24.4.2017 | GetTheLouk

Kamufláž

Vlasy mořské víly, make-up duhové královny. Experimentátorka a novodobá ikona krásy Kristen Leanne

5.3.2018

Foto: INST kristenxleanne
Miluje make-up a domácí mazlíčky. Ale hlavně barvy, originalitu a její Instagram plní působivé looky! Kromě svého hlavního a velice úspěšného kanálu na YouTube si před pár roky založila ještě další, kde se teď zaměřuje na své zvířecí miláčky. Kromě toho se nově spojila s kosmetickou značkou Urban Decay, která vsází hlavně na individualitu a výraznou ženskost. Líčení s touto značkou je odvážné a zároveň může být velice kreativní, a přesně taková je také americká youtuberka Kristen Leanne.

Kristen je výrazně odlišným ideálem ženské krásy, než jsme byli dlouhá léta ve světě moderních trendů zvyklí. Líčením, barvením vlasů, oblékáním i svým tetováním. Jenže doba i trendy se mění. Každá žena už povinně nemusí být křehká a decentní. Uf, naštěstí už můžeme vyjádřit a ukázat svou pravou tvář – silné, energické a svobodné ženy. To je přesně trend, ke kterému inspiruje Kristen Leanne. Je novodobou ikonou krásy, která se zrodila z on-line světa.

Její kanál YouTube je plný praktických tutoriálů o make-upu, o péči o vlasy a jejich barvení. Spolu s ní prozkoumáte nové oblasti krásy a nepochybně i životního stylu. Zaměřuje se výhradně jen na kosmetiku, která není testovaná na zvířatech. Zkouší nové produkty, testuje a svůj názor říká naplno. Na YouTube má přes půl milionu odběratelů, na Instagramu ji sleduje 829 tisíc fanoušků! A na Facebooku? Dokonce více než 1,8 milionů příznivců! To z ní dělá beauty influencerku skutečně velkého formátu. Není divu, že je žádanou tváří pro řadu kosmetických značek. Její příspěvky mají obrovský zásah a vliv.

Vytvořila také barvu na vlasy Arctic Fox ve veganském duchu bez testování na zvířatech a zároveň část svých výnosů z této značky věnuje organizacím, které se zaměřují proti zneužívání zvířat.


Nemá ale smysl se o ní dlouze rozepisovat, protože ze všeho nejpůsobivější je pohled na její Instagram a videa! Její make-upy jsou geniální, originální, působivé. Kristen je bez nadsázky jednou z nejbarvitějších influencerek na světě! 

BLOG: kristenxleanne.com
YT: Kristen Leanne
INST: kristenxleanne
FB: Kristen Leanne

Každý potřebujeme svou inspiraci. Koho ze zahraničních influencerů sleduješ ty? Kdo tě inspiruje? Napiš nám do komentářů! ;-)

Komentáře

Žádné komentáře, buďte první, kdo okomentuje tento článek.

Pro přidání odpovědi se musíte přihlásit či registrovat. Zaregistrovat se

Nové blogy

KURÝR 6 - "HOGGY" PETR LEXA

AVON S PETROU LOVELY HAIR, LÍČENÍ ČTENÁŘKY ADÉLKY

PROMĚNA S TERRY MAKEUP TUTORIALS

KURÝR 1 - SHOPAHOLIC NICOL

CHUTNÁ TO? KAČÍ - MY COOKING DIARY A JEJÍ NEJLEPŠÍ KUŘECÍ KŘÍDLA

ANNA SULC - PROMĚŇ MĚ!

Největší inspirace pro krásné bydlení Vše pro vaše útulné bydlení :-)

Moderní portál o bydlení, největší inspirace pro interiéry a exteriéry.