24.04.2017 | GetTheLouk

Kamufláž

TOP 10 zajímavých slovenských blogerů, které stojí za to sledovat? Mrkni, tady jsou!

25.01.2018

Talentovaní blogeři jsou zkrátka všude. Znáš dobře českou blogerskou scénu, ale ta slovenská pro tebe zůstává obestřená tajemstvím? Dneska si na ni posvítíme pěkně zblízka a podíváme se na desítku těch, kteří patří k těm nejzajímavějším a které se vyplatí sledovat. 

Cestování, móda, krása, jídlo… zkrátka ta nejoblíbenější témata ovládají blogerskou scénu jak u nás, tak po celém světě a Slovensko není výjimkou. Některá jména určitě znáš, ale některá pro tebe budou možná novinkou. Tak se nech inspirovat!

Cestování, praktické rady, jak cestovat snadno a lacino, i unikátní tipy, jak si ušetřit čas a nervy. To je blog Travelhacker.blog cestovatelky Jany. Za své tipy a tvorbu byla v loňském roce oceněná ve slovenské anketě Blogerka roku 2017 prvním místem v kategorii cestování. Je také autorkou knihy Cestuj bez miliónov.

„Môj blog je nielen o lacnom, ale aj o šikovnom cestovaní. Nie všetko lacné je dobré. Sústredím sa na šikovné tipy, ktoré Ti pomôžu dostať viac za menej. Nechcem cestovať lacno za každú cenu, len nechcem platiť zbytočne viac, keď môžem platiť menej a kvalita zostane rovnaká.“

Pokud se necháváš ráda inspirovat tipy foodblogerek, baví tě jejich recepty a ještě víc fotky k nakousnutí, pak si nenech ujít blog Lenivakucharka.cz. Autorkou je Veronika, milovnice zdravého životního stylu a kvalitních produktů. A také slovenská Blogerka roku 2017 v kategorii Gastronomie.

Zdroj: https://www.instagram.com/lenivakucharka/

V oblasti krásy patří ke slovenským inspirátorkám blogy Drewsbeauty.com, Lifeinpicturesbylu.blogspot.cz nebo Lusyliana.sk. Autorkou prvního blogu je Drew, která miluje módu, líčení a se svými mírami 98-78-112 a 171 centimetry se věnuje modelingu v kategorii plus size. Mrkni na Instagram, uvidíš, že kila navíc nejsou překážkou, a nebo na videa o líčení, testech, nákupech…


Další dvě blogerky navštiv na jejich Instagramech lifeinpicturesbylu a lusyliana – září barvami a kosmetickými tipy.

Mezi fashion blogerkami stojí za pozornost dvě krásné dámy – Jana Tomas se svým módním blogem  Janatini.com, na kterém se věnuje také cestování a životnímu stylu. A její Instagram zdobí plno krásných fotek… posuďte samy.

Zdroj: http://janatini.com/

A Ivana Petrušková alias Sweet Lady Lollipop, která o sobě říká, že je maniakem na zážitky, miluje milé věci a dobré lidi. :-) Její Instagram sleduje přes 30 tisíc lidí. Mrkni…

A teď konečně youtubeři. :-) PPPeter, který točí v angličtině komediální videa a jeho kanál sleduje před 100 tisíc diváků. I on se stal slovenským Blogerem roku 2017, v kategorii Video blog, ovšem zhruba před dvěma týdny ohlásil dočasnou pauzu, takže mu nezbývá než fandit, aby se zase brzy vrátil na scénu.


Další úspěšným youtuberem je Sajfa, vlastním jménem Matej Cifra, slovenský moderátor a učitel, točí vtipná videa ze zákulisí své moderátorské práce a na YouTube má přes 100 tisíc odběratelů.

A desítku top slovenských blogerů uzavírá Jana Earl, která se naplno věnuje zdravému životnímu stylu, výživě a hlavně pohybu jako trenérka. Na jejím blogu najdete řadu inspirativních tipů, jak otočit kormidlo svého života ke zdravému životnímu stylu a cítit se dobře. Největší základnu fanoušků má na facebooku a i ona je slovenskou Blogerkou roku 2017 v kategorii Zdravý životní styl.

Komentáře

Žádné komentáře, buďte první, kdo okomentuje tento článek.

Pro přidání odpovědi se musíte přihlásit či registrovat. Zaregistrovat se

Czech Social Awards 2019

Global Social Awards

Czech Social Awards 2018

Největší inspirace pro krásné bydlení Vše pro vaše útulné bydlení :-)

Moderní portál o bydlení, největší inspirace pro interiéry a exteriéry.