24.04.2017 | GetTheLouk

Kamufláž

Wendy Nguyen: neobyčejná fashion blogerka, která se bála, že skončí mezi bezdomovci

25.06.2018

Foto: @wendyslookbook
Wendy Nguyen je žena s velkým Ž. Krásná v moha směrech. Do světa social sítí a sdílení módní inspirace vnáší velký kus svého osobitého vidění fashion světa. Svou inspiraci nachází v umění, přírodě, kultuře, architektuře, jídle, lidech i hudbě. Kým ale ještě je? Ženou, která se zabývá právy mladistvých. Sama si prošla pěstounskou péčí a bála se, aby v 18 neskončila jako bezdomovec. Její dětství a dospívání nebyla procházka růžovým sadem, navzdory tomu ale dokázala svoje sny proměnit v realitu!

BLOG: Wendyslookbook.com
INST: @wendyslookbook
YT: Wendy's Lookbook
FB: Wendy's Lookbook

Příběh Wendy patří k těm, které nabízejí neobyčejnou a silnou životní inspiraci. Aby se dostala až tam, kde je právě teď, musela vynaložit opravdu velké úsilí. A na střední škole, kdy odhodlaně chodila do třech prací, aby si vydělala dost peněz na studium vysoké školy, určitě netušila nic o svém dnešním úspěchu. Podařilo se jí absolvovat střední školu s vyznamenáním a vystudovat psychologii na Kalifornské univerzitě v Berkeley. Už tehdy ukázala, co v ní je. Na vysoké škole pracovala také jako dobrovolník s komunitou bezdomovců nebo se znevýhodněnými studenty. A poté pracovala hlavně jako pedagog, mimo jiné s mladistvými ve vězeních s maximální ostrahou. Většina z nich pocházela stejně jako ona s rozpadlých rodin nebo si prošla pěstounskou péčí.

Foto: @wendyslookbook

"Jsem navždy vděčná svým přátelům, které považuji za svou rodinu, drahému bratrovi a mému úžasnému příteli za veškerou jejich podporu a lásku. Cítím se opravdu požehnaná v životě,“ píše Wendy na svém blogu Wendyslookbook.com a ukazuje, že zvládnout se v životě dají opravdu velké věci.

Nejspíš i tyhle nelehké životní zkušenosti jí pomohly stát se úspěšnou blogerkou a jednou z nejvlivnějších fashion influencerek na světě vůbec! Na Instagramu ji sleduje 1,1 milionu fanoušků, na YouTube to je přes 665 tisíc odběratelů

Foto: @wendyslookbook

"Móda je pro mě způsob, jak si hrát s tvary a barvami a přitom odhalit můj osobní styl,“ říká o svém vztahu k módě Wendy. A ten je originální, někdy až svérázný, nebojí se vytvářet ani překvapivé kombinace, výrazné barvy, nápadné doplňky, ale výsledný dojem je ženský, romantický, energický a celkově silný. 😉

Komentáře

Žádné komentáře, buďte první, kdo okomentuje tento článek.

Pro přidání odpovědi se musíte přihlásit či registrovat. Zaregistrovat se

KURÝR 6 - "HOGGY" PETR LEXA

AVON S PETROU LOVELY HAIR, LÍČENÍ ČTENÁŘKY ADÉLKY

PROMĚNA S TERRY MAKEUP TUTORIALS

CHUTNÁ TO? KAČÍ - MY COOKING DIARY A JEJÍ NEJLEPŠÍ KUŘECÍ KŘÍDLA

ANNA SULC - PROMĚŇ MĚ!

Největší inspirace pro krásné bydlení Vše pro vaše útulné bydlení :-)

Moderní portál o bydlení, největší inspirace pro interiéry a exteriéry.