24.04.2017 | GetTheLouk

Kamufláž

Nejlepší okamžiky z galavečera Czech Blog Awards 2016

01.12.2016

Máme za sebou další úspěšný ročník prestižní ankety Czech Blog Awards, ve které jste si zvolili své nejoblíbenější blogerky a blogery roku 2016. Jak probíhal galavečer v Hudebním divadle Karlín? Kdo si odnesl ceny a které známé tváře vystoupily živě?

Celý večer se nesl ve znamení pozitivních emocí, naplněných očekávání, radosti a přátelských setkání. Moderátoři Ondra Vodný a Milan Peroutka nás provedli programem s vtipem a na podiu i ve studiu pokládali blogerům i známým osobnostem otázky na tělo. 

V kategorii Life si odnesla cenu za Blogerku roku Natálka Kotková z blogu The Nattiness, kterou jí předal dobrodruh Jakub Vágner.The NattinessZa Fashion už po čtvrté obhájily Lucie a Nicole z A Cup of Style a k výhře jim pogratuloval mladý návrhář Lukáš Macháček.A Cup of StyleObjevem roku se letos stala Katka Králová z kanálu Svět podle Katky. Cenu předával tanečník a choreograf Yemi A.D., který se sám svěřil, že stále objevuje a začíná s novými projekty.Svět podle KatkyV kategorii Food si převzala cenu Katka z My Cooking Diary, která byla loni oceněna jako Objev roku. Blogerka přislíbila svým fanouškům, že se mohou v příštím roce těšit na její vlastní kuchařku. Cenu předával známý šéfkuchař David Izák, kterého známe z pořadu CHUTNÁ TO?!.My Cooking DiaryVideo blogerkou roku se stala stejně jako loni Shopahlic Nicol, jejíž jméno vyhlásil Leoš Mareš, který jí oznámil, že jí začne sledovat. Shopaholic NicolZa mužskou kategorii Bloger roku letos obhájil titul Dominik Landsman a jeho Deníček moderního fotra. Cenu mu předala zpěvačka Ewa Farna, která svou písní Na ostří nože zahajovala večer. Dominik opět nezklamal a celý sál pobavil svým proslovem.Deníček moderního fotraVideo blogerem roku 2016 se letos stal Kovy, z jehož vítězství měl stejně velkou radost, ne-li větší i jeho kamarád a finalista Jmenuji se Martin. Kovyho uvedla moderátorka Zorka Hejdová, která se svěřila se svými ambicemi na příští ročník ankety.KovyCenu za nejlepší Beauty blog si přišla převzít Get The Louk, která se sešla s předávajícím vizážistou Pavlem Bauerem a na podiu tvořili celkem zajímavou dvojici s berlemi a zraněnou pravou nohou. Ondra Vodný si neodpustil několik vtipných poznámek, ale Lou i Pavel to brali také s humorem.Get The LoukMezi vyhlášením vítězů vystoupily hvězdy jako Mikolas Josef, Rybičky 48, Jakub Děkan, Pekař, Marek Ztracený nebo Pavel Callta. Závěrečnou píseň zazpívala skupina Poetika a při jejich vystoupení jsme si mohli znovu připomenout hlavní aktéry celého večera.Mikolas JosefRybičky 48, Pekař a Jakub DěkanMarek ZtracenýPoetika a vítězovéBlogerky a Blogeři roku 2016Video z celého večera můžete pustit třeba hned a připomenout si tak skvělou atmosféru a neopakovatelný zážitek.

Tak se na vás těšíme za rok zase na viděnou. :)

Komentáře

Žádné komentáře, buďte první, kdo okomentuje tento článek.

Pro přidání odpovědi se musíte přihlásit či registrovat. Zaregistrovat se

Czech Social Awards 2019

Global Social Awards

Czech Social Awards 2018

Největší inspirace pro krásné bydlení Vše pro vaše útulné bydlení :-)

Moderní portál o bydlení, největší inspirace pro interiéry a exteriéry.