24.04.2017 | GetTheLouk

Kamufláž

Blogerky testovaly, jak se poprat s celulitidou. Jak obstál krém AntiCellulite a kdo vyhrál výzvu?

18.07.2018

Foto: www.elizabethlore.cz
Celulitida – to je věčné téma nás žen. Jak si s ní ale poradit a cítit se zase skvěle? Protože je ale každá žena jiná, rozhodli jsme se pro vás připravit výzvu a zapojit 9 blogerek, které měly možnost otestovat na vlastní kůži účinky krému AntiCellulite. Jak obstál v jejich testování a jaké jsou jejich ohlasy? Přinášíme vyhlášení vítězky výzvy a přehled recenzí blogerek!

Každá z devíti blogerek měla možnost otestovat speciální novinku pro ženy od firmy JUTTA, krém Anticellulite. Každá také vytvořila originální recenzi, kde přibližuje své zkušenosti s tímto krémem a bojem s celulitidou.

Vítězkou výzvy se stává lifestylová blogerka Elizabeth Lore se svou recenzí Jak se zbavit celulitidy. Gratulujeme! Vítězku odměníme hodnotným balíčkem od Emspomy a víkendovým pobytem na Hotelu Větruše!

"Krém používám dvakrát denně a někdy si udělám zábal, postačí vám k tomu potravinářská fólie. Konzistence krému je nemastná, hodně hydratační a velice dobře roztíratelná. Nečekejte hutný mazlavý krém. Je vážně příjemný a dobře se vstřebává, což je nezbytné u provádění masáží...“ píše ve své recenzi Elizabeth Lore.

Foto: www.elizabethlore.cz

Všem ostatním blogerkám, které se zapojily do výzvy, děkujeme za jejich chuť otestovat tuto novinku a také za všechny skvělé recenze! Vybrat vítězku nebylo snadné. Věříme, že jste si testování užily. ;-)

"Namazaná místa mě začala neskutečně hřát. Honem jsem začala googlit a vyčetla, že je to žádaný účinek tohoto přípravku a uklidnilo mě to. To teplo je příjemné a hlavně to dobře působí i na psychiku - úplně při tom máte pocit, jak se ty tukové buňky vypalují z vašeho těla:) U žádného jiného přípravku jsem to nikdy nezažila a musím říct, že je to fakt super. Hřejivý pocit vydrží asi hodinku po každé aplikaci," píše o své zkušenosti s AntiCellulite blogerka Veronika.
Celá recenze na jejím blogu Slaskouapacheee.blogspot.com

Foto: Slaskouapacheee.blogspot.com

"Efekt prohřátí cítím (logicky) více, pokud krém více zapracovávám, a nebo pokud použiji masážní kartáč. Nemusíte se bát, že by vás kůže pálila hodně, to vůbec - efekt je mi příjemný. :) Navíc se krém rychle vstřebává... Nepoužívám jej příliš dlouho, takže nemohu dělat velké závěry - nicméně kůže se mi jeví o něco víc vyhlazenější, nevypadá už tak hrozně "flekatě" díky ďolíčkům, vypadá zkrátka o něco lépe,"  popisuje svoje testování novinky proti celulitidě blogerka Everythin Kate.
Celá recenze na jejím blogu Everythin-kate.cz

Foto: Everythin-kate.cz

"K testování jsme dostaly hned 3 tubičky a ještě k tomu nadávkované sáčky. Je to neskutečná empatie, protože po jedné jsme si nechaly my a tu třetí dostala mamka. Tudíž testování skrze generaci. ;) Pro aplikaci stačí malé množství, protože se opravdu krém dobře roztírá a při větším množství (předávkování) pak cítíte moc velké pálení. Během chvilky ucítíte malé pálení a pocit jemného mravenčení. To působí chilli papričky na vaše problémové partie," přibližují svou zkušenost blogující sestry Sistershoods.
Celá jejich recenze je na blogu Sisters-hoods.blogspot.com

Foto: Sisters-hoods.blogspot.com

"Když jsem poprvé nanesla krém ANTICELLULITE, chvíli jsem čekala co se bude dít, bylo mi jasné, že díky CAPSAICINU bude krém prohřívat pokožku, chvilku to ale trvalo, nejdříve začala pokožka jemně štipkat a následně už byla pěkně prohřátá. Já, chytrá horákyně jsem si hned napoprvé ještě obalila stehna a hýždě na půl hoďky potravinářskou folíí a šla cvičit..." :-) Tak popisuje svoje testování blogerka Tereza.
Celá recenze na blogu Terezablog0.blogspot.com

Foto: Terezablog0.blogspot.com

"...poprvé jsem nanesla krém na čerstvě oholené nohy a to byla chyba. Poučila jsem se a vy tuto kombinaci rozhodně nezkoušejte! :D ... Řekla bych, že to mým nohám pomohlo. Celulitidy jsem se sice nezbavila úplně, ale jistou změnu pozoruji a jsem zvědavá, co se bude dít dál," napsala blogerka Little Dreamer.
Celá recenze na jejím blogu Littledreamer.cz.

Foto: Littledreamer.cz

Další recenze: 
All my Cosmetics: Masážní krém Anticellulite
Nela Procházková: Novinka proti boji s pomerančovou kůži! Aneb konec celulitidě, díky AntiCellulite? 
Katarína Sládečková: Hovorím ahoj môjmu novému, sexi zadočku

Názor každé ženy je důležitý. Navíc se o něj můžeš podělit i s řadou blogerek, mimo jiné i s Terry MakeupTutorials, ale také se spoustou ostatních žen a získat tak řadu užitečných tipů a doporučení. Nebuď na to sama – přidej se k výzvě (více v článku ZDE) a otestuj AntiCellulite na vlastní kůži. ;-)

Krém si můžeš koupit v e-shopu Emspomy zde.

Komentáře

Žádné komentáře, buďte první, kdo okomentuje tento článek.

Pro přidání odpovědi se musíte přihlásit či registrovat. Zaregistrovat se

KURÝR 6 - "HOGGY" PETR LEXA

AVON S PETROU LOVELY HAIR, LÍČENÍ ČTENÁŘKY ADÉLKY

PROMĚNA S TERRY MAKEUP TUTORIALS

CHUTNÁ TO? KAČÍ - MY COOKING DIARY A JEJÍ NEJLEPŠÍ KUŘECÍ KŘÍDLA

ANNA SULC - PROMĚŇ MĚ!

Největší inspirace pro krásné bydlení Vše pro vaše útulné bydlení :-)

Moderní portál o bydlení, největší inspirace pro interiéry a exteriéry.