24.04.2017 | GetTheLouk

Kamufláž

Patří k nejúspěšnějším blogerkám světa: Patry Jordan je hvězdou vlasových tutoriálů, tipů a triků

21.01.2018

Dnes si pro tvůrčí inspiraci zabrousíme do zahraničí! Vybrali jsme jednu z nejspěšnějších blogerek a youtuberek světa, na kterou se teď společně podíváme víc zblízka. Věnuje se hlavně trendům z kategorie beauty, fitness i food. Je osobní trenérkou ze Španělska a se svými blogy a kanály na YouTube se stala fenoménem a zároveň jednou z nejvlivnějších blogerek světa! 

Napovíme ještě, že se zaměřuje hlavně na vlasové tutoriály. Nabízí spoustu rad a návodů na úpravu vlasů, ale také nehtů, na zdravou výživu i osobní trénink a její videa jsou perfektní, jasná a stručná. Natáčí ve španělštině, ale také v angličtině a sledovat ji stojí vážně za to. Stejně jako mnoho dalších začínala se svou tvorbou před pár lety jako s koníčkem, teď je to její práce, kterou dělá na 100 %, skvěle ji živí a navíc ji dělá šťastnou. Říká o sobě, že se ráda učí novým věcem a také je s radostí předává dál. Je to krásná a energická žena, která stejně jako ty má své sny, miluje sport a zvířata.

O koho se jedná? Seznamte se – s PATRY JORDAN, s inspirativní a světově úspěšnou blogerkou a jejím blogem  SECRETOS DE CHICAS.

Ano, je ve španělštině, ale to vlastně není nejdůležitější. Hlavní je, co na jejím blogu a profilech uvidíš! K jejím tématům nepatří „jen“ vlasy. Najdeš u ní spoustu praktických videí zaměřených na krásu, módu a pozor – také Virtuální posilovnu. Patry tě krok za krokem provede tvou osobní proměnou. Najdeš u ní řadu videí s cviky na různé tělesné partie, podle obtížnosti, času, který na cvičení máš, pomůcek…


A samozřejmě jako správná trenérka se věnuje také výživě, takže nabízí spoustu receptů a výživové plány… Pro začátek zkus její zdravé a lahodné recepty na extra snadné snídaně:


Její kanál na YouTube odebírá úžasných 3,7 milionů fanoušků.

Koukni na jedno z jejích posledních videí, kde ti ukáže návod na desítku parádních účesů na party, které zvládneš během chvíle sama doma před zrcadlem!


Kromě tohoto kanálu vysílá také jeho anglickou verzi, která má ale podstatně menší číslo odběratelů. ;-) Na ukázku si pusť její super tutoriál, kde tě inspiruje, jak si každý den v týdnu jednoduše vykouzlit jednoduchý a přitom krásný účes. ;-)


Uvidíš, že její videa jsou krásná, kvalitně zpracovaná, praktická, jasná i užitečná. Určitě se v nich dozvíš řadu skvělých tipů, ale můžeš se také inspirovat, jak svoje videa či svůj blog vylepšit.

Její zaměření na péči o ženskou krásu je komplexní. Zároveň před kamerou působí velice sympaticky a přirozeně a to všechno dohromady jí také vysloužilo úspěch u jejích fanoušků.

Její facebook sleduje přes 3,5 milionů lidí, ale postuje také na Instagramu, Twitteru, Google+ a Pinterestu.

Inspiruj se tím, co dělá a kým je. Jejími nápady, triky, kreativitou a tím, kam až ji její píle a tvorba dovedly. Mít možnost ovlivňovat tři a půl milionu lidí je vážně velká věc! ;-)

A kdo z úspěšných zahraničních blogerů inspiruje tebe? Poděl se s námi do komentářů a inspiruj i ty!

Komentáře

Žádné komentáře, buďte první, kdo okomentuje tento článek.

Pro přidání odpovědi se musíte přihlásit či registrovat. Zaregistrovat se

Czech Social Awards 2019

Global Social Awards

Czech Social Awards 2018

Největší inspirace pro krásné bydlení Vše pro vaše útulné bydlení :-)

Moderní portál o bydlení, největší inspirace pro interiéry a exteriéry.