekla, že se do toho pustím sama.

Čím je Váš blog netradiční a proč bychom se na něj měli podívat?
Blog Luu Over The Ocean se pohybuje někde mezi kategoriemi “Travel blog” a “Lifestyle blog” a pravděpodobně nikdy neskončí pouze v jedné z těchto škatulek. Jsou měsíce, kdy máme naplánovaný výlet na každý víkend a snažím se všechnu krásu Kanady předat i svým čtenářům. Pak jsou naopak týdny, kdy se nehneme z Toronta a v tyto chvíle se naopak snažím ukázat, že i když jsme v zahraničí, žijeme zde naprosto všední život. Momentálně bloguji z Kanady, ale v budoucích měsících / letech se mohou mí čtenáři těšit i na náhled do našeho života v jiných zemích.

Gabriela Zárubová s blogem Gabrieless

Gabriela Zárubová - Gabrieless

Co pro Vás znamená blogování?
Protože jsem v začátcích, tak blogu věnuji teď co nejvíce svého volného času, abych ho stále zdokonalovala. Můj blog je už kousek mě samotné, vkládám do něj snahu, veškerou sílu i hodiny času denně a stále mě to baví a naplňuje. Je to moje velká záliba a i odreagování. Je to prostor, kde se můžu dělit o své zkušenosti s lidmi, které mají stejné záliby.

Jaký máte jako blogerka cíl?
Můj cíl je především v tom, aby můj blog bavil více a více čtenářů. Abych je neustále překvapovala něčím novým a aby se k mému blogu vraceli rádi, třeba kvůli inspiraci. Pomalu začínám točit i videa na YouTube kanál a tady se chci především zdokonalit v natáčení, protože jsem na samém začátku.

Čím je Váš blog netradiční a proč bychom se na něj měli podívat?
Myslím si, že každý blog je něčím unikátní, netradiční a jedinečný jako my všichni... Já se zaměřuji především na recenze, kosmetiku a o péči o mastnou pleť. Přidávám i outfity, nebo články z mého života, aby blog byl obsáhlejší a každý si tam našel to, na co má zrovna náladu. Snažím se vytvářet líčení, které s trochou snahy zvládne každý. Čtenáři u mě najdou decentní i dramatičtější líčení. Líčím převážně z drogerkových a cenově dostupných produktů.

Ilu Millerová s blogem Life style by Ilu

Ilona Millerová - Life style by IluCo pro Vás znamená blogování?
Blogování pro me znamená životní styl a všechno okolo toho. Je to moje malá závislost. Nemůžu proste přestat. Blog je pro me něco, kde se mohu svěřit se svými problémy, mužů napsat kde jsem zrovna cestovala nebo co za novinku jsem objevila. Výhodou toho je ze vyjde myšlenky zůstali navždy černé na bílém a kdykoliv se k nim můžete vrátit.

Jaký máte jako blogerka cíl?
Píši blog pro svou radost a to doslova. Uvědomuji si, ze můj blog není třeba pro všechny čtenáře, protože témata někdy nejsou až tak populární. Články píši od srdce a z mého života a nepíší o tom co je zrovna populární ve světe. Můj osobní cíl je se pořad zdokonalovat, tak jak to dělám ostatně pořady stačí mi když vidím ze blog někdo čte a komentuje. Mám z toho obrovskou radost. Samozřejmě bych chtěla mít více čtenářů, ale já to nechávám na osudu a času. 

Čím je Váš blog netradiční a proč bychom se na něj měli podívat? 
Myslím si ze každy blog je originální když si s nim da člověk práci. Já píši výhradně jenom moje zážitky. Recenze na kosmetiku moc nepíší. Výjimečně se na blogu objeví články o nějakém tom typu, ale málo. Na blogu jsou víceméně ponejvíce články o cestování. Moc rada cestuji a nejraději bych byla na cestách pořad. K tomu me vede i můj muž. Například, poslední článek se bude tykat krásné cesty na Slovenko, do Bratislavy a do Vídně. Chci čtenářům představit, ze se da cestovat i levně a zejména ze za krásným zážitkem nemusí letět přes půlku světa. 

Komentáře

Žádné komentáře, buďte první, kdo okomentuje tento článek.

Pro přidání odpovědi se musíte přihlásit či registrovat. Zaregistrovat se

Czech Social Awards 2019

Global Social Awards

Czech Social Awards 2018

Největší inspirace pro krásné bydlení Vše pro vaše útulné bydlení :-)

Moderní portál o bydlení, největší inspirace pro interiéry a exteriéry.