24.04.2017 | GetTheLouk

Kamufláž

Blogerka ledna? Známe vítězku! A vyhlašujeme novou výzvu. Zapoj se!

11.02.2019

Foto: @lenkamandel 
Blogerka měsíce? Tentokrát lehce netradičně! Vybrali jsme studentku architektury, která má ráda tetování a chce být módní návrhářkou. A je tak trochu Naruby. :-) Zaujala nás také blogerka, která s oblibou prokrastinuje, cestuje za co nejméně a jde cestou zero waste. A do třetice jsme nevybrali blogerku, ale blogera. 😉Svůj blog píše z Británie, kde studuje počítačovou animaci a vizuální efekty, rád cestuje, dělí se o svoje myšlenky a nabízí tak trochu jiný vhled do světa blogerů.

Inspirace je jedním z klíčových faktorů, které nám pomáhají vybrat každý měsíc novou tvář Blogerky.cz. Není ani tak důležité, kolik máš followers, ale jestli je tvoje tvorba osobitá, nabízí čtenářům či divákům inspiraci a jestli má v sobě tvoji chuť dál růst a šířit pozitivní vliv. 😉

Lenka - Naruby 

BLOG: Na-ruby.blogspot.com
IG: @lenkamandel 

Foto: @lenkamandel 

Lenka z blogu Naruby se stává blogerkou ledna a novou tváří Blogerky.cz! "Ráda tvořím, píšu, fotím, přemýšlím nad smyslem života a ráda bych přispěla něčím do tohoto světa. Mám ráda gerbery a slunečnice,“ píše o sobě Lenka. Studuje architekturu a prý ochutnala lepidlo, když "tvořila jedno ze svých veledíl“. 😊 Chce také procestovat svět, stát se módní návrhářkou, skočit si padákem nebo pomáhat v Africe. Na blogu se dělí o své myšlenky, o svou životní cestu a věří, že se jednou stane inspirací i pro druhé. A to se jí povede možná právě teď! ;-)

Šárka – Excessivemind

BLOG: Excessivemind.blogspot.com
IG: @10yo_ 

Foto: @10yo_ 

Jako další blogerku, která nás zaujala, jsme vybrali kreativní Šárku z blogu Excessivemind. Kromě tvoření ale také ráda prokrastinuje. 😊
"Mojí filosofií je cestovat za co nejméně, protože jsem chudá studentka, pomalá cesta k zero waste, protože žiju v konzumní rodině, no a vegan produkty,“ prozradila na sebe Šárka. Kromě toho ráda maluje, cestuje a miluje kočky. 😊

Filip - Thesimplevision

BLOG: Thesimplevision.cz
IG: @_filipchudoba 

Foto: @_filipchudoba 

A do třetice ne blogerka, ale výjimečně bloger! Do výzvy Filip se zapojil až z Velké Británie, kde studuje. Rád fotí, zahraje si počítačové hry a dělí se o spoustu svých myšlenek. Jeho ideálem je "pracovat pro někoho, kdo se snaží přiblížit budoucnost a případně jím později sám být, třeba jako je Elon Musk,“ píše Filip na svém blogu. Jeho inspirace pro tebe možná bude zajímavým zpestřením. Rád se na svém blogu dělí o cestovatelské tipy, jak studovat v zahraničí, o svoje animátorské kousky i názory k zamyšlení. 😉

Gratulujeme vítězce a vybraným blogerkám (a blogerovi). Vám, všem, kdo jste se zapojili, děkujeme! A pokud to tentokrát nevyšlo, zapojte se do nové VÝZVY, kterou vyhlašujeme právě teď!

I ty se můžeš stát blogerkou měsíce ÚNORA! Nominuj své oblíbence, blogery či youtubery, ale třeba také sám/sama sebe. Svoje tipy pište do komentářů pod článek. Podělte se s námi o tvůrce, kteří vás inspirují a baví. 😉 Nebo se staň blogerkou měsíce právě TY! ;-)

Na vítězku čeká tradiční exkluzivní rozhovor, kde může představit sama sebe i svou tvorbu a prostor pro publikování několika článků na Blogerky.cz. Možnost publikovat mají také další vybrané blogerky/blogeři.

Výzvu také můžeš dál šířit a doporučit svým kamarádům a známým.

Děkujeme všem, kdo jste se do předchozí výzvy zapojili a nominovali jste! Nyní máte opět příležitost.😉

Komentáře

Daria Valentinova 11.02.2019 20:06

Chtěla bych se nominovat na blogerku dalšího měsíce se svým instagramovým blogem @dariavalentinova.cz.
Děkuji.

Jenovéfa E 20.02.2019 9:11

Má dva kluky a dvě holčičky.
Mateřství si užívá už víc jak deset let.
Za nic na světě by tu jízdu nevyměnila...
Už delší čas si připadá, jakoby žila v nějaký hodně praštěný komedii...
Před dvěma lety o tom všem začala psát blog...
Ze života čtyřmatky
https://ctyrmatka.blogspot.com/

Trimaliny 21.02.2019 13:43

Ahoj,

s rokem 2019 přichází desetileté výročí mého blogování, ráda bych představila svůj blog i zde http://trimaliny.blogspot.com/.
Začínala jsem jako čistě fotografický deník, nyní se věnuju širokému spektru uměleckých činností - v poslední době je to převážně kaligrafie, handlettering a ilustrace, které se hezky spojily v další velkou lásku a to tvoření tzv. bullet journalu (viz foto)
Mimochodem k pořízení bílých ponožek a barev pro tvorbu vlastního návrhu jsem také inklinovala stejně jako blogerka nade mnou .

A abych sobecky nedoporučovala jen sebe, zde můj tip na jinou, velmi zajímavou blogerku, která se věnuje šití a patchworku. Žasnu nad její prací, určitě by si zasloužila pozornost: Nitky mého života sídlící zde http://threads-of-mylife.blogspot.com/


Trimaliny

JSEM_ŽENA 23.02.2019 12:09

Ahoj! Já jsem žena. Konkrétně teda https://www.jsemzena.eu/ Blogerka střední generace. Táhne mi na 40, cítím se na 20, jsem jiná než mainstream a věřím, že i "normální ženský" potřebujou blogerky svýho druhu. Nejradši píšu o mezilidskejch vztazích, ale můj blog je lifestyle, takže od každého kousek, každý si něco najde.

P.S. No kids, just life.
PPS. Middle age is not dead. )

Liby 27.02.2019 17:13

tak já to taky zkusím... aneb když malířka píše blog www.libenanovakova.cz

Katalin 14.04.2019 0:54

Ahojte. Teraz je to už pol roka, čo študujem v Číne a delim sa s vami o moje skúsenosti, rady, tipy ale samozrejme aj o fotky, príbehy atď. Články sú písané v slovenskom I anglickom jazyku, nakoľko nie je veľa blogerov vycestovanych v Číne. Články však nie sú zamerané iba na činu ako takú. Ale sú pre všetkých nadšencov. Ktorý majú radi čínsky jazyk. Sama si uvedomujem, že nájsť dobrý materiál na učenie sa čínštiny nie je ľahké. A aj práve preto sa delim s vami o všetky moje učebnice a učebné materiály ktoré som vyskúšala, spolu s mojimi komentármi a poznatkami. Verím, že Vás môj blog záujme.

Www.milujemecinu.blogspot.sk

Skarkis-ka 30.04.2019 13:13

zdravím, též bych se ráda nominovala se svým blogem www.skarkiska.cz

Margaret glutenfree 19.05.2019 23:32

Krásný den všem. Ráda bych nominovala náš rodinný blog. Díky diagnostikované celiakii se nám život obrátil na ruby. Už několik let dáváme k dispozici naše autorské recepty na stránce Bezlepková Margottka a nedávno jsme na žádost fanoušků vydali kuchařku Srdcem v kuchyni, která je přirozeně bez lepku a sugar free. Vše děláme jako rodina společně, moc nás to baví. Jsme tzv. patchwork family. Jsme rádi, že se máme, milujeme jídlo, dobrou zábavu, život, přírodu ...A to vše se promítá do našeho vaření, náš život a láska k němu.

Pro přidání odpovědi se musíte přihlásit či registrovat. Zaregistrovat se

Czech Social Awards 2019

Global Social Awards

Czech Social Awards 2018

Největší inspirace pro krásné bydlení Vše pro vaše útulné bydlení :-)

Moderní portál o bydlení, největší inspirace pro interiéry a exteriéry.