24.04.2017 | GetTheLouk

Kamufláž

Desi Perkins: Make-upová královna YouTube, kterou si zamilovala i Kim Kardashian!

30.07.2018

Hvězdná dáma Instagramu a YouTube, která se objevila skoro odnikud. Desi Perkins. Další neobyčejná influencerka, která dokázala za 5 let své tvorby na YT vybudovat pozoruhodnou komunitu fanoušků. Přesněji řečeno přes 3 miliony odběratelů a na Instagramu 3,7 milionu followerů! Jak to dokázala? Zdá se, že v sobě objevila výjimečné nadání pro kosmetiku a ovládání social medií! Na svém Twitteru na ni pěje chválu i Kim Kardashian. 😊

YT: Desi Perkins
IG: @desiperkins
FB: Desi Perkins

Co jí pomohlo k takovému mega průlomu v on-line světě? Hlavně její vášeň pro kosmetiku, osobitý vztah k módě a kráse a taky fakt, že se neenchala odradit náročností svého snu a počátečními těžkostmi. Začínala horkotěžko jako umělecká maskérka na volné noze. Z počátku to šlo ztuha. Postupně si ale lidé její posty zamilovali a volali po videích na YT, aby viděli její triky v líčení na vlastní oči. Není divu, že se brzy soustředila hlavně na sociální sítě. Pak se svou kamarádkou a youtuberkou Kate DeGroot vytvořila make-upovou kolekci pro Dose of Colors a také brýlí pro Quay Australia. Teď je jejím každodenním chlebem vlogování a je žádaná také celebritami.

Diskutuje se také o jejím původu. Sama říká, že je Mexičanka a že je na to hrdá a nechápe, proč se o ní říká, že je běloška. Přesto social svět často zpochybňuje její latinskoamerický původ.

Foto: 

Její nástup na YT byl neuvěřitelný! První video zveřejnila 30. srpna 2013 na téma Soft Warm Sultry Eye Tutorial a měla štěstí. Lidi její tvorba chytla, obletěla svět a sledovanost jejích profilů raketově stoupla. Točí hlavě tutoriály věnované make-upům a beauty tematice. Nedávno ale zveřejnila také svoje "hardest video“, které kdy natočila. Je velice osobní a emotivní - o těhotenství, potratech a vůbec o těhotenských komplikacích… Klobouk dolů za odvahu sdílet taková videa ze svého nitra s celým světem. 😉

Desi je skutečnou celebritou on-lina světa a skvělou inspirací, že svůj sen můžeme vybudovat i od nuly na základě toho, co nás baví a naplňuje Mrkni, jak vloguje beauty královna YouTube. ;-)

Komentáře

Žádné komentáře, buďte první, kdo okomentuje tento článek.

Pro přidání odpovědi se musíte přihlásit či registrovat. Zaregistrovat se

KURÝR 6 - "HOGGY" PETR LEXA

AVON S PETROU LOVELY HAIR, LÍČENÍ ČTENÁŘKY ADÉLKY

PROMĚNA S TERRY MAKEUP TUTORIALS

CHUTNÁ TO? KAČÍ - MY COOKING DIARY A JEJÍ NEJLEPŠÍ KUŘECÍ KŘÍDLA

ANNA SULC - PROMĚŇ MĚ!

Největší inspirace pro krásné bydlení Vše pro vaše útulné bydlení :-)

Moderní portál o bydlení, největší inspirace pro interiéry a exteriéry.