24.4.2017 | GetTheLouk

Kamufláž

Vítězové ankety Czech Blog Awards si spolu užili fajn odpoledne a nafotili vítězné fotky!

18.1.2018

V baru zasazeném do nebeských výšin na samém vrcholu pražského Hotelu Hilton se v příjemné atmosféře odehrálo focení vítězů ankety Czech Blog Awards 2017. Na jednom místě se tak sešli nejoblíbenější čeští blogeři a blogerky, které jste v posledním ročníku ankety podpořili svou přízní. 

Kovy, Anička Sulc, Nicole a Lucka z A Cup of Style, Kristýna Za normální holky, Anie Songe , Petra Lovely Hair, ale i Mr. Kriss. Ti všichni dorazili a společně si užili jedno příjemné odpoledne, vyměnili si dojmy od doby, kdy se viděli naposledy, a pak už se svěřili do rukou zkušené AVON maskérky, aby se chvíli na to mohli spokojeně postavit před objektiv fotoaparátu. Mezitím si každého z nich pozval na slovíčko Ondra Vodný a tým z Evropy 2 pro krátké rozhovory. Každý z nich si samozřejmě s sebou přinesl skleněnou trofej, jako odznak svého úspěchu v anketě, která nesměla při focení chybět.

Během focení panovala příjemná a uvolněná atmosféra a jako podpora dorazil také Mikolas Josef, vycházející hvězda české hudební scény se světovými ambicemi a aktuální kandidát pro Eurovision 2018. Rozhovor s ním najdeš zde.

A další podporou jim byly nejen AVON, který se postaral o jejich look pro objektivy fotoaparátu a kamery, ale také UGO, Alcatel, PlayStation i Cloud Sky Bar, kde se samotné focení odehrávalo.

Komentáře

Žádné komentáře, buďte první, kdo okomentuje tento článek.

Pro přidání odpovědi se musíte přihlásit či registrovat. Zaregistrovat se

KURÝR 6 - "HOGGY" PETR LEXA

AVON S PETROU LOVELY HAIR, LÍČENÍ ČTENÁŘKY ADÉLKY

PROMĚNA S TERRY MAKEUP TUTORIALS

KURÝR 1 - SHOPAHOLIC NICOL

CHUTNÁ TO? KAČÍ - MY COOKING DIARY A JEJÍ NEJLEPŠÍ KUŘECÍ KŘÍDLA

ANNA SULC - PROMĚŇ MĚ!

Největší inspirace pro krásné bydlení Vše pro vaše útulné bydlení :-)

Moderní portál o bydlení, největší inspirace pro interiéry a exteriéry.