24.4.2017 | GetTheLouk

Kamufláž

Která blogerka vyhrála výzvu s Flexikurzem?

30.8.2017

Tentokrát šlo o skutečně užitečnou a praktickou výzvu. Blogerky, které se zapojily si zaslouží pochvalu za to, že na sobě chtějí skutečně něco zlepšit, a ne o tom jen psát! Flexikurz představuje moderní způsob zlepšení jazykových schopností na dálku a na míru každému. Která ze zúčastněných vyhrála měsíční kurz zdarma, a může na sobě tak makat dál s pomocí šikovných profesionálek?

Nejvíce se nám líbila upřímně a vtipně napsaná recenze z blogu  Bejbyblog. Sympatická autorka si Flexikurz náramně užila! Pokud si stále neumíte představit, jak by takový jazykový kurz po telefonu mohl probíhat. Přečtěte si její článek, hned budete mít jasno! Třeba v sobě také objevíte chuť dokázat si, že se můžete zlepšit! Budete ze sebe mít skvělý pocit! Navíc si kurz vyberete na míru tak, aby opravdu naprosto vyhovoval. Co víc si přát? :-)

Vítězka z blogu Bejbyblog si může vybrat měsíční jazykový kurz v hodnotě 1.000,- !!!! Gratulujeme!

"Poslední naučené fráze z gymplu jako je "...bydlím se svými rodiči a psem Badem a chystám se studovat žurnalistiku v Brně..." už jsou mi v současné chvíli trošku na pendrek. Takže změna na "...každý ráno vozím svou dceru do školky, potom jedu do práce, která má s žurnalistikou společnýho tak akorát (moje oblíbené v tomhle upřímném článku) velký kulový s přehazovačkou..." je vážně úsměvná a musím říct, že jsem v tomto směru objevila dost zajímavých slovíček..."

Děkujeme všem zúčastněným a těšíme se na příště! :-) Vítězku budeme kontaktovat.

Komentáře

Žádné komentáře, buďte první, kdo okomentuje tento článek.

Pro přidání odpovědi se musíte přihlásit či registrovat. Zaregistrovat se

KURÝR 6 - "HOGGY" PETR LEXA

AVON S PETROU LOVELY HAIR, LÍČENÍ ČTENÁŘKY ADÉLKY

PROMĚNA S TERRY MAKEUP TUTORIALS

KURÝR 1 - SHOPAHOLIC NICOL

CHUTNÁ TO? KAČÍ - MY COOKING DIARY A JEJÍ NEJLEPŠÍ KUŘECÍ KŘÍDLA

ANNA SULC - PROMĚŇ MĚ!

Největší inspirace pro krásné bydlení Vše pro vaše útulné bydlení :-)

Moderní portál o bydlení, největší inspirace pro interiéry a exteriéry.