24.04.2017 | GetTheLouk

Kamufláž

6 aplikací, s kterými vykouzlíš skvělá stories na Instagramu

20.06.2018

Ať už chceš na Instagramu "jen“ oslnit svoje přátele, získat zástupy followerů, nebo vydělat spoustu peněz, vždycky budeš chtít postovat fotky, které zaujmou na první pohled, vyslouží ti spoustu liků a přimějí uživatele komunikovat! A zatímco některé tvoje příspěvky mohou v proudu těch ostatních, zobrazovaných navíc algoritmem nechronologicky, zapadnout, Stories získávají stále na větší popularitě. Jak je ale využít pro svůj úspěch bez nudy a šedi?

Naštěstí existuje řada aplikací, které ti pomohou vyhrát si s textem a efekty. Většina z nich je zdarma, ale pokud budeš chtít využívat jejich prémiových možností, budeš si muset připlatit.

Aplikace Adobe Spark Post nabízí širokou škálu šablon, které si můžeš přizpůsobit tak, aby vyhovovaly tvému instastylu. Vyber si šablonu, klepni na tlačítko "remix" a změň vše od fotografií až po paletu barev, rozvržení a animované efekty. Až budeš se svým designem spokojena, klepni na "sdílet" a ze seznamu možností zvol Instagram.
Adobe Spark Post je zdarma ke stažení v App Store.

Apka Ripl je určena především malým firmám a brandům, ale možná se bude hodit i tobě. Klepni na ikonu plus v dolní části obrazovky a klepni na střed, vertikálně orientovanou volbu, kde uvidíš "vyberte velikost příspěvku". Zadej libovolný text a vyber obrázek, který chceš použít. Můžeš zde upravit písmo, změnit barvu a přizpůsobit animaci. Můžeš dokonce přidat hudbu! Až budeš připravená, sdílej Stories na Instagram. Ripl můžeš stáhnout v App Store a Google Play.

Další aplikace Hype Type je doslova určena, aby vzbuzovala " rozruch kolem tvého příběhu." Aplikace se otevírá do fotoaparátu, podobně jako Snapchat. Otevři si fotoaparát a vyber obrázek, který chceš použít. Pak si vyber typ písma - každý obsahuje jinou přednastavenou animaci, takže stojí za to vyzkoušet jich pár, abys zjistila, který z nich se ti líbí nejlépe. Až si vybereš, klepni na šipku a sdílej.
Hype Type je zdarma dostupný v App Store.

A dále Over. Ten má celou řadu předem navržených citací a inspirativních výroků, které můžeš umístit přes fotografie a vytvářet stylovější Příběhy. Můžeš si vybrat začátek fotografií, šablony, grafiku, design písma nebo prázdné plátno. K dispozici je také možnost "rychlého startu" s nastaveními včetně "citátů" a "oznámení". Jakmile si vybereš, kde začít, projdi si obrázek a nastav si podle přání text, grafiku a tvary. Jakmile budeš připravena, klepni na ikonu sdílení v pravém horním rohu.
Over Edit & Add Text to Photos je volně k dispozici v App Store.

Apka Lumyer používá filtry s rozšířenou realitou, které přidají tvým fotkám například animaci ohňostrojů nebo plovoucí srdce. Jedinou nevýhodou je, že není možné zvolit vertikálně orientovaný rámeček – to znamená, že konečný animovaný obrázek, který nasdílíš na Instagram, ti nevyplní celou obrazovku Stories. Jakmile jsi připravena k odeslání příspěvku, přitiskni prsty k sobě na obrazovce a celý snímek se zobrazí se zaostřeným barevným pozadím.
Lumyer stáhneš zdarma v App Store a Google Play.

Nejlepší součástí aplikace Typorama jsou profesionálně vyhlížející typografické návrhy. Když otevřeš aplikaci, můžeš okamžitě vybrat správnou velikost "Instagram Story". Poté si vyber typ písma a nejlepší obrázek nabízený aplikací nebo svůj vlastní. Neexistuje žádná možnost animace, ale vysoce kvalitní fonty fungují dobře. Klepni na tlačítko "ok, share!" A je hotovo!
Typorama je zdarma k dispozici v App Store.

Zdroj článku: https://www.refinery29.com

Komentáře

Žádné komentáře, buďte první, kdo okomentuje tento článek.

Pro přidání odpovědi se musíte přihlásit či registrovat. Zaregistrovat se

Populární blogy

Czech Social Awards 2019

Global Social Awards

Czech Social Awards 2018

Největší inspirace pro krásné bydlení Vše pro vaše útulné bydlení :-)

Moderní portál o bydlení, největší inspirace pro interiéry a exteriéry.