24.04.2017 | GetTheLouk

Kamufláž

Hledáme blogerku ledna, první v letošním roce! Pomoz ji objevit!

18.01.2018

S novým rokem tady máme spoustu nových výzev a příležitostí pro inspiraci! A my chceme v tomto roce spolu s vámi opět objevovat ty z vás, kteří jste obdaření talentem a nebojíte se to ukázat. Možná jste ale ještě nedostali příležitost, abyste své nadání a úsilí zúročili. A právě teď je tady ta možnost! Pomoz nám v pátrání! Šanci máš do konce ledna.

Máš svoji oblíbenou blogerku či youtuberku? Víš o někom, kdo má skutečně talent a také má co nabídnout svým čtenářům a divákům, ale ještě není tolik známý? Kdo tě skutečně inspiruje svojí tvorbou, ke komu se ráda vracíš a koho s potěšením sleduješ? Téma není důležité, hlavní je síla inspirace a kvalita, s jakou svůj obsah předává. Může jít o blog, videa na YouTube, nebo fotky s texty na Instagranu. Tak sem s ní!

Objev měsíce získá exkluzivní rozhovor na portálu Blogerky.cz a příležitost představit našim čtenářům svůj blog a svou práci! Stane se na celý příští měsíc tváří našeho webu Blogerky.cz! ;-)

Pokud víš o někom takovém, vlož nám sem do komentářů odkaz na blog, třeba i ten svůj. Možná ty sama se staneš objevem měsíce ledna! Tak neváhej, navrhnout můžeš i sama sebe! Před tebou se to podařilo už spoustě jiných blogerek. Těšíme se na tvé tipy! :-)

Výzva trvá do 31. ledna 2018.

Komentáře

Monjoule 18.01.2018 11:48

https://www.facebook.com/materskabezcenzury/ Můj blog na facebooku

Bosinka 18.01.2018 13:53

Mám lifestylový blog, který se zameřuje hlavně na inspiraci pro ostatní, tipy, jak si užít každou chvilku a s tím i spojené cestování, diy projekty nebo fashion pomoc, kde si užít příjemný den, kritické recenze na kavárny, ale i satirické články a úvahy nad každodenními strastmi.
Na instagramu se snažím o okulahodící fotky se smysluplnými texty.
Vše najdete u mě na blog: www.lifestylebirdie.com

Elizabeth Lore 18.01.2018 19:59

Blog jsem začala psát před sedmi lety a pořád jsem se vyhýbala většímu povyku a nějaké pozornosti. Sláva mě děsila, být známá mi nikdy moc nepomohlo, spíš naopak, stres, že někam jdete a lidé ví, kdo jste, ale vy nevíte nic. Prodavačky, obsluha v kavárně, kolemjdoucí. Když pozdraví, je to milé. Ale má to své mouchy. Každopádně rozhovor s Blogerky.cz, to mě láká, to bych chtěla a po tom jako blogerka toužím - ta seberealizace, pokroky, nové možnosti. Ale né sláva. Spíš ty pokroky, být blogerkou ledna 2018, líbí se mi to.

www.elizabethlore.cz

reBarbora's kitchen 19.01.2018 4:30

Lifestylový blog http://www.zivotsturkem.cz/

reBarbora's kitchen 19.01.2018 4:31

Kreativní inspirace http://www.diyprojekty.cz/

Sabča P. 19.01.2018 5:21

Mám moc ráda tento lifestylový blog: http://zivotni-kouzlo.cz/
Je ještě docela nový, tak myslím, že si zaslouží šanci, ukázat co v něm i autorce je

Stefi_DbS 19.01.2018 12:46

Ahoj, píšu lifestylový blog s články, které jsou vtipnými historkami ze života. Je to blog starý něco málo přes rok a stále přitahuje více a více čtenářů.
http://diarybystef.blogspot.cz/

Máma na Cestách 19.01.2018 23:34

Ahoj, mám svůj blog http://www.mamanacestach.com (momentálně se snažím o rekonstrukci celého webu, ale ve staré verzi je k vidění. Je to blog nejen o cestování s dětmi, kdy se snažím inspirovat ostatní rodiče v tom, že dětmi život nekončí a nemusí se vzdávat nejen cestování, ale svých jakýchkoliv snů. Nejde ale jen o cestování, ale i příběhy z mateřství, problémy i radosti s výchovou spojený i lifestyle témata. Mám i svůj Instagram profil http://www.instagram.com/mamanacestach i Facebook stránku http://www.facebook.com/mamanacestach/

Netradičně tradiční 20.01.2018 9:39

Ahoj, mám blog o knihách, diy a příhodách ze života. www.netradicne-tradicni.blogspot.cz (články vydávám každý den). Psaní se věnuju několik let, ale pořád je kam se posunout.

Lenush8 20.01.2018 13:03

Ahoj,
ráda bych i já přihlásila svůj blog. Píšu hlavně o svém životě, o světě kolem mne a o svých zálibách, mezi které patří i kosmetika a móda. Proto jsou na mém blogu k nalezení i články s touto tématikou. www.littledreamer.cz

Janina_tvoří_skvosty 20.01.2018 14:46

Krásný den všem!

Ráda bych doporučila svůj lifestylový blog s tvorbou a DIY. Vždycky je co zdokonalovat, ale mám ho ráda takový, jaký je...
https://janinatvoriskvosty.blogspot.cz/

Everythin Kate 20.01.2018 20:47

Velmi sympatický je mi blog o pečení - http://moncafeblog.blogspot.cz

Denise Libertas 21.01.2018 20:23

Krásný nedělní večer,

ráda bych touto cestou představila svůj blog, je zaměřený na recenze drogerkových produktů či zboží z aliexpress, najdete zde také vyprávění a fotky z mých cest a mé oblíbené rcepty

https://deniselibertas.blogspot.cz/

TerezaH. 22.01.2018 8:52

Zdravím,
ráda bych nominovala nový food blog (odkaz: https://worthtoeat.cz/), zaměřený na zdravé a velmi chutné recepty. Na rozdíl od jiných food blogů zde nenaleznete pouze zákusky a dezerty, ale i ve stejném počtu výborná hlavní jídla. Samotná bloggerka uvádí, že jídlo je pro ní alfa a omega života a to se odráží nejen na fotografiích jídel, ale především na propracovanosti jednotlivých receptů. Ráda bych touto cestou bloggerce poděkovala a zároveň lidem ukázala nový blog, který možná ještě neznají, ale určitě se jim bude líbit.

S pozdravem T.

PS: Láska prochází žaludkem. - https://worthtoeat.cz

Blanche 22.01.2018 9:35

Zdravím, sleduji blog bydlimhezky.cz. V záplavě blogů o jídle, módě a mixu life-stylu je to osvěžující změna. Na tomto blogu autorka zveřejňuje nejen své proměny interiérů, ale také renovace nábytku a výrobu dekorací. Skvělá jsou návodná videa, kde ukazuje krok za krokem, jak se například pustit do renovace komody, zrestaurovat si zrcadlo, vyrobit adventní kalendář pro dítě nebo originální skříňku na klíče do předsíně. Ráda bych proto dala tip na tento odlišně uchopený blog, nadchne všechny, kteří chtějí bydlet hezky a originálně.

Prima den Lenka

MARATONmama 22.01.2018 19:45

www.MARATONmama.cz je mé třetí dítě <3.
Je o tom, jak se jedna líná matka, které táhne na třicet, rozhodla, že si ke kulatinám zaběhne maraton. Cestu za tímto snem jí znesnadňují dva malí raubíří (2 a 4 roky), závislost na sladkém a silná prokrastinace .
Na blogu jsou odbornější články, které se týkají běhu a sportování obecně, zážitky ze závodů, pár více či méně zdravých receptů , rady a tipy pro sportující maminky a sem tam nějaká recenze.

Přeji příjemné počtení a budu ráda, když budete další, koho mé články motivují k běhu

MARATONmama Niky

Busha 23.01.2018 10:08

Zdravím všechny blogerky,

jsem novopečenou maminou dvojčecích rošťáků Tadeáše a Maxmiliána. Jaké to je být ve 24 letech dvojnásobnou provorodičkou popisuju na svém blogu https://bushalife.com/ . Průběh těhotenství, první strasti a slasti porodu a následně mateřství - je to jízda Na blogu, který je zaměřený nejen pro maminky, najdete i sem tam nějakou recenzi )

BLOND SITE 24.01.2018 11:11

Krásné poledne,

ráda bych nominovala svůj blog www.blondsite.cz. A to hlavně proto, že jsem se ho rozhodla opět dát do pohybu, začít pravidelně psát a inspirovat ostatní, jako jsem to dělala dříve.

Píši zejména o módě, která je podle mě víc než jen kombinování různých kousků, ale hlavně o tom vyjádřit sebe samotnou. A přála bych si, aby to takhle vidělo více žen.

jajda69 24.01.2018 17:04

http://www.janavpohode.cz/

TerriP 24.01.2018 17:31

Tak já to také zkusím

www.terripeterk.com

Jenovéfa E 26.01.2018 17:23

Krásný den
Ráda bych tímto přihlásila svůj blog Ze života čtyřmatky (https://ctyrmatka.blogspot.cz/), na kterém už třičtvrtě roku sdílím se svými čtenářkami například recepty a návody na pečení a tvoření s dětmi i bez dětí, ale převážně právě pro ně, recenze na hračky a knihy pro děti, a především mnohdy značně barvité historky ze života se svými čtyřmi ratolestmi.
Musím se pochlubit, že v poslední době mne nejvíc potěšilo, že můj blog ve svém článku zmínila jiná mamablogerka (3dmamablog.cz) s tím, že se ke mně vrací pro nadhled a inspiraci, neboť to je přesně to, co toužím svým blogem předávat... nadhled a inspiraci..
čtyřmatka Jenovéfa z blogu Ze života čtyřmatky
https://ctyrmatka.blogspot.cz/
P.Janka@seznam.cz

Corculum 26.01.2018 18:54

Zdravím,
ráda bych se zapojila i se svými stránkami www.corculum.blogspot.cz . Zařadila bych se do škatulky foodblogerů, ale často články přesahují i do kategorií lifestylu. Doufám, že se bude blog líbit, každopádně se těším na další objev !
Mějte se pěkně,ŠtěpánkaT z Corcula.

Katalin 28.01.2018 20:26

Novinka na svete je môj blog www.milujemecinu.blogpost.sk, ide o unikátny blog v ktorom sa môžete dočítať o všetkých zážitkoch, čo vám bývanie či výlet do Číny prináša. Verím, že si Čínu zamilujete a zistíte, že môže byť nie len zaujímavou destináciou, ale aj krajinou s množstvom zvykov, tradícií a milých ľudí.

Katalin 28.01.2018 20:26

www.milujemecinu.blogspot.sk

Katalin 28.01.2018 20:26

www.milujemecinu.blogspot.sk

Petra T. 30.01.2018 20:20

Ráda bych představila svůj blog, na který publikuji články různého typu. Všechny nějakým způsobem vystihují mě. Budu ráda když na něj mrknete: www.mygoldenmind.blogspot.cz

Pro přidání odpovědi se musíte přihlásit či registrovat. Zaregistrovat se

Czech Social Awards 2019

Global Social Awards

Czech Social Awards 2018

Největší inspirace pro krásné bydlení Vše pro vaše útulné bydlení :-)

Moderní portál o bydlení, největší inspirace pro interiéry a exteriéry.