24.04.2017 | GetTheLouk

Kamufláž

S kosmetickým LED zrcátkem si hravě vykouzlíte bezchybný make-up

18.12.2017

Jen málokterá žena by si dokázala představit život bez make-upu. Ve skutečnosti každá z nás touží po perfektním líčení, díky kterému hravě podtrhneme naše rysy, zvýrazníme přednosti nebo naopak zamaskujeme nedokonalosti. Make-up nám zlepšuje sebevědomí a cítíme se díky němu krásné, přitažlivé a svůdné. Určitě i vy máte své oblíbené postupy a fígle, na které sázíte pořád dokola.

Jestli ale ženám něco dělá starosti, pak je to volba správného prostředí. Ne všechny máme doma volné místo na prostorově náročný kosmetický stoleček a většina z nás se proto líčí v koupelně, kde často není to správné osvětlení. Světlo je buď příliš slabé, nebo naopak silné, trápíme se i pro špatný lom světla zrcadla, který s naším make-upem dokáže napáchat nepěknou paseku. Teď se ale všechno může změnit. A k lepšímu!

Se zrcátkem s LED diodami vás líčení bude bavit!
Jak by se vám líbila představa, že už nikdy nebudete muset řešit vhodné světlo nebo hledat ideální prostředí pro tvorbu make-upu? Uvítali byste šikovného pomocníka, díky kterému byste se mohli perfektně nalíčit kdykoli a kdekoli? Chtěli byste mít po ruce praktickou vychytávku, s jejíž pomocí byste pokaždé dosáhli bezchybného líčení - ať už by bylo ráno nebo večer?

V tom případě víme, co potřebujete! E-shop bezdoteku.cz teď přichází se žhavou novinkou, která většinu žen zvedne ze židlí. E-shop se zabývá prodejem inovativních produktů, jež najdou široké uplatnění v každé domácnosti a i tahle novinka vám zaručeně vezme dech. Jedná se o kosmetické LED zrcátko, se kterým si za každé situace hravě vytvoříte ideální prostředí pro tvorbu vašeho make-upu.

Kosmetické zrcátko s osvětlením pro líčení jako od profesionálů
V e-shopu bezdoteku.cz si můžete pořídit kosmetické zrcátko s LED osvětlením, které si jednoduše postavíte na stůl nebo na kterýkoli jiný rovný povrch a vykouzlit si takové líčení, jako byste právě odešli od profesionála. Zrcátka v sobě mají zabudované LED žárovky, které se napájí přes klasické baterie nebo je možné zrcátko zapojit skrze micro USB.

Kosmetická zrcátka nabízí hned několik výhod. Jednou z nich je velmi nízká spotřeba. LED diody jsou známé tím, že nejsou náročné na spotřebu energie, proto vám baterie vydrží dlouhou dobu a zrcátko tak můžete využívat i na cestách. Lze jej hravě přenášet z místa na místo a postavit na jakýkoli povrch - ať už v koupelně nebo kdekoli jinde. Díky pevnému držadlu je zrcátku zajištěna vysoká stabilita a vy se tak nemusíte bát, že by vám spadlo.

Už žádný špatný lom světla zrcadla
Jedním z trablů, které ženy při líčení často řeší, je špatný lom světla zrcadla. Tento problém jednoduše vyřeší tří panelové zrcátko na stůl, které vám nabídne nejen klasický odraz, ale i perfektní osvětlení pro přesné a jasné konturování.

S takovým pomocníkem bude líčení hračka!

Komentáře

Everythin Kate 19.12.2017 14:53

Vypadá tedy opravdu skvěle!

Suesanqa 19.12.2017 17:29

Vyzerá super 😊 Po novom roku budem zriaďovať svoj nový kozmetický kútik a určite sa pozriem podrobnejšie aj na takéto svetlo 😊

Beauty by K. 27.12.2017 18:56

Teda to by se mi hodilo! Vypadá fakt skvěle .

Pro přidání odpovědi se musíte přihlásit či registrovat. Zaregistrovat se

Populární blogy

Czech Social Awards 2019

Global Social Awards

Czech Social Awards 2018

Největší inspirace pro krásné bydlení Vše pro vaše útulné bydlení :-)

Moderní portál o bydlení, největší inspirace pro interiéry a exteriéry.