24.04.2017 | GetTheLouk

Kamufláž

Žiješ zdravě? Vyzkoušej Indiana Jerky

25.02.2016

Oslavy, posezení nebo obyčejné večery u vínka či televize si zkrátka žádají nějakou tu pochutinu. Mnozí z nás se ale klasickým chipsům, oříškům nebo jinému slanému zobání brání. Tyto dobroty jsou sice chutné, ale pro naše zdraví a štíhlou linii naprosto nevhodné. Většina navíc obsahuje nezdravé, přepálené tuky, velké množství soli a nepřiměřenou energetickou hodnotu.

Co jsou to Jerky?

Jerky jsou energeticky vydatná a zdravá potravina. Někdo již ví, nebo alespoň tuší, že se jedná o sušené maso. Proč je ale tak zdravé a vhodné i při redukční dietě? Maso v této podobě zachovává maximální dávku energie při minimální hmotnosti. Tím pádem dostanete do těla opravdu malé množství jídla, ale získáte potřebnou energii a pocit nasycení.

Jerky obsahují pouze 1g tuku na 25g hmotnosti, naopak bílkovin nalezneme v tomto balení přes 12g. Je to tedy lehká a výživná strava.Indiana Jerky - Hovězí Hot&Sweet

Na sport nebo na párty

Jerky jsou hodně oblíbené především u sportovců, kteří díky nim dokáží rychle získat potřebou energii. Mnozí fitness nadšenci již tuhle super svačinku objevili. Velkou výhodou je také skladování, které umožní vzít několik balení například na delší sportovní dovolenou, dlouhý výlet na kole i v horkých dnech nebo na několika denní náročnou túru.

Stejně skvělé jsou ale jako dobrůtka k vínu nebo pivu při večerním posezení. Jednak naprosto skvěle chutnají, můžete zvolit z několika příchutí a druhů masa, a také jich nesníte tolik, kolik byste snědli například bramborových chipsů.Indiana Jerky - Kuřecí Original

Intenzivní chuť

Sušení je známé již z dob starých Egypťanů. Dříve bylo sušení jedinou možností, jak jídlo dlouhodobě skladovat. K dokonalosti tuto metodu dovedli Indiáni, kteří sušili maso na sluníčku. Nyní si sušené maso můžete vychutnat bez jakékoliv negativní kontaminace nebo nepříjemného pachu. Každé balení totiž obsahuje absorber kyslíku, který zachová chuť i aroma. Efektivně se tak prodlužuje také trvanlivost.

Bez lepku a glutamátů

Indiana Jerky jistě potěší především zastánce zdravé, přírodní stravy. Produkty jsou bez lepku a nenajdeme v nich žádné přidané glutamáty. Obsahují nízké sacharidy a malé procento tuku. Dochuceny jsou solí z Mrtvého moře, která je pověstná pro své pozitivní účinky na naše zdraví.

Lahodná příchuť

Pokud máte strach, že by se vám sušené maso přejedlo, tak nemusíte. Indiana Jerky se vyrábějí v několika variacích z různých druhů masa. Vychutnat si můžete například Peppered, Natural, Original nebo Hot&sweet. Kromě hovězí klasiky si dopřejete i krůtí, kuřecí nebo vepřové. Jestli ještě nevíte, které by vám mohly chutnat, vyzkoušejte mix a najděte své oblíbené. Zakoupit je můžete z pohodlí domova na www.jerky-shop.cz/cs/. Nezapomeňte sledovat také novinky na facebooku a instagramu.

 

Komentáře

Žádné komentáře, buďte první, kdo okomentuje tento článek.

Pro přidání odpovědi se musíte přihlásit či registrovat. Zaregistrovat se

Czech Social Awards 2019

Global Social Awards

Czech Social Awards 2018

Největší inspirace pro krásné bydlení Vše pro vaše útulné bydlení :-)

Moderní portál o bydlení, největší inspirace pro interiéry a exteriéry.