24.4.2017 | GetTheLouk

Kamufláž

Nejpopulárnější hastagy roku 2017 a proč se vyplatí je používat?

24.1.2018

Nejoblíbenější hashtagy na Instagramu v uplynulém roce 2017? První tři jsou #love – #fashion – #photooftheday. Díky jejich používání si můžeš zvýšit počet lajků také u svých fotek a tím samozřejmě i followerů. Kromě toho existují také aplikace, které ti ukáží, jaké hashtagy jsou aktuálně v kurzu. Pokud začneš tyto hashtagy sledovat, budou ti na zdi každých pár vteřin přistávat nové a nové příspěvky. ;-)

Celá desítka TOP hashtagů podle portálu shortstack.com je následující:

#love

#fashion

#photooftheday

#photography

#art

#beautiful

#travel

#happy

#nature

#picoftheday

A proč se vyplatí je používat? Pomohou ti upozornit na své příspěvky v podstatě po celém světě a díky tomu můžeš dosáhnout zvýšení počtu laiků u svých fotek a samozřejmě čísla followerů, kteří tě sledují.

Další důvod je ten, že pokud budeš tyto populární hashtagy sledovat, uvidíš na své zdi proudy fotografií na stejné téma.  U těch nejoblíbenějších to budou příspěvky každých několik sekund. A není divu, aktuálně Instagram používá už více než 800 milionů lidí po celém světě!

Svět sociálních sítí představuje velice dynamické prostředí, takže i oblíbenost hashtagů se neustále proměňuje. Inspirovat se můžeš i díky speciálním aplikacím, které ti ukáží, jaké hashtagy jsou momentálně v kurzu. Například Leetags – Hashtags for Instagram, Best HashTags for Instagram nebo Likes and Followers pro Instagram. Tak můžeš postupně budovat síť svých příznivců a atakovat tisícové i statisícové počty followerů!

Užívání hashtagů má ovšem i své zásady: Nepoužívej jich nadbytek, stačí jich několik, tři až pět. Používej pouze takové hashtagy, které s tvojí fotkou souvisí. Určitě je nepoužívej účelově pro získání většího množství followerů, nebo se z tebe stane spam. :-)

Je tu však i názor, že používání těchto absolutně nejoblíbenějších hashtagů už není tak výhodné. Jsou totiž velice vytížené, a tudíž nárůst nových followerů díky nim už není tak snadný. Proto se nebojte používat i méně známé hashtagy, nebo zaexperimentovat a vymyslet třeba i svůj vlastní. ;-)

A na závěr pro tebe máme ještě fajn tip na nástroj, jak zjistit, které tvoje fotky měly v roce 2017 největší úspěch! Najeď si na https://2017bestnine.com a do pole Instagram ID zadej název svého účtu na Instagramu. Vyjede ti koláž s nejlepšími pics za tento rok! Samozřejmě můžeš zadat i název jakéhokoliv jiného účtu, takže skoukneš hravě nej fotky slavných hvězd i kamarádů! ;-) My jsme to udělali a výsledek vidíš nad tímto odstavcem. Děkujeme, že nás sleduješ! ;-) A jestli ne, můžeš začít právě teď – Blogerky.cz na Instagramu.

A jaké hashtagy nejčastěji používáš ty? Napiš nám do komentářů. ;-)

Komentáře

Žádné komentáře, buďte první, kdo okomentuje tento článek.

Pro přidání odpovědi se musíte přihlásit či registrovat. Zaregistrovat se

KURÝR 6 - "HOGGY" PETR LEXA

AVON S PETROU LOVELY HAIR, LÍČENÍ ČTENÁŘKY ADÉLKY

PROMĚNA S TERRY MAKEUP TUTORIALS

KURÝR 1 - SHOPAHOLIC NICOL

CHUTNÁ TO? KAČÍ - MY COOKING DIARY A JEJÍ NEJLEPŠÍ KUŘECÍ KŘÍDLA

ANNA SULC - PROMĚŇ MĚ!

Největší inspirace pro krásné bydlení Vše pro vaše útulné bydlení :-)

Moderní portál o bydlení, největší inspirace pro interiéry a exteriéry.