24.04.2017 | GetTheLouk

Kamufláž

Jak probíhá liposukce stehen?

25.02.2019

Stydíte se za svá stehna? Nosíte i v létě zahalené nohy? Pokud je některá z odpovědí kladná, možná i vy už dlouho přemýšlíte o změně.

Liposukce je jedním z řešení

Stehna jsou partií, kde se často ukládá tuk. A zdaleka ne pouze u žen, i muže přebytečný tuk na stehnech může potrápit. Máte také ten beznadějný pocit, že na ně nic nezabírá? Tuk se hromadí nejen na základě našich predispozic, ale i toho, jestli dbáme na pravidelný pohyb a zdravou stravu. Pokud jste zkoušeli různé možnosti a nic nezabírá, vyzkoušejte liposukci stehen, která vám vytoužené výsledky zajistí jednoduše.

Opravdu rychlý zákrok

Odborníci dnes ve většině případů provádí tzv. ultrazvukovou liposukci. To znamená, že pracují se speciální sondou, která rozhýbe tukové buňky. Ty vlivem vlnění praskají a dají se snadno vysát tenkými kanylami z těla pryč. Na sále strávíte opravdu krátký čas, protože chirurgové zvládnou celý zákrok už za dvě hodiny. V tomto případě můžete podstoupit celkovou, ale i lokální anestezii, při níž ucítíte tlak odsávání, ale v žádném případě ne bolest.

Až o 5 kg lehčí

Ať už máte jakýkoli cíl, ani v medicíně nejde dělat vše najednou. I chirurg je v tomhle případě limitovaný, spolu s tukem odsává totiž i krev. Bez ohledu na to, kolik vážíte, nemůže odebrat více než 5 litrů tuku.

Týden odpočinku je nutností

Při ultrazvukové liposukci je rekonvalescence snadná a rychlá, pokud nic nezanedbáte. První týden byste proto opravdu měli být doma a nejlépe jen ležet. Poté následuje proces asi měsíčního hojení. Noste kompresní prádlo, které zajistí tu správnou rekonvalescenci.

Bez viditelných jizev

Nebojte se jizev ani poranění. Kanyly, kterými je tuk odváděn, jsou opravdu drobné, a zanechají jen drobounké ranky. Jejich hojení se dá navíc podpořit.  Doporučuje se provádět tlakové masáže, které uzdravování urychlí.  Také otoky a modřiny jsou běžnou součástí každého zásahu do těla, ale brzy také zmizí.

Liposukcí to nekončí

Tam, kde se tuk odstraní, už se nikdy tvořit nebude. Ale nespoléhejte na to, protože tělo je chytré a začne ho ukládat jinde. Ani liposukce vám nezajistí štíhlé a zdravé tělo.  Pro trvalé účinky musíte něco dělat i vy sami. Asi šest týdnů po zákroku nebudete mít problém začít sportovat a naplno se hýbat.  Zapojte proto do svého režimu pravidelný pohyb a zdravou stravu.

Komentáře

Žádné komentáře, buďte první, kdo okomentuje tento článek.

Pro přidání odpovědi se musíte přihlásit či registrovat. Zaregistrovat se

Czech Social Awards 2019

Global Social Awards

Czech Social Awards 2018

Největší inspirace pro krásné bydlení Vše pro vaše útulné bydlení :-)

Moderní portál o bydlení, největší inspirace pro interiéry a exteriéry.