24.04.2017 | GetTheLouk

Kamufláž

Wendy Nguyen: neobyčejná fashion blogerka, která se bála, že skončí mezi bezdomovci

25.06.2018

Foto: @wendyslookbook
Wendy Nguyen je žena s velkým Ž. Krásná v moha směrech. Do světa social sítí a sdílení módní inspirace vnáší velký kus svého osobitého vidění fashion světa. Svou inspiraci nachází v umění, přírodě, kultuře, architektuře, jídle, lidech i hudbě. Kým ale ještě je? Ženou, která se zabývá právy mladistvých. Sama si prošla pěstounskou péčí a bála se, aby v 18 neskončila jako bezdomovec. Její dětství a dospívání nebyla procházka růžovým sadem, navzdory tomu ale dokázala svoje sny proměnit v realitu!

BLOG: Wendyslookbook.com
INST: @wendyslookbook
YT: Wendy's Lookbook
FB: Wendy's Lookbook

Příběh Wendy patří k těm, které nabízejí neobyčejnou a silnou životní inspiraci. Aby se dostala až tam, kde je právě teď, musela vynaložit opravdu velké úsilí. A na střední škole, kdy odhodlaně chodila do třech prací, aby si vydělala dost peněz na studium vysoké školy, určitě netušila nic o svém dnešním úspěchu. Podařilo se jí absolvovat střední školu s vyznamenáním a vystudovat psychologii na Kalifornské univerzitě v Berkeley. Už tehdy ukázala, co v ní je. Na vysoké škole pracovala také jako dobrovolník s komunitou bezdomovců nebo se znevýhodněnými studenty. A poté pracovala hlavně jako pedagog, mimo jiné s mladistvými ve vězeních s maximální ostrahou. Většina z nich pocházela stejně jako ona s rozpadlých rodin nebo si prošla pěstounskou péčí.

Foto: @wendyslookbook

"Jsem navždy vděčná svým přátelům, které považuji za svou rodinu, drahému bratrovi a mému úžasnému příteli za veškerou jejich podporu a lásku. Cítím se opravdu požehnaná v životě,“ píše Wendy na svém blogu Wendyslookbook.com a ukazuje, že zvládnout se v životě dají opravdu velké věci.

Nejspíš i tyhle nelehké životní zkušenosti jí pomohly stát se úspěšnou blogerkou a jednou z nejvlivnějších fashion influencerek na světě vůbec! Na Instagramu ji sleduje 1,1 milionu fanoušků, na YouTube to je přes 665 tisíc odběratelů

Foto: @wendyslookbook

"Móda je pro mě způsob, jak si hrát s tvary a barvami a přitom odhalit můj osobní styl,“ říká o svém vztahu k módě Wendy. A ten je originální, někdy až svérázný, nebojí se vytvářet ani překvapivé kombinace, výrazné barvy, nápadné doplňky, ale výsledný dojem je ženský, romantický, energický a celkově silný. 😉

Komentáře

Žádné komentáře, buďte první, kdo okomentuje tento článek.

Pro přidání odpovědi se musíte přihlásit či registrovat. Zaregistrovat se

Czech Social Awards 2019

Global Social Awards

Czech Social Awards 2018

Největší inspirace pro krásné bydlení Vše pro vaše útulné bydlení :-)

Moderní portál o bydlení, největší inspirace pro interiéry a exteriéry.