24.04.2017 | GetTheLouk

Kamufláž

Proslavily ji nudle z ovoce a zeleniny. Seznam se s vlivnou food blogerkou Ali Maffuci

07.02.2018

                             Foto: Zdroj http://inspiralized.com

Podle Forbesu patří k nejvlivnějším blogerkám světa. Food blogerkám. Jmenuje se Ali Maffuci a její blog s názvem Inspiralized existuje od roku 2013. Za tu dobu ušel kus cesty. A v čem je speciální? Jednoduše v tom, jak přistupuje k přípravě jídla. Proměňuje ovoce a zeleninu na nudle a tvoří z nich skvělé, zdravé a navíc kreativní pokrmy, které zaujmou na první pohled.

Na počátku vzniku jejího blogu stál objev, jak proměňovat ovoce a zeleninu na nudle. Tenhle originální přístup oslovil nejen ji, ale také fanoušky jejího blogu. Sama říká, že tento objev doslova změnil její život. Někdy prostě stačí tak málo… Teď se Ali může pochlubit třemi vydanými kuchařkami, vlastním nástrojem na přípravu nudlí, ale i značkou, aplikací a spoluprací s národní restaurační značkou!


No, zní to trochu neuvěřitelně, ale tajemstvím jejího úspěchu jsou vlastně nudle. :-) A taky odvaha a odhodlání předat ostatním to, co ji zaujalo. Sdílela recepty a nebála se objevovat nové možnosti, jak kreativně tvořit zdravá jídla. Tak v sobě objevila ještě hlubší vášeň jíst zdravě a pomáhat v tomto směru také druhým.

Kromě kreativní práce v kuchyni miluje cestování, pročítání časopisů, jak jinak než o vaření, snění v kavárnách, svou rodinu či běhání.

Udělej si chuť třeba na její wafle ze sladkých brambor a s čokoládou. ;-)


Najdeš u ní také inspirativní recepty, jak vařit ve dvou se svým partnerem. ;-) 

Řadu receptů najdeš samozřejmě na jejím blogu zde, v češtině její kuchařky zatím ještě vydané nejsou. Pokud se ale nebojíš angličtiny, mrkni také na její videa. Její tipy ocení především vegetariáni a milovníci zdravé kuchyně.

A samozřejmě si nenech ujít její instagram. Ale pozor, jakmile se tam dostaneš, hrozí, že se ti začnou nebezpečně sbíhat sliny. :-D Na instagranu si svými "nudlemi" získala základnu více než 187 tisíc followerů, na YT oslovuje téměř 40 tisíc lidí a na FB bezmála 90 tisíc! Právě tato čísla z ní činí za minulý rok jednu z nejvlivnějších food blogerek světa. ;-)

A kdo ze zahraničních blogerů inspiruje tebe? Napiš nám do komentářů, zajímá nás to. ;-)

Komentáře

Žádné komentáře, buďte první, kdo okomentuje tento článek.

Pro přidání odpovědi se musíte přihlásit či registrovat. Zaregistrovat se

Czech Social Awards 2019

Global Social Awards

Czech Social Awards 2018

Největší inspirace pro krásné bydlení Vše pro vaše útulné bydlení :-)

Moderní portál o bydlení, největší inspirace pro interiéry a exteriéry.