24.04.2017 | GetTheLouk

Kamufláž

Milan Peroutka o líbačkách, fanynkách i své zraněné noze v novém Kurýru! To si nenech ujít

31.07.2018

Milan Peroutka je prostě sympaťák! 😉 Takže není divu, že jste si o něj psali jako o dalšího hosta Kurýra! A stalo se. Nový díl s Milanem na palubě je tady! S Ondrou Vodným si povídal o všem, čím právě žije. O své zraněné noze, jak to má s vystupováním, proč miluje koukání na televizi, ale taky o nové roli prince z Popelky a rozpovídal se i o svých seriálových líbačkách! Tak si to nenech ujít. 😉

IG: @milanperoutka

Milan je nejen sympatický herec, zpěvák a moderátor, ale i velký pracant. V tomhle novém díle Kurýru se dozvíš, že si neodpočinul ani po operaci se svou zraněnou nohou. Chodí z akce do akce, z muzikálů do koncertů s Perutěmi. Jeho záběr je skoro neskutečný! Tak schválně, kde ho ty potkáváš nejvíc? V Ordinaci v růžové zahradě, v muzikálech, na Instagramu, na koncertech s jeho kapelou Perutě? Nebo  třeba na Óčku v Mixxxéru?

Pokud je Milan tvůj oblíbenec, tak tenhle díl Kurýru pro tebe bude pecka. 😊 Dozvíš se o něm řadu zajímavostí, které jinde nesdílí!

Velkým tématem byla jeho zraněná noha. Proč musel na operaci a dokázal vůbec odpočívat? "Snažil jsem se vyhovět všem. Pak mi jako bonus ještě dokřupnul meniskus a od tý doby jsem řekl ne.“ Jak to má ale Milan teď?

Do kamery nám také prozradil, jaké ho čekají nové role, co pro něj znamenají fanynky a poodhalil také žhavé téma kolem jeho seriálových líbaček s holkama! Jaké to je muset se v práci líbat s kolegyní? A před kamerou? 😊

Nakonec na Milana čekalo příjemné setkání s fanynkou Zuzkou. Zašli si spolu na kafe… a víc se dozvíš v novém Kurýru! 😉

Příště se se svým oblíbencem můžeš potkat i ty! Piš nám do komentářů pod video, koho chceš vidět v dalším díle a sleduj Instagram @blogerky.cz, kde zveřejníme další výzvu k natáčení nového dílu! Pak se přihlas a můžeš se stát součástí natáčení! ;-)

Komentáře

Žádné komentáře, buďte první, kdo okomentuje tento článek.

Pro přidání odpovědi se musíte přihlásit či registrovat. Zaregistrovat se

KURÝR 6 - "HOGGY" PETR LEXA

AVON S PETROU LOVELY HAIR, LÍČENÍ ČTENÁŘKY ADÉLKY

PROMĚNA S TERRY MAKEUP TUTORIALS

CHUTNÁ TO? KAČÍ - MY COOKING DIARY A JEJÍ NEJLEPŠÍ KUŘECÍ KŘÍDLA

ANNA SULC - PROMĚŇ MĚ!

Největší inspirace pro krásné bydlení Vše pro vaše útulné bydlení :-)

Moderní portál o bydlení, největší inspirace pro interiéry a exteriéry.