24.04.2017 | GetTheLouk

Kamufláž

Vítězové ankety Czech Blog Awards si spolu užili fajn odpoledne a nafotili vítězné fotky!

18.01.2018

V baru zasazeném do nebeských výšin na samém vrcholu pražského Hotelu Hilton se v příjemné atmosféře odehrálo focení vítězů ankety Czech Blog Awards 2017. Na jednom místě se tak sešli nejoblíbenější čeští blogeři a blogerky, které jste v posledním ročníku ankety podpořili svou přízní. 

Kovy, Anička Sulc, Nicole a Lucka z A Cup of Style, Kristýna Za normální holky, Anie Songe , Petra Lovely Hair, ale i Mr. Kriss. Ti všichni dorazili a společně si užili jedno příjemné odpoledne, vyměnili si dojmy od doby, kdy se viděli naposledy, a pak už se svěřili do rukou zkušené AVON maskérky, aby se chvíli na to mohli spokojeně postavit před objektiv fotoaparátu. Mezitím si každého z nich pozval na slovíčko Ondra Vodný a tým z Evropy 2 pro krátké rozhovory. Každý z nich si samozřejmě s sebou přinesl skleněnou trofej, jako odznak svého úspěchu v anketě, která nesměla při focení chybět.

Během focení panovala příjemná a uvolněná atmosféra a jako podpora dorazil také Mikolas Josef, vycházející hvězda české hudební scény se světovými ambicemi a aktuální kandidát pro Eurovision 2018. Rozhovor s ním najdeš zde.

A další podporou jim byly nejen AVON, který se postaral o jejich look pro objektivy fotoaparátu a kamery, ale také UGO, Alcatel, PlayStation i Cloud Sky Bar, kde se samotné focení odehrávalo.

Komentáře

Žádné komentáře, buďte první, kdo okomentuje tento článek.

Pro přidání odpovědi se musíte přihlásit či registrovat. Zaregistrovat se

Czech Social Awards 2019

Global Social Awards

Czech Social Awards 2018

Největší inspirace pro krásné bydlení Vše pro vaše útulné bydlení :-)

Moderní portál o bydlení, největší inspirace pro interiéry a exteriéry.