24.04.2017 | GetTheLouk

Kamufláž

Pátrání po objevu dubna je tady!

04.04.2017

S novým měsícem hledáme nový objev! Pomoz nám najít blogerku, nebo youtuberku, která si zaslouží pozornost! :)

Opět vyhlašujeme pátrání po bezva nápadité, osobité a něčím vyjímečné blogerce. Pokud tě napadá někdo, kdo by tyto přívlastky ve své tvorbě splňoval, tak neváhej a vlož nám na něj odkaz do komentářů do 13. 4. 2017 Nezáleží na tom, jestli píše, nebo točí videa! Pomoz nám najít objev dubna!

Může to být blogerka, nebo i youtuberka!

Vítězku vybereme následující týden. Ta bude mít jedinečnou možnost představení v rozhovoru, a také článek v rubrice exkluzivně, ale hlavně se stane tváří měsíce na Blogerky.cz

Hoříme nedočkavostí! :) Co ty?

Komentáře

SKARKISKA 07.04.2017 8:04

Zdravím mě osobně velmi zaujal tento blog http://selflove5.webnode.cz/
Je to začátečník jako já. Třeba i ten můj by byl pro objev dobrý. Vím, že se říká, že samochvála smrdí ale můj blog je také zajímavý. https://skarkiska.blogspot.cz/

Magda Tůmová 08.04.2017 10:28

Ráda bych představila sebe a svůj blog – https://magdatumova.wordpress.com/. Bloguji o životním style a každodenních radostech jako kosmetika, jídlo, knihy, móda, cestování.. Jsem začátečník v minimalistickém a udržitelném životním stylu, a v poslední době se k tomu snažím přidat i zdravý životní styl. Zbožňuji plánování a organizování, ale i nicnedělání a koukání na seriály. Dokážu se pro vše hrozně rychle nadchnout a ráda bych procestovala celý svět. Na blogu se snažím psát hlavně o hezkých věcech, ale občas se musí objevit i něco negativního, aby to hezké bylo stále hezké. Největší radost mám, když dokážu motivovat ostatní. Při blogování mi jde hlavně o kvalitu obsahu, od gramaticky správných a poutavých textů po kvalitní fotografie a funkční design. Píšu blog, který bych sama chtěla číst.

Marblog 12.04.2017 12:13

Ahoj!

Ráda bych představila sebe a svůj blog www.marblog.cz
Jsem bloggerka, která se odlišuje především svou osobní prezentací, nemám ráda kopírování (což mi v dnešní blogové sféře přijde na denním pořádku) a proto se snažím být svá a přirozená. Prostě taková, jaká ve skutečnosti opravdu jsem.

Miluju focení, cestování, módu, dobré jídlo a design. Vždycky mi kamarádky říkaly ať začnu psát, protože mě už jako dítě psaní bavilo, ve škole jsem psala všechny veřejné projevy a od té doby co hodně cestuji, jsem si uvědomila, že mám čtenářům co nabídnout i po té obsahové stránce. Tak jsem začala psát blog nejdřív jen pro sebe a přátele a nyní i veřejně na marblog.cz

Za poslední měsíc, se mi blog vyhoupnul celkem raketovou rychlostí a já jsem strašně šťastná, že vidím, že se můj blog čtenářům líbí a vracejí se na něj.

Proto bych byla moc ráda, kdybych se mohla zapojit mezi blogerky.cz a být tak blíž čtenářům, kteří se zajímají o blogování.

Martina N. - www.marblog.cz

Pro přidání odpovědi se musíte přihlásit či registrovat. Zaregistrovat se

Czech Social Awards 2019

Global Social Awards

Czech Social Awards 2018

Největší inspirace pro krásné bydlení Vše pro vaše útulné bydlení :-)

Moderní portál o bydlení, největší inspirace pro interiéry a exteriéry.