24.04.2017 | GetTheLouk

Kamufláž

Milan Peroutka o líbačkách, fanynkách i své zraněné noze v novém Kurýru! To si nenech ujít

31.07.2018

Milan Peroutka je prostě sympaťák! 😉 Takže není divu, že jste si o něj psali jako o dalšího hosta Kurýra! A stalo se. Nový díl s Milanem na palubě je tady! S Ondrou Vodným si povídal o všem, čím právě žije. O své zraněné noze, jak to má s vystupováním, proč miluje koukání na televizi, ale taky o nové roli prince z Popelky a rozpovídal se i o svých seriálových líbačkách! Tak si to nenech ujít. 😉

IG: @milanperoutka

Milan je nejen sympatický herec, zpěvák a moderátor, ale i velký pracant. V tomhle novém díle Kurýru se dozvíš, že si neodpočinul ani po operaci se svou zraněnou nohou. Chodí z akce do akce, z muzikálů do koncertů s Perutěmi. Jeho záběr je skoro neskutečný! Tak schválně, kde ho ty potkáváš nejvíc? V Ordinaci v růžové zahradě, v muzikálech, na Instagramu, na koncertech s jeho kapelou Perutě? Nebo  třeba na Óčku v Mixxxéru?

Pokud je Milan tvůj oblíbenec, tak tenhle díl Kurýru pro tebe bude pecka. 😊 Dozvíš se o něm řadu zajímavostí, které jinde nesdílí!

Velkým tématem byla jeho zraněná noha. Proč musel na operaci a dokázal vůbec odpočívat? "Snažil jsem se vyhovět všem. Pak mi jako bonus ještě dokřupnul meniskus a od tý doby jsem řekl ne.“ Jak to má ale Milan teď?

Do kamery nám také prozradil, jaké ho čekají nové role, co pro něj znamenají fanynky a poodhalil také žhavé téma kolem jeho seriálových líbaček s holkama! Jaké to je muset se v práci líbat s kolegyní? A před kamerou? 😊

Nakonec na Milana čekalo příjemné setkání s fanynkou Zuzkou. Zašli si spolu na kafe… a víc se dozvíš v novém Kurýru! 😉

Příště se se svým oblíbencem můžeš potkat i ty! Piš nám do komentářů pod video, koho chceš vidět v dalším díle a sleduj Instagram @blogerky.cz, kde zveřejníme další výzvu k natáčení nového dílu! Pak se přihlas a můžeš se stát součástí natáčení! ;-)

Komentáře

Žádné komentáře, buďte první, kdo okomentuje tento článek.

Pro přidání odpovědi se musíte přihlásit či registrovat. Zaregistrovat se

Czech Social Awards 2019

Global Social Awards

Czech Social Awards 2018

Největší inspirace pro krásné bydlení Vše pro vaše útulné bydlení :-)

Moderní portál o bydlení, největší inspirace pro interiéry a exteriéry.