24.04.2017 | GetTheLouk

Kamufláž

Jemná i divoká proměna Terky s Aničkou Sulc! Je tu další díl PROMĚŇ MĚ!

08.01.2018

Dva outfity a dva looky si jako vánoční dáreček nadělila fanynka Terka, která se nestyděla a řekla PROMĚŇ MĚ! Co si na ni Anička Sulc připravila za překvapení? Jak Terce sedly nové účesy, líčení a zvolené outfity? Mrkněte na půvabné proměny pod taktovkou Aničky, Pavla a Kuby.

Jako první přišla na řadu jemnější volnočasová proměna, která Terku proměnila v decentní šik mladou dámu. Naopak ten druhý byl jako stvořený pro večerní příležitosti a zahalil Terku celou do elegantní černé a rozjasnil osvěžujícím make-upem a výraznější rudou rtěnkou.
První návrh sice byl Terce částečně vyholit hlavu, ale to naštěstí Anička jen žertovala! Takže si Terka oddechla a domluvila se s Kubou "pouze" na jemnější změně barvy, protože se může pochlubit hezkými přírodními vlasy. Upravil jí zeslabené konečky, vykouzlil odlehčený střih, při čemž mu asistovaly a produkty Bellissima. A co Pavel? Ten zvolit v první variantě sportovně elegantní look, vyzbrojený produkty Avon si mohl dovolit naturálnější provedení, protože Terka se pyšní krásnou mladou pletí. Terce to po první proměně opravdu seklo a sama z ní byla nadšená – dokonce víc, než z té druhé, lehce odvážnější a výraznější.


Anička si s Terkou důkladně prošly Gate, aby vybraly vkusné kousky opravdu na míru. A povedlo se! Kuba pak půvabné fanynce vykouzlil na hlavě vlny pro večerní událost, kterým dominoval cop, a pak si vzal Terku do práce Pavel. Tomu se podařilo Terku nejen rozjasnit, ale také zdůraznit její přednosti – rty a oči, takže Terka mohla okamžitě a směle vyrazit do víru večerního života!


Na večírek, ale i ples! Mrkni, jak obě proměny probíhaly a nech se inspirovat použitou kosmetikou i vybranými kousky oblečení. Možná i ty zatoužíš vyzkoušet proměnu! Pokud tě láká změna a chceš zažít nové já, mrkni na video proměny.


A taky nás sleduj na Instagramu a napiš svůj komentář!

Komentáře

Žádné komentáře, buďte první, kdo okomentuje tento článek.

Pro přidání odpovědi se musíte přihlásit či registrovat. Zaregistrovat se

Nové blogy

Czech Social Awards 2019

Global Social Awards

Czech Social Awards 2018

Největší inspirace pro krásné bydlení Vše pro vaše útulné bydlení :-)

Moderní portál o bydlení, největší inspirace pro interiéry a exteriéry.