24.04.2017 | GetTheLouk

Kamufláž

Inspirativní instagramový příběh Laury a její ochrnutého manžela ti pomůže uvěřit v lásku!

18.06.2018

Foto: @laurabpilates
Máš ráda inspirativní příběhy? A znáš americkou instruktorku pilates Lauru Browning Grant? Její manžel Jony skončil na vozíku po nehodě v loni v březnu, když utrpěl vážné poranění mozku. Dva měsíce prožil v komatu a teď je zcela odkázán na pomoc svého okolí. Laura jejich společný příběh sdílí na svém Instagramu. Nejspíš ji ani ve snu nenapadlo, že svoje zkušenosti cvičitelky bude potřebovat, aby pomohla svému manželovi vrátit se, jak jen to půjde, zpět do života. Svou odvahou a péčí o handicapovaného manžela je obrovskou inspirací pro statisíce svých fanoušků na Instagramu!

Dřív byly její instagramovou inspirací cviky pilates. Posty, jimiž se dělila o perfektní pružnost svého těla, fotky i videa. V březnu minulého roku ale přišla zásadní změna, která převrátila její život na ruby. Její manžel Jonny, důstojník námořnictva, který sloužil na několika zámořských misích, utrpěl při dopravní nehodě devastující poranění mozku. Bylo to jako noční můra, z které doufala, že se probudí, ale nestalo se. Jon je stále plně závislý na pomoci svého okolí, ale zkušenosti s cvičením a jak s tělem pracovat, které Laura díky pilates nasbírala, jí pomohly pracovat na jeho zotavení krůček po krůčku každý den.

Foto: @laurabpilates

Po více než roce a čtvrt neskutečných peripetií, emočního vyčerpání, náročných rehabilitací a hledání, kudy dál, se Jon dostal do domácí péče. Lauřino nasazení a schopnost svého manžela podpořit jsou obdivuhodné. Ale i to, že jejich citlivý příběh sdílí s celým světem na Instagramu. Její profil přitom sleduje 817 tisíc lidí, což je neuvěřitelné číslo a jejich příběh má v sobě opravdovou sílu, potenciál inspirovat, ale také podpořit ty, které potkal podobně těžký osud.

Foto: @laurabpilates

Lidem jako Laura nelze než vyjádřit obdiv a držet pěsti. 

I tak se ale objevují hateři, kteří vidí za Lauřinou iniciativou snahu vydělat tímto příběhem přes Instagram peníze pro sebe a její pilates. "Naštěstí je jen jedna z několika set zpráv k postům negativní. Někteří lidé mi třeba psali, že "Jon by byl naštvaný, že ho takhle veřejně sdílím" a obviňovali mě z toho, že jsem využila Jona, abych získala více liků, zhlédnutí a fanoušků, a tím i získala víc peněz pro sebe v pilatech. Je to opravdu bolestné, protože nemám v úmyslu vydělávat díky tomu peníze z Instagramu. Navíc jsem přestala učit pilates, abych byla s Jonem. Snažím se nestarat se o to, co si ostatní myslí - je to jen náš příběh,“ říká Laura.

Hard to believe Jon has been home for almost a month. I was warned that the transition wouldn’t be easy at first but, after a month, things would start to get better. And by golly that person was right. It’s as though we had to hit the lowest point before moving forward. I’m happy to report Jon seems to be feeling better. These UTI’s literally knock Jon off his feet. It is true that infections throw brain injury individuals’ mental status out of wack. Don’t get me wrong we still have our share of daily agitation & frustration basically caused by communication obstacles but, no where near the level of what happens when an infection hits. Thank you all for keeping me going during these moments with all your love, encouragement & support. I can never express in words or actions how much it means! And we know that all things work together for good to them that love God, to them who are the called according to his purpose. Romans 8:28 #SoWilli 🎧 @hillsongunited #staystrongjonnygrant

Příspěvek sdílený Laura Browning Grant (@laurabpilates),

V dnešním měřítku je to nevšední příběh o tom, že láska  a milující lidé stále existují, což mnohým z nás dává další a další naději do života. ;-)
Foto: @laurabpilates

Komentáře

Žádné komentáře, buďte první, kdo okomentuje tento článek.

Pro přidání odpovědi se musíte přihlásit či registrovat. Zaregistrovat se

Czech Social Awards 2019

Global Social Awards

Czech Social Awards 2018

Největší inspirace pro krásné bydlení Vše pro vaše útulné bydlení :-)

Moderní portál o bydlení, největší inspirace pro interiéry a exteriéry.