24.04.2017 | GetTheLouk

Kamufláž

Patricie Solaříková si užívá, co jí život přináší! Mrkni, jak si užila rozhovor s Ondrou v Kurýru

05.01.2018

Patricie Solaříková je známá nejen jako herečka, ale také jako milovnice psů a zvířat vůbec. Na podporu čtyřnohých domácích mazlíčků organizuje tvorbu charitativního kalendáře Psí život a v poslední době se na internetové scéně prosazuje také jako oblíbená influencerka! Proto není divu, že jste si o ni řekli jako o dalšího hosta populární internetové talkshow Kurýr.

Co to pro ni znamená být influencer, jak se vyrovnává s kritikou všudypřítomných rýpalů na sociálních sítí, nebo co si myslí o youtuberech a komu z nich fandí – o tom všem se sympatická Patricie rozpovídala před kamerou talkshow Kurýr. Zpovídal ji, jak jinak, populární a pohotový moderátor Evropy2 Ondra Vodný, který ji společně i s její fenkou Jackie zavezl na natáčení pořadu Psí rádce.

Patricie se i před kamerou Kurýru ukázala jako veselá a bezprostřední sympaťačka, kterou jednoznačně baví to, co dělá, a která si ráda užívá všechno, co ji život přináší. A právě to je její síla inspirace, kterou šíří na svých profilech mezi své fanoušky. Kromě toho zpestřila natáčení hned několika pěveckými duety společně s Ondrou, který taky nezůstal pozadu a předvedl svoje vlohy pro pohybové kreace, byť jen za volantem Kurýrního vozu. 

Mrkni na tenhle talkshow „duet“ na kanálu Blog TV.

A do komentářů pod video nám napiš, koho dalšího bys chtěl/a vidět na sedačce Kurýru pod Ondrovou palbou otázek na tělo. A hlavně, kam za Tebou máme přijet!

Komentáře

Žádné komentáře, buďte první, kdo okomentuje tento článek.

Pro přidání odpovědi se musíte přihlásit či registrovat. Zaregistrovat se

Czech Social Awards 2019

Global Social Awards

Czech Social Awards 2018

Největší inspirace pro krásné bydlení Vše pro vaše útulné bydlení :-)

Moderní portál o bydlení, největší inspirace pro interiéry a exteriéry.