24.04.2017 | GetTheLouk

Kamufláž

Nesnaž se být někdo, ale jen nejlepší verzí sama sebe! Nej blogeři se fotili a inspirovali! Mrkni

29.01.2018

Dva měsíce po té, co byla na slavnostním galavečeru ankety Czech Blog Awards rozdána ocenění nejpopulárnějším blogerům, se znovu sešli na stejném místě v Hotelu Hilton. Byli plní zážitků a dojmů a sdíleli vzpomínky na ten velkolepý večer. Hlavně se ale fotili, rozdávali rozhovory a taky na sebe prozradili, jak jim vítězství změnilo život, hýřili tipy a inspirací pro blogery a proč milují social media! Stojí to za to. ;-)

"Budu na to vzpomínat jako na jeden z nejlepších večerů mýho života, bylo krásný a moc bych to chtěla prožít ještě jednou. Byla jsem v takovém stresu, že si skoro nic nepamatuju! Pořád mi to ještě nedochází! Ale teď hlavně nechci vůbec polevit," vzpomínala Anička Šulc, Video Blogerka roku 2017. "Vždycky mi všichni říkali, ať jsem sama sebou, ale podle mě je ještě důležitější nebát se otevřít. I já jsem se dřív bála se projevit," prozradila.

"Mně přijde naprosto úžasný, že pro mě hlasuje tolik lidí a mám takový dosah. Je to zodpovědnost. Uspět v čemkoliv, co děláme, můžeme jedině tím, že to budeme dělat rádi, budeme tomu věřit. Netlačte na pilu a nesnažte se být někdo, ale jen nejlepší verzí sama sebe, jedině tak bude člověk jedinečný a originální," říká Anie Songe, Blogerka roku v kategorii Life. "Social a social media? Člověk, který sdílí svoje názory, život, svůj pohled na svět. Myslím, že mohou pomáhat, pokud má člověk v hlavě nastavené ty správné hodnoty."

"Nádherný je to, když víš, že se mnohem víc lidí zajímá o to, co děláš a tvoříš, pak máš i mnohem větší motivaci v tom pokračovat a vzdělávat se. Musíš být sám sebou, nepřetvařovat se a sdílet jenom to, co je ti sympatické. Já sdílím jen to, co sám jsem a na co myslím," tak svoje názory přiblížil držitel  Ynspirology Award Mr. Kriss.

Na focení vítězů ankety Czech Blog Awards nechyběla ani Anička Šulc.

"Držet se na vrcholu je hodně těžký (smích), stojí to dost úsilí a samozřejmě práce. Blogerky u nás jsou strašně dobrý, mladý holky umí perfektně stříhat video, mají nádherný fotky na Instagramu! Úspěch ale samozřejmě nepřijde hned, podle mě to není otázka týdnů ani měsíců, ale let. Hlavní problém je, když to člověk moc brzo vzdá," povzbuzuje začínající blogery PetraLovelyHair, nejpopulárnější Beauty blogerka. A co si Petra myslí o social mediích? "Když někoho sleduje hodně lidí, dá se toho využít dobrým směrem. Myslím, že to je skvělé a hlavně velká zodpovědnost. Ale dá se ovlivňovat jak v pozitivním, tak negativním slova smyslu."

"Podle mě je důležitý tomu, co chceš dělat, všechno obětovat. Je super číst motivační články a inspirovat se, ale nikdy nic nenahradí samotnou práci. A pokud se pro něco rozhodneš, určitě to nedělej s vidinou, že budeš slavnej, ale že někomu pomůžeš, pobavíš ho, prostě aby tě to naplňovalo. Jinak tě to semele," takové jsou zkušenosti Kovyho, Video Blogera roku 2017. "Nejmladší generace žije napůl on-line a off-line, pro ně je svět social medií samozřejmý, ale my starší to ještě pořádně nechápeme. :-D Je to budoucnost komunikace – social media. Fascinuje mě to."

"S pozitivními ohlasy přišla i spousta negativních, kterým se můj projekt nelíbí, ale to k tomu asi patří. Začínajícím lidem bych poradila, ať jsou hlavně sami sebou, hrozně moc dělá autenticita, lidi mají rádi osobitost, humor a styl. Dělejte to proto, že vás to baví, a ne pro sponzory, všechno ostatní pak přijde samo," to říká Kristýna Za normální holky, Cosmo Objev 2017!

"Je to neuvěřitelný pocit zadostiučinění, když vidíme, jak baví lidi pořád sledovat, co děláme a hlasují pro nás," sdílely holky z A Cup of Style, nej Fashion blogerky loňského roku.

Komentáře

Žádné komentáře, buďte první, kdo okomentuje tento článek.

Pro přidání odpovědi se musíte přihlásit či registrovat. Zaregistrovat se

Czech Social Awards 2019

Global Social Awards

Czech Social Awards 2018

Největší inspirace pro krásné bydlení Vše pro vaše útulné bydlení :-)

Moderní portál o bydlení, největší inspirace pro interiéry a exteriéry.