24.4.2017 | GetTheLouk

Kamufláž

Blogerka ledna? Známe vítězku! A vyhlašujeme novou výzvu. Zapoj se!

11.2.2019

Foto: @lenkamandel 
Blogerka měsíce? Tentokrát lehce netradičně! Vybrali jsme studentku architektury, která má ráda tetování a chce být módní návrhářkou. A je tak trochu Naruby. :-) Zaujala nás také blogerka, která s oblibou prokrastinuje, cestuje za co nejméně a jde cestou zero waste. A do třetice jsme nevybrali blogerku, ale blogera. 😉Svůj blog píše z Británie, kde studuje počítačovou animaci a vizuální efekty, rád cestuje, dělí se o svoje myšlenky a nabízí tak trochu jiný vhled do světa blogerů.

Inspirace je jedním z klíčových faktorů, které nám pomáhají vybrat každý měsíc novou tvář Blogerky.cz. Není ani tak důležité, kolik máš followers, ale jestli je tvoje tvorba osobitá, nabízí čtenářům či divákům inspiraci a jestli má v sobě tvoji chuť dál růst a šířit pozitivní vliv. 😉

Lenka - Naruby 

BLOG: Na-ruby.blogspot.com
IG: @lenkamandel 

Foto: @lenkamandel 

Lenka z blogu Naruby se stává blogerkou ledna a novou tváří Blogerky.cz! "Ráda tvořím, píšu, fotím, přemýšlím nad smyslem života a ráda bych přispěla něčím do tohoto světa. Mám ráda gerbery a slunečnice,“ píše o sobě Lenka. Studuje architekturu a prý ochutnala lepidlo, když "tvořila jedno ze svých veledíl“. 😊 Chce také procestovat svět, stát se módní návrhářkou, skočit si padákem nebo pomáhat v Africe. Na blogu se dělí o své myšlenky, o svou životní cestu a věří, že se jednou stane inspirací i pro druhé. A to se jí povede možná právě teď! ;-)

Šárka – Excessivemind

BLOG: Excessivemind.blogspot.com
IG: @10yo_ 

Foto: @10yo_ 

Jako další blogerku, která nás zaujala, jsme vybrali kreativní Šárku z blogu Excessivemind. Kromě tvoření ale také ráda prokrastinuje. 😊
"Mojí filosofií je cestovat za co nejméně, protože jsem chudá studentka, pomalá cesta k zero waste, protože žiju v konzumní rodině, no a vegan produkty,“ prozradila na sebe Šárka. Kromě toho ráda maluje, cestuje a miluje kočky. 😊

Filip - Thesimplevision

BLOG: Thesimplevision.cz
IG: @_filipchudoba 

Foto: @_filipchudoba 

A do třetice ne blogerka, ale výjimečně bloger! Do výzvy Filip se zapojil až z Velké Británie, kde studuje. Rád fotí, zahraje si počítačové hry a dělí se o spoustu svých myšlenek. Jeho ideálem je "pracovat pro někoho, kdo se snaží přiblížit budoucnost a případně jím později sám být, třeba jako je Elon Musk,“ píše Filip na svém blogu. Jeho inspirace pro tebe možná bude zajímavým zpestřením. Rád se na svém blogu dělí o cestovatelské tipy, jak studovat v zahraničí, o svoje animátorské kousky i názory k zamyšlení. 😉

Gratulujeme vítězce a vybraným blogerkám (a blogerovi). Vám, všem, kdo jste se zapojili, děkujeme! A pokud to tentokrát nevyšlo, zapojte se do nové VÝZVY, kterou vyhlašujeme právě teď!

I ty se můžeš stát blogerkou měsíce ÚNORA! Nominuj své oblíbence, blogery či youtubery, ale třeba také sám/sama sebe. Svoje tipy pište do komentářů pod článek. Podělte se s námi o tvůrce, kteří vás inspirují a baví. 😉 Nebo se staň blogerkou měsíce právě TY! ;-)

Na vítězku čeká tradiční exkluzivní rozhovor, kde může představit sama sebe i svou tvorbu a prostor pro publikování několika článků na Blogerky.cz. Možnost publikovat mají také další vybrané blogerky/blogeři.

Výzvu také můžeš dál šířit a doporučit svým kamarádům a známým.

Děkujeme všem, kdo jste se do předchozí výzvy zapojili a nominovali jste! Nyní máte opět příležitost.😉

Komentáře

Daria Valentinova 11.2.2019 20:06

Chtěla bych se nominovat na blogerku dalšího měsíce se svým instagramovým blogem @dariavalentinova.cz.
Děkuji.

Jenovéfa E 20.2.2019 9:11

Má dva kluky a dvě holčičky.
Mateřství si užívá už víc jak deset let.
Za nic na světě by tu jízdu nevyměnila...
Už delší čas si připadá, jakoby žila v nějaký hodně praštěný komedii...
Před dvěma lety o tom všem začala psát blog...
Ze života čtyřmatky
https://ctyrmatka.blogspot.com/

Trimaliny 21.2.2019 13:43

Ahoj,

s rokem 2019 přichází desetileté výročí mého blogování, ráda bych představila svůj blog i zde http://trimaliny.blogspot.com/.
Začínala jsem jako čistě fotografický deník, nyní se věnuju širokému spektru uměleckých činností - v poslední době je to převážně kaligrafie, handlettering a ilustrace, které se hezky spojily v další velkou lásku a to tvoření tzv. bullet journalu (viz foto)
Mimochodem k pořízení bílých ponožek a barev pro tvorbu vlastního návrhu jsem také inklinovala stejně jako blogerka nade mnou .

A abych sobecky nedoporučovala jen sebe, zde můj tip na jinou, velmi zajímavou blogerku, která se věnuje šití a patchworku. Žasnu nad její prací, určitě by si zasloužila pozornost: Nitky mého života sídlící zde http://threads-of-mylife.blogspot.com/


Trimaliny

Pro přidání odpovědi se musíte přihlásit či registrovat. Zaregistrovat se

KURÝR 6 - "HOGGY" PETR LEXA

AVON S PETROU LOVELY HAIR, LÍČENÍ ČTENÁŘKY ADÉLKY

PROMĚNA S TERRY MAKEUP TUTORIALS

KURÝR 1 - SHOPAHOLIC NICOL

CHUTNÁ TO? KAČÍ - MY COOKING DIARY A JEJÍ NEJLEPŠÍ KUŘECÍ KŘÍDLA

ANNA SULC - PROMĚŇ MĚ!

Největší inspirace pro krásné bydlení Vše pro vaše útulné bydlení :-)

Moderní portál o bydlení, největší inspirace pro interiéry a exteriéry.