24.04.2017 | GetTheLouk

Kamufláž

Kabelky přes rameno, které si od vás bude tajně půjčovat i vaše dcera

09.09.2022

Aby se na stylu oblečení, bot a doplňků shodly ženy mezi různými generacemi, se zdá jako něco nedosažitelného. Tím spíš si musíte vybrané kousky ve svém šatníku hýčkat – koho by nepotešilo, že si ty nové lodičky, náhrdelník nebo právě kabelku půjčuje i vaše dcera? Pár takových ale skutečně existuje!

Nesmí chybět ve výbavě každé ženy. Jedna stačí jen málokdy. A musí perfektně ladit se zbytkem vašeho šatníku – takové jsou kabelky na rameno. Nejobjemnější typ mezi dámskými kabelkami a zároveň ten nejoblíbenější. Ať už do ní schováváte půlku království, nebo jen to nejdůležitější, je zapotřebí vybírat mezi těmi nejkvalitnějšími.

Díky tomu si ji z šatníku vaše dcera třeba jednou skutečně vypůjčí. A to je ta největší pocta!

 

Pro kabelky se chodí k Riekeru

Osobitý styl dámské obuvi Rieker pozná nejedna milovnice módy. Ale víte, že na Rieker-eshop.cz můžete své nejoblíbenější outfity obohatit také o kabelky přes rameno? Dopřát si tenhle prostorný doplněk, který skvěle sladíte také s krásným párem bot, je prostě neodolatelné. Málokde na vás navíc čeká tak různorodá nabídka.

 
Pastelové barvy jsou letos v kurzu. A na dámských kabelkách vypadají prostě skvěle!

Co kdybyste si mohly sladit doplňky s dámskou kabelkou ještě před samotnou objednávkou? Právě na Rieker-eshop.cz vám během nákupu obchod automaticky vybere například peněženku v podobném barevném provedení či motivu. Postávání před otevřenou skříní se tím alespoň o malý kousek zkrátí. Můžete ho věnovat třeba ranní kávě. Ke kabelkám Rieker se ale například šaty kombinují jedna báseň. Přesvědčte se na vlastní rameno!

 

Na každodenní nošení i na důležitou schůzku

Ať už jde o pracovní jednání nebo o setkání s drahou polovičkou, kabelka přes rameno z Rieker-eshop.cz bude vaší spřízněnou duší kdykoliv. Díky unikátním designu vám téměř každý vzor dodá natolik specifický look, že dojem zanecháte všude, kam se s kabelkou vydáte. Proč se ale v nákupu omezovat? Každý outfit si zaslouží ten nejvytříbenější doplněk!

Kabelka přes rameno je vhodnou volbou, pokud s sebou potřebujete přinést více věcí. Co když ale stačí jen telefon, peněženka a pár drobností? Na tuto příležitost se poohlédněte po crossbody kabelce nebo kabelce do ruky, se kterou určitě nešlápnete vedle!


Přibalte si ke kabelce rovnou i dámské boty Rieker. Dohromady tvoří jedinečnou dvojku.

O uspořádání dámské kabelky už toho bylo řečeno mnoho. Důležité je však pouze to, že každá žena se v té své vyzná dokonale. Přesto by její vnitřní dělení mělo hrát ve vašem rozhodování podstatnou roli. Prostorná a zároveň neskutečně elegantní? Proměňte svůj sen v realitu. Ale pozor, takovou kabelku už si jen stěží uchováte jenom pro sebe. Kdo by totiž netoužil po dokonalosti přímo na svém rameni?

Zdroj foto: Depositphotos

Komentáře

Žádné komentáře, buďte první, kdo okomentuje tento článek.

Pro přidání odpovědi se musíte přihlásit či registrovat. Zaregistrovat se

Czech Social Awards 2019

Global Social Awards

Czech Social Awards 2018

Největší inspirace pro krásné bydlení Vše pro vaše útulné bydlení :-)

Moderní portál o bydlení, největší inspirace pro interiéry a exteriéry.