24.04.2017 | GetTheLouk

Kamufláž

Miluješ kvalitní čokoládu? Zapoj se do naší výzvy a čeká tě gurmánský zážitek s Horkými boby

09.01.2018

Další výzva je tady! Tentokrát pro všechny, kdo si rádi užíváte intenzivní chuťové zážitky. A navíc kvalitní, protože mlsat se dá i zdravě a bez výčitek. Takže pokud máš ráda čokoládu, vyzkoušej Horké Boby! Je to superpotravina plná vitamínů, minerálů a antioxidantů a díky svému přirozenému složení dokáže jejich konzumace dokonce zlepšit náladu. ;-)

Horkými boby na vás čeká čistá chuť 82 procentních kakaových bobů z Columbie a Madagaskaru – ve směsi je dále obsažen kakaový prášek NATURAL, třtinový cukr a kakaové máslo. Kvalitní kakaové boby jsou typické svou nahořklou chutí, kterou si rychle oblíbíte. Je totiž intenzivní a přitom nijak podbízivá. A díky svému výjimečnému složení by neměly chybět v našem jídelníčku. Takže pokud patříš k fanynkám čokolády a ráda si zamlsáš, bude pro tebe setkání s Horkým Bobem smyslovým požitkem. A bez výčitek. ;-)

Zapoj se do naší výzvy, přihlas se a otestuj jedinečnou chuť Horkých Bobů a jejich účinky.

Jaká jsou pravidla?

1. Napiš nám do komentářů, proč bys chtěla tento produkt vyzkoušet.
2. My do 21.1.2018 vybereme 10 blogerek, kterým pošleme balení HORKÝCH  BOBŮ v hodnotě 1000 Kč. Vy je ochutnáte a napíšete o nich článek či recenzi s fotkou.
3. Vybrané blogerky musí do 18.2.2018 napsat článek na svůj blog, ve kterém bude odkaz na blogerky.cz a na horkeboby.cz
4. Vybrané blogerky umístí odkaz na článek do komentáře pod výzvu.
5. Nejlepší se může těšit na zajímavou výhru! Vítěze vybereme a vyhlásíme do 25.2.2018.

A co můžete vyhrát?

1. cena: Vítěze pošleme na víkendový pobyt v Parkhotelu Harrachov!

Tak co myslíš? Láká tě to a chceš ochutnat? V tom případě neváhej a zapoj se! :)

Komentáře

Everythin Kate 09.01.2018 12:03

Musím se přiznat, že si bez čokolády nedovedu představit život Já a sladkosti, to jde prostě logicky k sobě. Moc často ale vysokoprocentní, kvalitní čokolády nemívám, a tak mě právě horké boby velmi lákají
www.everythin-kate.cz

WantBeFitM 09.01.2018 12:31

Ráda bych Horké boby vyzkoušela, protože se stravuji zdravě, takže většina různých horkých čokolád a tak, co prodávají v obchodech, je pro mě naprosto nevyhovující. Klasické kakaové boby jsem už vyzkoušela a moc mi chutí nesedly. Je už to ale dlouho, tak bych jim ráda dala druhou šanci Hořkou čokoládu miluju a 70% je už pro mě mléčná, tak věřím, že 82% by uspokojila moje chuťové pohárky. Také se mi moc líbí, že tvůrci použili třtinový cukr místo klasického bílého.

https://wantbefitm.blogspot.cz/

Nicol Fleisig 09.01.2018 13:03

Čokoládu miluju. Myslím, že ve svém okolí neznám nikoho, kdo by si na ní ujížděl víc než já. Dřív jsem se ládovala přeslazenýma čokoládama, které si občas dopřeju i teď, ale jakmile ochutnáte opravdu kvalitní čokoládu, není cesty zpátky. U mě tedy hrají prim vysokoprocentní čokolády a právě i kakaové boby, kterými ráda zdobím svoje snídaně. Horké boby chci vyzkoušet i z několika dalších důvodů - složení, původ a fakt, že čokoláda v této podobě je vlastně superpotravina plná samých dobrých věcí. A to se přeci teď při zkouškovém hodí, no ne?
Nicol z blogu Pure Minimalist

https://pure-minimalist.blogspot.cz/
https://www.instagram.com/efnicol/

Skarkis-ka 09.01.2018 13:45

Zdravím, ráda bych se zapojila do této výzvy, protože čokoládu miluji, ať už v tuhé nebo tekuté formě. A jelikož mně v loni zjistili alergii na bílkovinu v kravském mléce, je moje slast teď omezena. Ráda bych tak vyzkoušela pravé čokoládové horké boby a zajistila si tím pocit dobroty v bříšku. Navíc čekám miminko a myslím, že kvalita příjmu potravy by se neměla podceňovat
Přeji krásný den Šárka z blogu Skarkiska.cz

http://skarkiska.cz/

vendulajirmannová 09.01.2018 16:19

Hezký den. Tato výzva mě moc zaujala, jelikož jsem milovník čokolády. Potrpím si na kvalitní víno, kávu, čaje a taktéž právě i čokoládu. Navíc nemám ráda mléčnou, ale vysokoprocentní hořkou. K tomu všemu ujíždím na kakaových bobech, kterými si často nahrazuji po večerech čokoládu, abych neměla pocit, že do sebe pouštím zbytečné sacharidy.

http://www.vendulajirmannova.com/

Růžová rtěnka 09.01.2018 18:43

Hezký večer,
přiznám se, že tato výzva mě zaujala okamžitě, tak zkusím a třeba si i pochutnám. S pravými kakaovými boby mám menší zkušenost, kdy jsem si balíček zakoupila ve zdravé výživě a na drobno jsem si je postupně krájela do kaše a jogurtu, no byla to mňamka. Takže by mě zajímalo, jak chutnají tyhle, věřím, že výborně )

www.nela-prochazkova.blogspot.cz
cumanelka@gmail.com

Katalin 09.01.2018 18:51

Čokoládu nad mieru milujem, a tak ako každá žena, aj ja si ju dokážem vychutnať naozaj všade a kedykoľvek. Skúšala som už množstvo čokolád, či už išlo o čokolády bez cukru, s cukrom alebo so sladidlom, bio čokolády, 100% čokolády, 70% čokolády, horké čokolády, sladké, slané, kyslé, s pukancami aj so želé cukríkmi ba dokonca aj rôzne ovocie či káva obalená v čokoláde. Rakúske, Švajčiarske, Poľské, Maďarské i Slovenské. Skrátka čokolády všetkého druhu. Dokonca som až taká milovníčka čokolády, že som pred rokom dostala darček v podobe poukážky na kurz výroby čokoládových praliniek. A aj keď nám síce ukázali ako vyzerá kakaový bôb, ani tam nám nedovolili ochutnať ho. A tak si ani neviem predstaviť ako by mohol taký 82% kakaový bôb chutiť, no určite to bude jedinečná chuť. V neposlednom rade, každý človek začína ráno kávou či čajom Ráno začať s kávou či čajom?To určite nie, leda tak s kávou s príchuťou čokolády či čajom s jej príchuťou. Skrátka čokoláda každý deň. Musím sa však priznať, že som ešte kakaové bôby nikdy nemala a nechutnala, ba dokonca som ich ani v obchodoch nenašla. A tak by to bolo pre mňa niečo nové, a niečo, za čím mi už teraz tečú slinky.

Prečo ale je? Predpokladám, že každý z nás je tu milovník čokolády. A myslím si, že z toho, čo som vám práve napísala je jasné, že som aj ja veľkou milovníčkou. Nakoľko som ale aj dobrou kamarátkou, určite by som sa s týmito bôbmi podelila, a tak by ste mohli vidieť hodnotenie nie len mňa, ale aj hodnotenie mojich zahraničných kamarátov a študentov, ktorých učím slovenský jazyk. A teda by ste sa mohli tešiť na hodnotenie nie len od slovenskej blogerky, ale aj ľudí z Číny či Indie,....

www.lifi.sk

Elizabeth Lore 09.01.2018 19:42

Ideální výzva, právě včas. Mám novou práci, ve škole, ale jaksi nemám co mlsat, něco zdravého a dobrého. Kolegyně by se určitě taky přidaly k ochutnávání. Takže se chci zapojit hlavně proto, že donesu horké boby do práce a rozdělím se s holkama, ať také řeknou názor. Zaujala mě i cena, věřím, že vypovídá o jejich kvalitě. Recenzím přírodních produktů se věnuji již několik let, a tím mám na mysli opravdu přírodní 100%ní produkty známé po celém světě. Článek s tématikou jídla bych na blogu měla aktuálně ráda, kávička, psaní a horké boby, hned mám námět na fotky k článku.

www.elizabethlore.cz
elizabethlore@seznam.cz

Vea 10.01.2018 14:14

Jee, tak ty bych vyzkoušela! Mám teď zkouškové, které ještě chvíli potrvá a něco na zpříjemnění učení by se hodilo. Čokoládu a kakao miluju už od dětství, avšak kvalitní a opravdu dobrou čokoládu jsem ještě nikdy nevyzkoušela. Proto mě výzva hodně láká.

www.veablog.cz
veronica.a.3333@gmail.com

somethingbykatep 10.01.2018 14:38

Čokoládu zbožňuji ať už má jakoukoliv chuť, je bílá, mléčká, hořká, nebo je třeba jen součástí ovoce, které je ji polité. Čokoládu jsem si dopřávala vždycky s radostí a často, ale musím říct, že co píšu bakalářku, sahám po ní dvakrát tolik, protože jak se říká, je dobrá na nervy Do výzvy bych se tedy chtěla zapojit kvůli lahodnému zážitku, který mi čokoláda přináší, chtěla bych zkusit něco nového, novou možnost, ale také si myslím, že by mi to i ty nervíky trochu zkrotilo.

email: somethingbykate@seznam.cz
blog: www.somethingbykatep.blogspot.czx

somethingbykatep 10.01.2018 14:38

Čokoládu zbožňuji ať už má jakoukoliv chuť, je bílá, mléčká, hořká, nebo je třeba jen součástí ovoce, které je ji polité. Čokoládu jsem si dopřávala vždycky s radostí a často, ale musím říct, že co píšu bakalářku, sahám po ní dvakrát tolik, protože jak se říká, je dobrá na nervy Do výzvy bych se tedy chtěla zapojit kvůli lahodnému zážitku, který mi čokoláda přináší, chtěla bych zkusit něco nového, novou možnost, ale také si myslím, že by mi to i ty nervíky trochu zkrotilo.

email: somethingbykate@seznam.cz
blog: www.somethingbykatep.blogspot.czx

Jamie Axe 10.01.2018 23:16

Můj blog je z části o fitness které mě hodně baví, ale čokoládě nikdy nepohrdnu. To radši strávím o hodinu déle v posilovně abych si mohla tabulku vynikající a hlavně hořké čokolády dopřát Proto bych se ráda zapojila do téhle výzvy abych ochutnala kvalitní čokoládu, abych vyzkoušela novou věc o které sem doposud neslyšela a hlavně kvůli tomu pocitu z té chuti! Kvůli týhle lahůdce bych klidně ve fitku strávila o dvě hodiny déle!

email: jameslifestyle05@gmail.com
web: https://jamieaxe.blogspot.cz/

Tereza Blog 11.01.2018 13:33

Dobrý den,
čokoládu miluji, ale samotné kakaové boby jsem ještě nezkoušela , určitě si většina z nás dala předsevzetí , že do léta bude štíhlejší , a já doufám , že mi to předsevzetí vydrží, proto mě tahle výzva láká , čokoláda , po které se nepřibere, dokonalé.


https://terezablog0.blogspot.cz/
terezablog0@gmail.com

S pozdravem ,
Tereza

Džejn 12.01.2018 22:12

Krásný den,

raw kakaový prášek se u nás doma velmi rychle zabydlel. Jako příznivec paleo stravování ho přidávám sobě a dětem do našich snídaňových chia pudinků a kaší. Na čistou chuť čokolády si lze velmi rychle zvyknout. Čokolády proto nekupuji vůbec, cukru a umělým ztuženým tukům se vyhýbám nejen občasných pamlsků pro děti, ale i u sebe. A když už na nějakou dostanu chuť nebo ji potřebuji k vaření/pečení, vždy je to vysokoprocentní čokoláda.
V případě zařazení do testování by právě moje děti byly těmi "pokusnými králíky", protože ve svém věku jsou ještě stále plni upřímnosti a dokáží někdy i kritizovat

S pozdravem Džejn
https://maleeradosti.blogspot.com/
janazdvihalova1@gmail.com

Lenush8 13.01.2018 18:22

Této výzvy bych se chtěla zúčastnit, protože miluji horkou čokoládu. Zatím jsem ale vždy měla tu hodně nezdravou verzi a vlastně si ani neumím představit, jak ta zdravá chutná, takže jsem, jako každá ženská, hrozně zvědavá, jaká vlastně tato zdravá verze j!

http://www.littledreamer.cz/
koubovalenka8@gmail.com

Another Dominika 13.01.2018 19:48

Tohle je úžasná výzva, uprostřed zkouškového si těžko dokážu představit lepší Já bych boby moc ráda vyzkoušela, protože čokoládu naprosto miluju a není jí nikdy dost
Přeji krásný den

anotherdominika.cz
anotherdominika@gmail.com

Andy's diary 13.01.2018 21:14

Proč bych chtěla boby vyzkoušet? Myslím, že rok 2018 je pro mě jednou velkou výzvou. Jako hlavní cíl jsem si dala zhubnout symbolických 18 kg. Tím pádem je další výzvou nejíst sladké. A jestli jsou boby zdravou variantou mlsání, bez kterého se moc nedokážu obejít, tak jdu do toho! Mlsání bez výčitek? SUPER, to prostě chceš!

http://andysdiarycz.blogspot.cz/
andreatomanova@centrum.cz

Sistershoods 15.01.2018 13:17

Rády bychom Horké boby vyzkoušely, protože se snažíme sestavovat zdravý jídelníček, do kterého jistě kvalitní boby patří s ohledem na cenné živiny . Navíc čokoláda je a vše z ní je vždy nejchutnější mlsání. Navíc boby jsme dosud ještě nezkusily a bylo by to zase něco nového.

https://sisters-hoods.blogspot.cz/
sistershoods@gmail.com

TerriP 16.01.2018 13:22

Já doufám, že se ještě můžu přihlásit, protože takhle výzva je pro mě jak dělaná. 1) jsem velký milovník čokolády, čím kvalitnější tím lepší, ale samozřejmě i dražší, takže si stejně vždy raději koupím tu levnější xD, 2) ráda zkouším nové věci a 3) sice nemám food blog, ale strašně ráda píšu příspěvky o jídle, navíc pokud se jedná o něco sladkého.

PS. Mám na to strašnou chuť už to jen vidím.

www.terripeterk.com

Dazz 18.01.2018 19:03

Tohle je teda parádní výzva! Mám sice blog zaměřený na kosmetiku a lifestyle, ale moc ráda píšu i o jídle. Jde to vidět hlavně na mém Instagramu a potom také v příspěvcích, kde přidávám fotky z mobilu - na většině z nich je nějaké dobré jídlo. Čokoládu samozřejmě také miluju a poslední dobou se snažím naučit se jíst spíše vysokoprocentní hořkou čokoládu, i když mléčná asi bude vždy moje srdcovka. Kakaové boby jsem samotné nikdy neměla, moc ráda bych je ochutnala!

www.dazzlicious.cz
slovakova.anna@email.cz

Siraelxy blogspot 19.01.2018 8:52

Fakt musím napsat proč bych právě tuhle výzvu ráda měla? Čokoláda - vášeň, afrodisiakum, uklidňující prostředek. Miluji ji, takže není co řešit
www.siraelxy.blogspot.cz
barthova.m@email.cz

Terezah 19.01.2018 17:19

Miluji vysedávat u počítače a s hrnkem něčeho teplého, číst mé oblíbené blogy. Ráda bych vyzkoušela něco nového, dobrého co budu moci sdílet s doporučením se svým okolím.

http://terezah-style.blogspot.cz/

Rachel Roo 19.01.2018 22:41

Tak tohle je výzva pro me. Čokoláda? Ano! Zdravá? Ehm. Moje figura vám bude velmi vděčná 🔫🤷‍♀️

https://m.facebook.com/pages/Blog-Rachel-Roo/1473414929546344?fref=ts
http://rachel-roo-lifestyle.blogspot.cz/
Roo.rachel.1987@gmail.com

kesa 19.01.2018 22:43

Super výzva! Čo sa týka čokolády, potrpím si na vysoký obsah kakaa a klasické mliečne čokolády mi ani nechutia, takže toto vyzerá ako kvalitný produkt a naviac oceňujem pekný moderný dizajn. Snažím sa trochu obmedziť pitie kávy, takže by to mohla byť z časti príjemná a chutná alternatíva

http://mynewbeautybook.blogspot.sk/

ApiastrumAndrea 20.01.2018 8:38

Ahoj! Já kakaové boby miluju, ty nepražené každý den chroupu pro vysoký obsah hořčíku. Občas je dávám do smoothies, ale kvalitní horké kakao jsme tedy s dětmi ještě neměli a rádi bychom vyzkoušeli. Ani mě to nenapadlo, ho dělat, protože nepijeme kravské mléko. S instantním nápojem bych určitě vyzkoušela i jiné dobroty, než jen horké kakao Jsem velký improvizátor a ráda inspiruji ostatní!
Andrea z

http://www.apiastrum.cz/

Prairie Charm 20.01.2018 12:15

Ahojte, aká lahodná výzva! Hoci som už 17 rokov vegetariánka, sladkému neviem jednoducho odolať. O to viac by som chcela vyskúšať túto zdravú mlsku! Som slovenská blogerka s čitateľmi aj v Čechách. Nech sa páči, tu sú linky na môj blog a Instagram:
https://mypieceofvintageprairie.blogspot.sk/
https://www.instagram.com/prairie_charm/
Alexandra

Sabča P. 20.01.2018 15:38

Horkou čokoládu miluju stejně jako jakýkoli sladký . A pokud by byla opravdu kvalitní tím líp. Moc se mi líbí vysoký obsah kakaa, takže věřím, že chuťově musí být výborná. Bylo by super ji ochutnat a dát tak mým čtenářům tip na sladkou a zdravou dobrotu!

Blog: www.timeofmylife.cz

I am style 21.01.2018 22:47

Teeeda, čokoláda, kdo by ji neměl rád? Já snad neznám nikoho. A protože se blíží Valentýn, takový dárek se určitě hodí. Navíc, se skvělým složením a hlavně vysokým obsahem kakaa bych potěšila hlavně mého manžela a zároveň mu poděkovala, že mi s blogem pomáhá jako můj věrný fotograf Přítažlivá téma na nový článek na můj blog: www.iamstyle.cz

Jane´s moments 24.01.2018 20:53

Cokoladu bych moc rada ochutnala, urcite to musi byt fajn si dat velky salek, jeste je dozdobit a uzivat si relaxu u knizky. www.janesmoments.com, janesmoments@centrum.cz a proc? Zkratka chci relax a nepit porad kafe

vendulajirmannová 07.03.2018 17:20

Hezký den, moc děkuji za výběr mé osoby a mého blogu pro ochutnání bobů. Přináším odkaz na sepsaný článek.

http://www.vendulajirmannova.com/2018/03/bobomil.html

Lenush8 07.03.2018 19:28

Dobrý den,
přidávám odkaz na svůj článek

http://www.littledreamer.cz/2018/03/horke-boby-aneb-mlsame-zdrave-korektura.html

Sistershoods 08.03.2018 10:14

Dobrý den,
přikládáme odkaz na článek o Horkých Bobech byly vynikající

https://sisters-hoods.blogspot.cz/2018/03/gurmeta-horke-boby-rikaji-mi-bob.html

Andy's diary 08.03.2018 12:16

Krásný MDŽ.

Zde je můj článek o báječných Horkých Bobech.

http://andysdiarycz.blogspot.cz/2018/03/seznamte-se-s-bobem-horkym-kakaovym.html

Andy's diary 08.03.2018 12:16

Krásný MDŽ.

Zde je můj článek o báječných Horkých Bobech.

http://andysdiarycz.blogspot.cz/2018/03/seznamte-se-s-bobem-horkym-kakaovym.html

WantBeFitM 08.03.2018 15:23

Krásný MDŽ všem ženám ♥ I já se přidávám již s hotovou recenzí na Horké boby ♥ U nás měly velký úspěch

https://wantbefitm.blogspot.cz/2018/03/rezence-horke-boby.html

Dazz 09.03.2018 21:20

Zdravím, také přidávám svůj hotový článek s Horkými boby a tipy na přípravu různých mňamek s nimi: http://www.dazzlicious.cz/2018/03/horke-boby-tak-trochu-jina-cokolada.html Díky za možnost testování a ochutnávání, s přítelem jsme si horký nápoj oblíbili

Everythin Kate 10.03.2018 11:00

Děkuji za možnost vyzkoušení, odkaz na článek: http://www.everythin-kate.cz/2018/03/horka-novinka-horke-boby-boby-v-cokolade.html

Rachel Roo 11.03.2018 22:30

Vcera jsem postla, ale zapomněla sem hodit odkaz, tak napravuji 🙂 http://rachel-roo-lifestyle.blogspot.cz/2018/03/horke-boby-vyzva-blogerkycz.html

Pro přidání odpovědi se musíte přihlásit či registrovat. Zaregistrovat se

Czech Social Awards 2019

Global Social Awards

Czech Social Awards 2018

Největší inspirace pro krásné bydlení Vše pro vaše útulné bydlení :-)

Moderní portál o bydlení, největší inspirace pro interiéry a exteriéry.