24.4.2017 | GetTheLouk

Kamufláž

Kdo vyhrál výzvu s AVIVIR?

26.8.2017

Tuto ryze letní prázdninovou opalovací výzvu vyhrála blogerka, která dala přípravkům opravdu zatěžkávací zkoušku! Našla pro ně uplatnění na pláži i na horách. Navíc testovala i na dětech, a to, přiznejme si, není žádná legrace.

Testovalo se AVIVIR Aloe Vera opalovací mléko SPF 30 a AVIVIR Aloe Vera After Sun. Oba produkty obsahují vysokou koncentraci ekologické, aktivní Aloe (až 90 %). Navíc jsou zcela bez parfémů, parabenů, barviv, alkoholu a minerálních olejů a navíc jsou označeny ekologickou značkou Severské labutě.

JAKO VÍTĚZNÁ RECENZE BYLA VYBRÁNA TA OD AUTORKY Z BLOGU 3dmamablog.cz 

"Opalovací mléko AVIVIR ALOE VERA SPF 30 je nemastné, rychle se vstřebává, dobře chrání před sluncem. Není modrý:) Překvapilo mě, že je zcela bez parfémů, parabenů, barviv, alkoholu a minerálních olejů! A i přesto se rychle vstřebá a nezanechá na kůži bílý nádech. U mě momentálně jednička v celé řadě přípravků, které jsem za posledních deset let s dětmi vyzkoušela. Troufnu si odhadnout, že minimálně 15 druhů už jsem doma měla..." 

"Pro krém po opalování AVIVIR Aloe Vera After Sun platí víceméně to samé. Nemůžu posoudit, zda opravdu snižuje zarudnutí pokožky, neboť u nás se nikdo nespálil. A to i přesto, že jsem měla pochybnosti zda ochranný faktor SPF 30 bude dostatečný. Každopádně se stejně jako opalovací mléko rychle vstřebává a nezanechává mastný lesk..." celou recenzi najdete na blogu.

Všechny ostatní recenze si můžete přečíst v komentářích pod výzvou. Když jde o rozhodování, každá z nás si raději přečte více názorů.

AUTORKA VYHRÁLA VOUCHER V HODNOTĚ 3 000,- DO E-SHOPU zdravinadzlato.cz

Děkujeme všem, které se zapojily. Všechny recenze jsou povedené a napsané velmi čtivě, výběr nebyl snadný! Vítězce velká gratululace! :-) Těšíme se na další výzvu!

Zdroj foto: 3dmamablog.cz

Komentáře

Beauty by K. 28.8.2017 9:22

Gratuluji!

3dmama 11.9.2017 10:10

Děkuji. Výhru už mám od minulého týdne doma a nejen přípravky na opalování jsou skvělé. Příjemně mě překvapil od Avivir i Aloe Vera sprej.

Maria11 21.10.2017 8:11

Závažná nabídka půjčky a financování.


Já jsem bankou v důchodu, který tvrdě pracuje s mou bankou. Mám velkou částku v mém účtu a můj zájem je pomoci lidem, kteří si nemohou dovolit realizovat svůj projekt, pomáhám vážným lidem a upřímně, kteří mohou tento úvěr splácet v běžném čase. Moje nabídka se pohybuje od 5000 do 500.000 € a dále. Moje creep se děje s 2% zájem.
Mail: ragoofinanciacion@yahoo.com

Pro přidání odpovědi se musíte přihlásit či registrovat. Zaregistrovat se

Populární blogy

KURÝR 6 - "HOGGY" PETR LEXA

AVON S PETROU LOVELY HAIR, LÍČENÍ ČTENÁŘKY ADÉLKY

PROMĚNA S TERRY MAKEUP TUTORIALS

KURÝR 1 - SHOPAHOLIC NICOL

CHUTNÁ TO? KAČÍ - MY COOKING DIARY A JEJÍ NEJLEPŠÍ KUŘECÍ KŘÍDLA

ANNA SULC - PROMĚŇ MĚ!

Největší inspirace pro krásné bydlení Vše pro vaše útulné bydlení :-)

Moderní portál o bydlení, největší inspirace pro interiéry a exteriéry.