24.04.2017 | GetTheLouk

Kamufláž

Jak přivítali nový rok tvoji oblíbení blogeři? Mrkni, o čem píší a točí a inspiruj se

10.01.2018

Nový rok už je v plném proudu a s ním se rozběhla i spousta novinek a zajímavostí na blogerské scéně. Jaká témata řeší tvoji oblíbení blogeři a youtubeři na svých profilech a kanálech, jaká mají předsevzetí a plány v novém roce? Byli jsme zvědaví stejně jako TY, takže se pojď podívat spolu s námi! ;-)

Co by to byl nový rok bez předsevzetí! Takže mrkni na video modelky Jitky Nováčkové na tohle téma a pobavíš se. Vlogovala na téma 8 předsevzetí, která zase porušíme. A bohužel má nejspíš pravdu. Co myslíš Ty? :-) 


O svoje vlastní předsevzetí se podělily i holky z A Cup of Style ve svém silvestrovském vlogu, takže se můžeš třeba nechat inspirovat. 

Ale protože holky vědí, že plány do nového roku je potřeba si dobře naplánovat, připravily si ještě jedno inspirativní video, a to na téma Jak si organizuji diář? Tentokrát jenom s Luckou nad vlastním originálním diářem. 


A třeba Not So Funny Any si připravila pořádnou novoroční pecku – oznámila, že chystá svou vlastní kosmetickou značku ANY cosmetics! K tomu připravuje vlastní instagram @theanycosmetics & FB ANY Cosmetics. No ale nezůstalo jen u toho. Myslela taky na naši kondičku, protože hlavně v lednu patří k největším trendům touha zhubnout. Takže je tu Any se svým Fitness deníčkem a taky osobním trenérem Martym a jeho radami, jak cvičit tři jednoduché cviky a dát se znovu do formy. 


Naproti tomu Kovy se do nového roku vrhl s podstatně pikantnější tematikou. Jo, jeho první letošní video je na téma Sex! Rozhodl se posvítit si na tohle ožehavé téma po svém – klade si otázky, dává praktické odpovědi a samozřejmě prokládá scénkami. Ale rozhodně nečekej sexy scénky na živo. ;-)

A pak tu máme Kovyho v novém roce ještě trochu jinak – v show Jana Krause. Takže pokud Kovymu fandíš, rozhodně si ho tady nenech ujít. 


Hodně inspirace přinesla taky PetraLovelyHair, jak jinak než kosmetické. Její první letošní video je o Top kosmetice roku 2017 – všechnu v tom roce objevila a taky si ji oblíbila. Tak mrkněte. 

Zároveň si nenechte ujít ani její další díl Bjůtovinek a 70 novinek, které následují hned v dalším letošním videu! 


O tom, že vstup do nového roku může být i pěkně náročný, natáčela GetTheLouk. Sbohem kocovino!

Tak to je její novoroční video. Ještě jsi ho neviděla? Tak šup do toho – hodí se určitě nejen na nový rok, ale i v každé náročnější ráno. Get ready with GetTheLouk ;-) A jakmile si vytvoříš tenhle super jednoduchý look, pusť si ještě Objevy a přešlapy za prosinec 2017, které si takhle youtuberka sama otestovala. :-)


A pokud se chceš kochat – jako opravdu kochat něčím krásným, pusť si Kaču a její My Cooking Diary. Ale nečekej zaručený novoroční receptíky na shazování kil. Kača právě "spamuje" svůj FB a instagram fotkami ze svatební cesty s Adamem po Americe. A mají tam vážně Hawai. :-) 
A velkou inspiraci si na nový rok nachystala taky Léňa na svém blogu Life Food Travel.cz. Program Whole30! Zajímá tě o co jde? Jedno je jasné – je to výzva plná jídla. Kvalitního jídla. A taky restartu. Kdy jindy než na začátku nového roku? 
A o čem bloguješ ty v novém roce? Pochlub se nám do komentářů. ;-)

Komentáře

Žádné komentáře, buďte první, kdo okomentuje tento článek.

Pro přidání odpovědi se musíte přihlásit či registrovat. Zaregistrovat se

KURÝR 6 - "HOGGY" PETR LEXA

AVON S PETROU LOVELY HAIR, LÍČENÍ ČTENÁŘKY ADÉLKY

PROMĚNA S TERRY MAKEUP TUTORIALS

CHUTNÁ TO? KAČÍ - MY COOKING DIARY A JEJÍ NEJLEPŠÍ KUŘECÍ KŘÍDLA

ANNA SULC - PROMĚŇ MĚ!

Největší inspirace pro krásné bydlení Vše pro vaše útulné bydlení :-)

Moderní portál o bydlení, největší inspirace pro interiéry a exteriéry.