24.04.2017 | GetTheLouk

Kamufláž

Inspirováno přírodou, vylepšeno technologií

11.04.2017

Hledáte oblečení, které splní požadavky aktivního života díky spojení přírody s technologiemi a designem? Pak je značka [sn]super.natural to pravé. Super.natural opravdu geniálně tyto dvě věci kombinuje.  Při výrobě se nechali inspirovat tím nejlepším z přírody a spojili to s nejnovějšími technickými inovacemi. Ve Švýcarsku v roce 2012 tak vznikl dokonalý materiál, který v sobě spojuje kvalitní polyesterové vlákno vyrobené v Německu a tu nejlepší Merino vlnu. 

Oblečení značky [sn]super.natural rozhodně není pro žádné „lesany“ v šatech z šátků. Moderní padnoucí střihy, pěkné barvy i vzory. Je vyrobeno ze speciálního materiálu, který byl vyvinutý právě pro tuto značku – polyesterové vlákno, obaleno tou nejkvalitnější merino vlnou. Díky tomu oblečení neztrácí své kvality, ať s ním nebo v něm děláte cokoliv. Hodí se skvěle na sport, jedna z kolekcí je například speciálně věnovaná vyznavačům jógy. Neomezuje vás v pohybu. Můžete ho prát, jak často potřebujete, a během pár desítek minut je suché.

A jaké kousky nás zaujaly, například Péřová sukně a merino triko s kapucí, pro muže zase nepromokavou bundu s membránou z merino vlny.

bunda s membránou z merino vlnyNa léto si zde můžete pořídit tričko z merino vlny, protože je to konečně oblečení z funkčního materiálu, které můžete běžně nosit, aniž byste vypadali, že jste se zapomněli převléknout po ranním běhu.

tričko z merino vlny

Vlna v létě?!
Tričko z vlny? Ne, nedělám si legraci. Vlna sice spíš evokuje oblečení na zimu, ale existuje minimálně pět důvodů, proč byste ji měli nosit i v létě:
1. Nepotíte se tolik. Takže se nemusíte bát zápachu
2. Merino vlna reaguje na změny teploty. Díky tomu v zimě drží tělo v teple, v létě zase ochlazuje
3. Vlna je prodyšná a odvádí vlhko od těla. Opět tak eliminuje riziko zápachu
4. Vlákno je příjemné na nošení
5. Materiál absorbuje UV záření.
Tak co, ještě si myslíte, že je to materiál jen do mrazu?

merino triko s kapucíOhled na přírodu od první nitě
Oblečení je vyráběno certifikovaným způsobem bluesign®. Tento certifikát sleduje celý proces výroby textilu. Ten je hodnocený podle ekotoxikologického dopadu. Soustředí se na na produktivitu zdrojů, bezpečnost spotřebitelů, ochranu zdraví při práci a kontrolu vypouštění emisí do ovzduší a vod. Díky tomu jsou takto certifikované produkty vyrobeny pouze z bezpečných materiálů.

Oblečení pro vyznavače slow-fashion
Oblečení [sn]super.natural prodává exkluzivně obchod Northshop. Ceny kousků jsou oproti běžné konfekci vyšší, ale vzhledem k jejich pohodlí, trvanlivosti a minimálnímu dopadu na životní prostředí to nejsou ceny přemrštěné. A z hlediska propočtů v duchu slow-fashion vím, že cena jednoho nošení mě nakonec vyjde na pár korun. Čím častěji a déle nosíte, tím více šetříte.

Komentáře

Žádné komentáře, buďte první, kdo okomentuje tento článek.

Pro přidání odpovědi se musíte přihlásit či registrovat. Zaregistrovat se

Czech Social Awards 2019

Global Social Awards

Czech Social Awards 2018

Největší inspirace pro krásné bydlení Vše pro vaše útulné bydlení :-)

Moderní portál o bydlení, největší inspirace pro interiéry a exteriéry.