24.04.2017 | GetTheLouk

Kamufláž

Boj se zimním stereotypem? Zkus recept podle KejT a Instantní krásy

27.11.2018

Foto: KejT - Instantní krása
"První sníh a první drkotání zubů zimou.
První vločky a první myšlenky, že za měsíc jsou Vánoce.
První nula na teploměru a uvědomění si, že další rok je za námi. Ať už úspěšný, nebo neúspěšný."
Jaký recept si na zimní stereotyp vymyslela naše blogerka měsíce KejT z blogu Instantní krása? Jak nad ním vyzrát, i když zima není pro tebe to pravé ořechové? A co nejlepšího letošní rok přinesl? Udělej si pohodlí a užij si 5 minut čtení s KejT. ;-)

 

BLOG: Instantní krása
IG: @scarykejt 
FB: Instantní krása 

Každá životní etapa jednou končí. Každý rok uplyne - a to možná ještě rychleji, než se vůbec stihneme nadechnout.

Od osmičky jsem si slibovala velké věci - přece jenom je to spolu s dvojkou moje oblíbené číslo a já věřila, že bude zlomová.

Foto: KejT - Instantní krása

Byla? Nebyla? Jak se to vezme. Všechno má své pro a proti. Co mě na osmičce bavilo asi úplně nejvíc, bylo to nikdy nekončící léto a podzim. Člověk mohl více zažít, své zážitky intenzivněji prožít. A bylo to super. Místo chumlání do peřin a hrubých dek, se dalo cestovat, poznávat krásy měst, států, vysedávat na Náplavce a připíjet na zdraví labutí, které si jen tak bezstarostně pluly po Vltavě.

Věřím, že i zima má něco do sebe - někoho láká vidina lyžovaček, jiný se těší, až "Harry půjde do baráku", další si užívá sněhu a určité vidiny, že třeba nastane konec světa a nebude muset do školy/práce. A pak tu jsou tací, co odpočítávají dny do uklizení váhy do skříně, vysedávání u mísy plné salátu a čekání na žlučníkový záchvat (celá já).

Foto: KejT - Instantní krása

Svoje kouzlo má určitě i to vymýšlení předsevzetí "od nového roku zhubnu" (ale ještě předtím se potřebuju pořádně najíst, aby mi to jídlo pak nechybělo), "od nového roku začnu chodit do fitka" (...ale já mám ten kotník skutečně vyvrtnutý - jasně, že na nákupy chodit můžu, ale fitko je zátěž), "od nového roku budu mít více ráda lidi" (tou tramvají o 30 minut dříve jedu jenom náhodou - ne proto, že je prázdná)...

Přiznám se, že nejsem zimní člověk a nikdy jim nebudu. Pro mě je to období, během kterého 99 % času drkotám zubama a stěžuju si na zimu, 1 % je mi příjemně a 1 % umírám vedrem, protože zrovna na sebe skládám pátou vrstvu na procházku venkem, ale doma mi frčí topení na pětku. Co pro mě znamená zimní móda? Stereotyp! Obrovský kabát, koberec místo šály a kalhoty, které sedí ke kozačkám. Zima není příliš inspirativní. Ale i pod tím hrubým kabátem se člověk může obléct hezky a pohodlně. Já sáhla po kabátku uloveném v letošní podzimní kolekci v F&F – ani nevíte, jak dlouho jsem ho sháněla, než jsem jednoho dne vyrazila pro půlku chleba a uviděla ho. K tomu jsem zvolila tmavě modré jeany s vysokým pasem Primark, vzdušné šedé tílko s krajkou Bershka, které jsem doladila s černým páskem s výraznou sponou a obula vysoké šedé kozačky – obojí Primark.

Foto: KejT - Instantní krása

Tak mě napadá, že celý outfit je vlastně snadno dostupný a za pár kaček. A to já na módě miluju - není umění se draze obléct. Je umění se obléct tak, aby vám vaše okolí oblečení taky někdy pochválilo, vy jste se cítili dobře a zároveň měli dobrý pocit z toho, že jste si nezruinovali účet.

Komentáře

Žádné komentáře, buďte první, kdo okomentuje tento článek.

Pro přidání odpovědi se musíte přihlásit či registrovat. Zaregistrovat se

Populární blogy

Czech Social Awards 2019

Global Social Awards

Czech Social Awards 2018

Největší inspirace pro krásné bydlení Vše pro vaše útulné bydlení :-)

Moderní portál o bydlení, největší inspirace pro interiéry a exteriéry.