24.04.2017 | GetTheLouk

Kamufláž

Nejpopulárnější hastagy roku 2017 a proč se vyplatí je používat?

24.01.2018

Nejoblíbenější hashtagy na Instagramu v uplynulém roce 2017? První tři jsou #love – #fashion – #photooftheday. Díky jejich používání si můžeš zvýšit počet lajků také u svých fotek a tím samozřejmě i followerů. Kromě toho existují také aplikace, které ti ukáží, jaké hashtagy jsou aktuálně v kurzu. Pokud začneš tyto hashtagy sledovat, budou ti na zdi každých pár vteřin přistávat nové a nové příspěvky. ;-)

Celá desítka TOP hashtagů podle portálu shortstack.com je následující:

#love

#fashion

#photooftheday

#photography

#art

#beautiful

#travel

#happy

#nature

#picoftheday

A proč se vyplatí je používat? Pomohou ti upozornit na své příspěvky v podstatě po celém světě a díky tomu můžeš dosáhnout zvýšení počtu laiků u svých fotek a samozřejmě čísla followerů, kteří tě sledují.

Další důvod je ten, že pokud budeš tyto populární hashtagy sledovat, uvidíš na své zdi proudy fotografií na stejné téma.  U těch nejoblíbenějších to budou příspěvky každých několik sekund. A není divu, aktuálně Instagram používá už více než 800 milionů lidí po celém světě!

Svět sociálních sítí představuje velice dynamické prostředí, takže i oblíbenost hashtagů se neustále proměňuje. Inspirovat se můžeš i díky speciálním aplikacím, které ti ukáží, jaké hashtagy jsou momentálně v kurzu. Například Leetags – Hashtags for Instagram, Best HashTags for Instagram nebo Likes and Followers pro Instagram. Tak můžeš postupně budovat síť svých příznivců a atakovat tisícové i statisícové počty followerů!

Užívání hashtagů má ovšem i své zásady: Nepoužívej jich nadbytek, stačí jich několik, tři až pět. Používej pouze takové hashtagy, které s tvojí fotkou souvisí. Určitě je nepoužívej účelově pro získání většího množství followerů, nebo se z tebe stane spam. :-)

Je tu však i názor, že používání těchto absolutně nejoblíbenějších hashtagů už není tak výhodné. Jsou totiž velice vytížené, a tudíž nárůst nových followerů díky nim už není tak snadný. Proto se nebojte používat i méně známé hashtagy, nebo zaexperimentovat a vymyslet třeba i svůj vlastní. ;-)

A na závěr pro tebe máme ještě fajn tip na nástroj, jak zjistit, které tvoje fotky měly v roce 2017 největší úspěch! Najeď si na https://2017bestnine.com a do pole Instagram ID zadej název svého účtu na Instagramu. Vyjede ti koláž s nejlepšími pics za tento rok! Samozřejmě můžeš zadat i název jakéhokoliv jiného účtu, takže skoukneš hravě nej fotky slavných hvězd i kamarádů! ;-) My jsme to udělali a výsledek vidíš nad tímto odstavcem. Děkujeme, že nás sleduješ! ;-) A jestli ne, můžeš začít právě teď – Blogerky.cz na Instagramu.

A jaké hashtagy nejčastěji používáš ty? Napiš nám do komentářů. ;-)

Komentáře

Žádné komentáře, buďte první, kdo okomentuje tento článek.

Pro přidání odpovědi se musíte přihlásit či registrovat. Zaregistrovat se

Czech Social Awards 2019

Global Social Awards

Czech Social Awards 2018

Největší inspirace pro krásné bydlení Vše pro vaše útulné bydlení :-)

Moderní portál o bydlení, největší inspirace pro interiéry a exteriéry.