24.4.2017 | GetTheLouk

Kamufláž

Jemná i divoká proměna Terky s Aničkou Sulc! Je tu další díl PROMĚŇ MĚ!

8.1.2018

Dva outfity a dva looky si jako vánoční dáreček nadělila fanynka Terka, která se nestyděla a řekla PROMĚŇ MĚ! Co si na ni Anička Sulc připravila za překvapení? Jak Terce sedly nové účesy, líčení a zvolené outfity? Mrkněte na půvabné proměny pod taktovkou Aničky, Pavla a Kuby.

Jako první přišla na řadu jemnější volnočasová proměna, která Terku proměnila v decentní šik mladou dámu. Naopak ten druhý byl jako stvořený pro večerní příležitosti a zahalil Terku celou do elegantní černé a rozjasnil osvěžujícím make-upem a výraznější rudou rtěnkou.
První návrh sice byl Terce částečně vyholit hlavu, ale to naštěstí Anička jen žertovala! Takže si Terka oddechla a domluvila se s Kubou "pouze" na jemnější změně barvy, protože se může pochlubit hezkými přírodními vlasy. Upravil jí zeslabené konečky, vykouzlil odlehčený střih, při čemž mu asistovaly a produkty Bellissima. A co Pavel? Ten zvolit v první variantě sportovně elegantní look, vyzbrojený produkty Avon si mohl dovolit naturálnější provedení, protože Terka se pyšní krásnou mladou pletí. Terce to po první proměně opravdu seklo a sama z ní byla nadšená – dokonce víc, než z té druhé, lehce odvážnější a výraznější.


Anička si s Terkou důkladně prošly Gate, aby vybraly vkusné kousky opravdu na míru. A povedlo se! Kuba pak půvabné fanynce vykouzlil na hlavě vlny pro večerní událost, kterým dominoval cop, a pak si vzal Terku do práce Pavel. Tomu se podařilo Terku nejen rozjasnit, ale také zdůraznit její přednosti – rty a oči, takže Terka mohla okamžitě a směle vyrazit do víru večerního života!


Na večírek, ale i ples! Mrkni, jak obě proměny probíhaly a nech se inspirovat použitou kosmetikou i vybranými kousky oblečení. Možná i ty zatoužíš vyzkoušet proměnu! Pokud tě láká změna a chceš zažít nové já, mrkni na video proměny.


A taky nás sleduj na Instagramu a napiš svůj komentář!

Komentáře

Žádné komentáře, buďte první, kdo okomentuje tento článek.

Pro přidání odpovědi se musíte přihlásit či registrovat. Zaregistrovat se

Populární blogy

KURÝR 6 - "HOGGY" PETR LEXA

AVON S PETROU LOVELY HAIR, LÍČENÍ ČTENÁŘKY ADÉLKY

PROMĚNA S TERRY MAKEUP TUTORIALS

KURÝR 1 - SHOPAHOLIC NICOL

CHUTNÁ TO? KAČÍ - MY COOKING DIARY A JEJÍ NEJLEPŠÍ KUŘECÍ KŘÍDLA

ANNA SULC - PROMĚŇ MĚ!

Největší inspirace pro krásné bydlení Vše pro vaše útulné bydlení :-)

Moderní portál o bydlení, největší inspirace pro interiéry a exteriéry.