24.4.2017 | GetTheLouk

Kamufláž

Kdo jsou top fashion blogerky z Izraele? Tady jsou!

6.3.2018

Inspirují, milují módu a vášnivě fotí. A všechny jsou z Izraele. Tento stát na Blízkém východě možná není ikonou ve světě módy, tyto vkusně oblékané dámy ale rozhodně patří k influencerkám ve své branži, nejen v domácím prostředí. Pojďme se podívat, kdo jsou!

Nastya Lisinsky

Krásná a vkusná izraelská influencerka, která svou tvorbou žije na Instagramu, kde ji sleduje přes 60 tisíc fanoušků. Věnuje se módním trendům a v tomto duchu nabízí ženám na svém profilu stylovou inspiraci. Zvládá to i se třemi dětmi. :-) Umí být osobitá, sama sebou, což je vidět i na jejích fotkách z osobního života. Ve své zemi patří k fashion průkopnicím na Instagramu a předním influencerkám i tvářím světových brandů, jako např. Nike.

INST: nastyalisansky 
Foto: Instagram nastyalisansky 

Korin Avraham

Kromě módy se tato izraelská kráska věnuje také cestování, tématům krásy a životního stylu. Zajímavostí je, že je právničkou a svůj blog tvoří od září 2011. Zaměřuje se na mezinárodní módní akce po celém světě a spolupracuje také s významnými módními domy. Svou tvář a tvorbu propojila také se značkami jako Louis Vuitton, Gucci, Burberry, Missoni, Moschino, H & M i Adidas. Na Instagramu má přes 72 tisíc followerů.

BLOG: yasalam.co
INST: yasalamfashionblog  

Foto: INST: yasalamfashionblog  

Liat Shpiegel

Liat o sobě říká, že je beznadějný romantik, miluje dobrodružství a fotografování. Lásku k focení u ní zažehl právě Instagram a dokonce se za studiem fotografování vydala i do New Yorku. Také za módou neváhá cestovat a sbírat zkušenosti po celém světě. Na Instagramu má přes 35 tisíc fanoušků.

BLOG: liatshpiegel.wixsite.com 
INST: liatzsh

Foto: INST: liatzsh

Karen Or

Osmadvacetiletá módní influencerka a autorka fashion blogu Street Chic Tel Aviv, která pochází z Ameriky ze San Franciska. Se svým blogem začínala v roce 2013 při studiu na univerzitě hlavně ve street stylu a od té doby přidala svůj vlastní osobitý styl, kterým vytváří nové módní trendy. Její zálibou je kombinování starších kousků s prvky designových značek. S oblibou se inspiruje vším, co kolem sebe vidí. Na Instagramu ji sleduje přes 50 tisíc fanoušků.

BLOG:  www.streetchictelaviv.com  
INST: karennor 
YT: Karen Or

 
Koketit

Koketit neboli Shira Barzilay je módní návrhářka a zároveň ilustrátorka žijící v Tel-Avivu. Módní návrhářství také vystudovala a nějakou dobu pracovala v izraelském módním průmyslu, spolupracovala s designéry a tvořila ilustrované reklamy na různé módní značky. Její fashion brand Koketit je stylovou módní postavou s originální atmosférou. Její jedinečná tvorba ji vyneskla spolupráci se značkami jako H&M, Golf&co, Mish Mish a řadou dalších. Tvoří velice originálně a určitě stojí za inspiraci. Na Instagramu ji sleduje přes 20 tisíc followerů. Tak určitě mrkni i ty. ;-)

BLOG: www.shirabarzilay.com  
INST: koketit

  
A kdo ze zahraničních influencerů napříč žánry inspiruje tebe? O kom si chceš příště přečíst? Napiš nám do komentářů. ;-)

Komentáře

Žádné komentáře, buďte první, kdo okomentuje tento článek.

Pro přidání odpovědi se musíte přihlásit či registrovat. Zaregistrovat se

KURÝR 6 - "HOGGY" PETR LEXA

AVON S PETROU LOVELY HAIR, LÍČENÍ ČTENÁŘKY ADÉLKY

PROMĚNA S TERRY MAKEUP TUTORIALS

KURÝR 1 - SHOPAHOLIC NICOL

CHUTNÁ TO? KAČÍ - MY COOKING DIARY A JEJÍ NEJLEPŠÍ KUŘECÍ KŘÍDLA

ANNA SULC - PROMĚŇ MĚ!

Největší inspirace pro krásné bydlení Vše pro vaše útulné bydlení :-)

Moderní portál o bydlení, největší inspirace pro interiéry a exteriéry.