24.04.2017 | GetTheLouk

Kamufláž

Galavečer Czech Social Awards už tuto sobotu! Čeká nás ocenění vítězů a jedinečná show plná hvězd

27.11.2018

Foto: @justinjesso
V sobotu 1. prosince se v hotelu Hilton odehraje jedinečná událost českého social světa. V jeden čas se na jednom místě sejde nejvíce blogerů, youtuberů a on-line tvůrců! Čeká nás galavečer ankety Czech Social Awards 2018, slavnostní vyhlášení vítězů a také jedinečná show s řadou domácích i zahraničních hvězd. Zazpívat svůj hit Stargazing přijede zpěvák Justin Jesso z Chicaga, ale dorazí také nejslavnější instagramový básník Atticus. V sobotu od 18:00. Galavečer lze také sledovat v živém vysílání na Prima COOL a TV JOJ plus.

Do finálového galavečera Czech Social Awards 2018 zbývají poslední dny a ty máš poslední příležitost zajistit si vstupenky v síti Ticketportal.cz.

Finálové hlasování bylo ukončeno 24. listopadu, ale my stále nevíme, kdo z finalistů letos promění své nominace a získá ocenění pro nejpopulárnější online tvůrce v těchto 10 kategoriích: Video Bloger/ka roku, Instagram roku, Bloger/ka roku, Cosmo Objev roku, Go Global CZ a Go Global SK, Fun & Entertainment, Inspiration & Influence, Social Impact & Change a Fair Play.

Foto: @anasulcova

Obhájí svá prvenství loňští vítězové Kovy, Anička Šulcová, sestry A Cup of Style či Petra Lovely Hair, nebo nás naopak čekají zajímavá překvapení? Kdo z nových tváří zazáří jako Cosmo Objev? A kdo má podle vás největší social vliv nebo smysl pro Fair Play? Čekají nás také zajímavá odhalení na základě datové analýzy. Jaké příspěvky si získaly nejvíce lajků a které hashtagy byly nejfrekventovanější? Odpovědi se už brzy dozvíme!

Foto: @justinjesso

Na galavečeru se můžeš těšit na 90minutová show, na níž vystoupí Justin Jesso se singlem Stargazing, který se zrodil ze spolupráce se skladatelem Kygem. Dále vystoupí Sharlota, Pavel Callta, Eliška Rusková, kapela Eddie Stoilow a svůj nový hit Me Gusta zazpívá i Mikolas Josef. Ocenění vítězům pak přijdou mimo jiné předat čerstvý mistr světa v letecké akrobacii Martin Šonka, Simona Krainová nebo Michal Dvořák!

Po červeném koberci a backstagovým studiem budou diváky provázet Jitka NováčkováMilanem Peroutkou, kde vyzpovídají řadu zajímavých osobností.

Večer budou moderovat okouzlující slovenská moderátorka Soňa Skoncová a Ondra Vodný z Evropy 2.

Soňa Skoncová a Ondra Vodný z Evropy 2 nás jako moderátorská dvojice provedou celým večerem.

Tím ale nabitý program zdaleka nekončí! Čeká nás také historický moment – slavnostní zahájení světových Global Social Awards, které odstartují zcela novou éru Social Awards. Této jedinečné události budou přihlížet i světové hvězdy jako Atticus, nejslavnější instagramový básník s maskou, který si získal srdce téměř milionu fanoušků i hollywoodských celebrit. Chybět nebude ani švýcarská blogerka Michèle Krüsi. Finále Global Social Awards se uskuteční 19. května v Praze.

Komentáře

Žádné komentáře, buďte první, kdo okomentuje tento článek.

Pro přidání odpovědi se musíte přihlásit či registrovat. Zaregistrovat se

Czech Social Awards 2019

Global Social Awards

Czech Social Awards 2018

Největší inspirace pro krásné bydlení Vše pro vaše útulné bydlení :-)

Moderní portál o bydlení, největší inspirace pro interiéry a exteriéry.