24.4.2017 | GetTheLouk

Kamufláž

Patricie Solaříková si užívá, co jí život přináší! Mrkni, jak si užila rozhovor s Ondrou v Kurýru

5.1.2018

Patricie Solaříková je známá nejen jako herečka, ale také jako milovnice psů a zvířat vůbec. Na podporu čtyřnohých domácích mazlíčků organizuje tvorbu charitativního kalendáře Psí život a v poslední době se na internetové scéně prosazuje také jako oblíbená influencerka! Proto není divu, že jste si o ni řekli jako o dalšího hosta populární internetové talkshow Kurýr.

Co to pro ni znamená být influencer, jak se vyrovnává s kritikou všudypřítomných rýpalů na sociálních sítí, nebo co si myslí o youtuberech a komu z nich fandí – o tom všem se sympatická Patricie rozpovídala před kamerou talkshow Kurýr. Zpovídal ji, jak jinak, populární a pohotový moderátor Evropy2 Ondra Vodný, který ji společně i s její fenkou Jackie zavezl na natáčení pořadu Psí rádce.

Patricie se i před kamerou Kurýru ukázala jako veselá a bezprostřední sympaťačka, kterou jednoznačně baví to, co dělá, a která si ráda užívá všechno, co ji život přináší. A právě to je její síla inspirace, kterou šíří na svých profilech mezi své fanoušky. Kromě toho zpestřila natáčení hned několika pěveckými duety společně s Ondrou, který taky nezůstal pozadu a předvedl svoje vlohy pro pohybové kreace, byť jen za volantem Kurýrního vozu. 

Mrkni na tenhle talkshow „duet“ na kanálu Blog TV.

A do komentářů pod video nám napiš, koho dalšího bys chtěl/a vidět na sedačce Kurýru pod Ondrovou palbou otázek na tělo. A hlavně, kam za Tebou máme přijet!

Komentáře

Žádné komentáře, buďte první, kdo okomentuje tento článek.

Pro přidání odpovědi se musíte přihlásit či registrovat. Zaregistrovat se

KURÝR 6 - "HOGGY" PETR LEXA

AVON S PETROU LOVELY HAIR, LÍČENÍ ČTENÁŘKY ADÉLKY

PROMĚNA S TERRY MAKEUP TUTORIALS

KURÝR 1 - SHOPAHOLIC NICOL

CHUTNÁ TO? KAČÍ - MY COOKING DIARY A JEJÍ NEJLEPŠÍ KUŘECÍ KŘÍDLA

ANNA SULC - PROMĚŇ MĚ!

Největší inspirace pro krásné bydlení Vše pro vaše útulné bydlení :-)

Moderní portál o bydlení, největší inspirace pro interiéry a exteriéry.