24.04.2017 | GetTheLouk

Kamufláž

Pátrání po objevu dubna je tady!

04.04.2017

S novým měsícem hledáme nový objev! Pomoz nám najít blogerku, nebo youtuberku, která si zaslouží pozornost! :)

Opět vyhlašujeme pátrání po bezva nápadité, osobité a něčím vyjímečné blogerce. Pokud tě napadá někdo, kdo by tyto přívlastky ve své tvorbě splňoval, tak neváhej a vlož nám na něj odkaz do komentářů do 13. 4. 2017 Nezáleží na tom, jestli píše, nebo točí videa! Pomoz nám najít objev dubna!

Může to být blogerka, nebo i youtuberka!

Vítězku vybereme následující týden. Ta bude mít jedinečnou možnost představení v rozhovoru, a také článek v rubrice exkluzivně, ale hlavně se stane tváří měsíce na Blogerky.cz

Hoříme nedočkavostí! :) Co ty?

Komentáře

SKARKISKA 07.04.2017 8:04

Zdravím mě osobně velmi zaujal tento blog http://selflove5.webnode.cz/
Je to začátečník jako já. Třeba i ten můj by byl pro objev dobrý. Vím, že se říká, že samochvála smrdí ale můj blog je také zajímavý. https://skarkiska.blogspot.cz/

Magda Tůmová 08.04.2017 10:28

Ráda bych představila sebe a svůj blog – https://magdatumova.wordpress.com/. Bloguji o životním style a každodenních radostech jako kosmetika, jídlo, knihy, móda, cestování.. Jsem začátečník v minimalistickém a udržitelném životním stylu, a v poslední době se k tomu snažím přidat i zdravý životní styl. Zbožňuji plánování a organizování, ale i nicnedělání a koukání na seriály. Dokážu se pro vše hrozně rychle nadchnout a ráda bych procestovala celý svět. Na blogu se snažím psát hlavně o hezkých věcech, ale občas se musí objevit i něco negativního, aby to hezké bylo stále hezké. Největší radost mám, když dokážu motivovat ostatní. Při blogování mi jde hlavně o kvalitu obsahu, od gramaticky správných a poutavých textů po kvalitní fotografie a funkční design. Píšu blog, který bych sama chtěla číst.

Marblog 12.04.2017 12:13

Ahoj!

Ráda bych představila sebe a svůj blog www.marblog.cz
Jsem bloggerka, která se odlišuje především svou osobní prezentací, nemám ráda kopírování (což mi v dnešní blogové sféře přijde na denním pořádku) a proto se snažím být svá a přirozená. Prostě taková, jaká ve skutečnosti opravdu jsem.

Miluju focení, cestování, módu, dobré jídlo a design. Vždycky mi kamarádky říkaly ať začnu psát, protože mě už jako dítě psaní bavilo, ve škole jsem psala všechny veřejné projevy a od té doby co hodně cestuji, jsem si uvědomila, že mám čtenářům co nabídnout i po té obsahové stránce. Tak jsem začala psát blog nejdřív jen pro sebe a přátele a nyní i veřejně na marblog.cz

Za poslední měsíc, se mi blog vyhoupnul celkem raketovou rychlostí a já jsem strašně šťastná, že vidím, že se můj blog čtenářům líbí a vracejí se na něj.

Proto bych byla moc ráda, kdybych se mohla zapojit mezi blogerky.cz a být tak blíž čtenářům, kteří se zajímají o blogování.

Martina N. - www.marblog.cz

Pro přidání odpovědi se musíte přihlásit či registrovat. Zaregistrovat se

KURÝR 6 - "HOGGY" PETR LEXA

AVON S PETROU LOVELY HAIR, LÍČENÍ ČTENÁŘKY ADÉLKY

PROMĚNA S TERRY MAKEUP TUTORIALS

CHUTNÁ TO? KAČÍ - MY COOKING DIARY A JEJÍ NEJLEPŠÍ KUŘECÍ KŘÍDLA

ANNA SULC - PROMĚŇ MĚ!

Největší inspirace pro krásné bydlení Vše pro vaše útulné bydlení :-)

Moderní portál o bydlení, největší inspirace pro interiéry a exteriéry.