24.4.2017 | GetTheLouk

Kamufláž

S kosmetickým LED zrcátkem si hravě vykouzlíte bezchybný make-up

18.12.2017

Jen málokterá žena by si dokázala představit život bez make-upu. Ve skutečnosti každá z nás touží po perfektním líčení, díky kterému hravě podtrhneme naše rysy, zvýrazníme přednosti nebo naopak zamaskujeme nedokonalosti. Make-up nám zlepšuje sebevědomí a cítíme se díky němu krásné, přitažlivé a svůdné. Určitě i vy máte své oblíbené postupy a fígle, na které sázíte pořád dokola.

Jestli ale ženám něco dělá starosti, pak je to volba správného prostředí. Ne všechny máme doma volné místo na prostorově náročný kosmetický stoleček a většina z nás se proto líčí v koupelně, kde často není to správné osvětlení. Světlo je buď příliš slabé, nebo naopak silné, trápíme se i pro špatný lom světla zrcadla, který s naším make-upem dokáže napáchat nepěknou paseku. Teď se ale všechno může změnit. A k lepšímu!

Se zrcátkem s LED diodami vás líčení bude bavit!
Jak by se vám líbila představa, že už nikdy nebudete muset řešit vhodné světlo nebo hledat ideální prostředí pro tvorbu make-upu? Uvítali byste šikovného pomocníka, díky kterému byste se mohli perfektně nalíčit kdykoli a kdekoli? Chtěli byste mít po ruce praktickou vychytávku, s jejíž pomocí byste pokaždé dosáhli bezchybného líčení - ať už by bylo ráno nebo večer?

V tom případě víme, co potřebujete! E-shop bezdoteku.cz teď přichází se žhavou novinkou, která většinu žen zvedne ze židlí. E-shop se zabývá prodejem inovativních produktů, jež najdou široké uplatnění v každé domácnosti a i tahle novinka vám zaručeně vezme dech. Jedná se o kosmetické LED zrcátko, se kterým si za každé situace hravě vytvoříte ideální prostředí pro tvorbu vašeho make-upu.

Kosmetické zrcátko s osvětlením pro líčení jako od profesionálů
V e-shopu bezdoteku.cz si můžete pořídit kosmetické zrcátko s LED osvětlením, které si jednoduše postavíte na stůl nebo na kterýkoli jiný rovný povrch a vykouzlit si takové líčení, jako byste právě odešli od profesionála. Zrcátka v sobě mají zabudované LED žárovky, které se napájí přes klasické baterie nebo je možné zrcátko zapojit skrze micro USB.

Kosmetická zrcátka nabízí hned několik výhod. Jednou z nich je velmi nízká spotřeba. LED diody jsou známé tím, že nejsou náročné na spotřebu energie, proto vám baterie vydrží dlouhou dobu a zrcátko tak můžete využívat i na cestách. Lze jej hravě přenášet z místa na místo a postavit na jakýkoli povrch - ať už v koupelně nebo kdekoli jinde. Díky pevnému držadlu je zrcátku zajištěna vysoká stabilita a vy se tak nemusíte bát, že by vám spadlo.

Už žádný špatný lom světla zrcadla
Jedním z trablů, které ženy při líčení často řeší, je špatný lom světla zrcadla. Tento problém jednoduše vyřeší tří panelové zrcátko na stůl, které vám nabídne nejen klasický odraz, ale i perfektní osvětlení pro přesné a jasné konturování.

S takovým pomocníkem bude líčení hračka!

Komentáře

Everythin Kate 19.12.2017 14:53

Vypadá tedy opravdu skvěle!

Suesanqa 19.12.2017 17:29

Vyzerá super 😊 Po novom roku budem zriaďovať svoj nový kozmetický kútik a určite sa pozriem podrobnejšie aj na takéto svetlo 😊

Beauty by K. 27.12.2017 18:56

Teda to by se mi hodilo! Vypadá fakt skvěle .

Pro přidání odpovědi se musíte přihlásit či registrovat. Zaregistrovat se

KURÝR 6 - "HOGGY" PETR LEXA

AVON S PETROU LOVELY HAIR, LÍČENÍ ČTENÁŘKY ADÉLKY

PROMĚNA S TERRY MAKEUP TUTORIALS

KURÝR 1 - SHOPAHOLIC NICOL

CHUTNÁ TO? KAČÍ - MY COOKING DIARY A JEJÍ NEJLEPŠÍ KUŘECÍ KŘÍDLA

ANNA SULC - PROMĚŇ MĚ!

Největší inspirace pro krásné bydlení Vše pro vaše útulné bydlení :-)

Moderní portál o bydlení, největší inspirace pro interiéry a exteriéry.