24.04.2017 | GetTheLouk

Kamufláž

Nový Kurýr je tady a s ním zpověď nadané raperské hvězdy Sharloty

12.02.2018

Nový díl oblíbené talkshow a v něm další internetová osobnost! Tentokrát Ondra zpovídal nadanou hvězdu hudebního světa – raperku Sharlotu. Co na sebe prozradila? Co na ní lidem vadí? Proč je drsná a vyzývá? A jaká je doopravdy? To vše v novém díle, který přináší osobní Sharlotinu zpověď. ;-)

Sharlota je mladá, talentovaná a nadaná raperka, která si nebere servítky a říká, co si myslí. Není ale jen úspěšná zpěvačka. Na sociálních sítích má velkou základnu fanoušků, kteří ji sledují. Na Instagramu má 211 tisíc followerů, na Facebooku přes 65 tisíc. Je to hvězda, jejíž hlas je slyšet. I proto se stala další osobností, kterou oblíbený moderátor Ondra Vodný svezl na palubě Kurýru! 


"Většinou jsem pro chlapy byla ledová královna. Uznávám názor, že když je člověk sám, ať si užívá, ale když je ve vztahu, tak by neměl druhýmu ubližovat. Nikdy jsem nebyla na krátkodobý známosti. Měla jsem dva dlouhodobé partnery… To, jak se prezentuju na sociálních sítích, že jsem odvážná nebo vyzývavá, tak to nemá nic společného s mým sexuálním životem," prozrazuje na sebe Sharlota v Kurýru.

 A jak ji změnilo těch šest let kariéry? To všechno uslyšíš v novém díle on-line talkshow Kurýr. Nakonec ji Ondra odvezl do Mšena u Mělníka, do místní školy, kde se setkala se spoustou svých fanoušků. ;-)


Chceš být mezi nimi příště i ty a potkat se se svojí oblíbenou hvězdou, která tě inspiruje a kterou obdivuješ? Sleduj Kurýr na Blog TV na Youtube a napiš do komentářů, koho si přeješ vidět v dalším díle a také se s ním chceš potkat osobně. Dost možná se na tebe usměje štěstí! ;-)

Komentáře

Žádné komentáře, buďte první, kdo okomentuje tento článek.

Pro přidání odpovědi se musíte přihlásit či registrovat. Zaregistrovat se

Populární blogy

Czech Social Awards 2019

Global Social Awards

Czech Social Awards 2018

Největší inspirace pro krásné bydlení Vše pro vaše útulné bydlení :-)

Moderní portál o bydlení, největší inspirace pro interiéry a exteriéry.